10 корисних івентів серпня у Києві

У столиці України щотижня проходить безліч цікавих та корисних івентів, відвідуючи які можна підвищити рівень своїх знань у багатьох сферах життя, познайомитися з цікавими людьми та поділитися з ними власним досвідом. Ми вирішили зібрати для вас перелік найцікавіших та найкорисніших подій з різних галузей, які відбудуться у другій половині серпня. Обирайте захід та поспішайте зареєструватися!

Digital трансформація: досвід 43 бізнесів

Коли: 14 серпня, 9:30-17:00

Де: ЦеХАБ Київ (вул. Хрещатик, 29)

Скільки: безкоштовно, потрібна реєстрація

Digital трансформація – це масштабний бізнес-івент у форматі «День експерта», насичений корисним контентом зі сфери digital, спілкуванням з мастодонтами інтернет-маркетингу, продуктивним нетворкінгом і цінними знайомствами. Його цікаво буде відвідати Digital маркетологам, SMM спеціалістам, власникамта керівникам компаній, менеджерам середньої та вищої ланки.

Серед заявлених тем: тренди та нові можливості Google Ads для українських рекламодавців, формування репутації в інтернеті та соціальних мережах, схема комунікацій: що, де і кому ми кажемо? Та багато іншого.

1+1 Digital Weekend 2019

Коли: 17-18 серпня, 10:00-18:25

Де: Pochayna Event Hall (пр-т Степана Бандери, 23)

Скільки: 1350 грн

1+1 Digital Weekend 2019 – це дводенний захід, організований командою 1+1 Digital, про контент, медіа та технології, що їх змінюють. На івенті будуть говорити про створення, дистрибуцію та монетизацію контенту; про те, кк технології сьогодні трансформують споживання контенту завтра; про те, якк брендам вести комунікацію крізь інформаційний шум; про створення історій, які змінюють людей, компанії та бізнеси.

У цьому році, крім команди 1+1 Digital, до спікерського пулу приєднаються інші українські, а також закордонні експерти.

Курси з домедичної допомоги

Коли: 17 серпня, 10:00-17:00

Де: 44 Навчальний центр (вул. Євгена Коновальця, 18)

Скільки: 550 грн

Курс із домедичної допомоги розрахований на усіх громадян, яким не байдуже життя їх близьких. У рамках курсу ви:засвоїте основні юридично-правові аспекти порятунку життя; зрозумієте, як укомплектувати ефективну аптечку; навчитесь рятувати життя  при кровотечах,  зупинці серця, інфарктах, інсультах; навчитесь працювати з автоматичним дефібрилятором; дізнаєтесь, як правильно допомогти при епілепсії, удавленні, утопленні, що робити при опіках, обмороженнях,

Заняття базуються на програмі Європейської Ради Реанімації, Канадської Асоціації серця та EMSA Ukraine. Програма на 60% складається з практичних навичок і включає у себе роботу при кровотечах, відсутності дихання, інфарктах, Інсультах, епілепсії, удавленні, утопленні, та інших ситуаціях, з якими ви можете стикнутись у житті.

Public talk «Діалог на рівних»

Коли: 19 серпня, 18:30-20:00

Де: ТРЦ Gulliver (пл. Спортивна, 1)

Скільки: безкоштовно, потрібна реєстрація

Gulliver оголошує серію івентів Public talk «Діалог на рівних», де разом з Освітнім Хабом буде проводити зустрічі з відомими особистостями. Героєм першої зустрічі стане Володимир Співаковський —президент Міжнародної корпорації «Гранд», письменник, засновник першої в Україні приватної школи, двічі рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса.

Поспілкуватися з видатною особистістю на відстані витягнутої руки можна, якщо придумаєте оригінальне запитання для нього. Усі подробиці – за посиланням у назві івенту.

Тренінг для підлітків: Самооцінка

Коли: 19 серпня, 12:00-14:00

Де: Освітній центр «Овсянка» (Тбіліський провулок, 4/10)

Скільки: 300 грн, потрібна реєстрація

Здорова самооцінка себе та навколишнього світу – це вміння критично оцінювати будь-яку ситуацію, адекватно розраховувати свої сили, сприймати перемоги і поразки, робити висновки, і, спираючись на отриманні знання, далі йти до своєї мети. Тренінг для підлітків допоможе виявити проблеми з самооцінкою та позбутися від них, налагодити контакт із однолітками та батьками, почуватися впевненіше у школі.

Стратегія: як не дати їй померти?

Коли: 20 серпня, 19:00-21:00

Де: Світло (вул. Дегтярна, 29)

Скільки: 500 грн, потрібна реєстрація

Покладатися на інтуїцію, коли йдеться про ваш бізнес – небезпечно, потрібна система навігації та дієва стратегія. Втім, це тільки половина успіху.  Другу половину визначають люди. Саме цим складовим присвячена лекція Ірини Бараненко – експерта зі стратегічного управління і управління результативністю.

Питання, які будут обговорюватись на лекціі: Роль стратегії та як ефективно застосовувати її в бізнес процесах? Що відрізняє стратегію від дуже хорошої стратегії? Чому не варто покладатися на інтуїцію? Як структурувати потік ідей і які інструменти потрібно використовувати для їх реалізації?

Комунікації в держпроектах: метрики, цілі та ефективність

Коли: 20 серпня, 19:00-21:00

Де: 1991 Civic Tech Center (вул. Мечникова, 2)

Скільки: 250 грн

Як оцінити ефективність кампанії у ЗМІ чи соцмережах? Які метрики краще обрати? Як спланувати роботу, аби досягати цілей, а не міфічних цифр? Оксана Кононова – CEO&CoFounder в LOOQME, сервісу для ефективного PR – допоможе розібратися у цих питаннях.

Лекція буде корисна комунікаційникам, PR-спеціалістам, менеджерам проектів, в яких є суттєва комунікаційна нерекламна складова та усім, хто цікавиться проблемою вимірювання ефективності в комунікаціях.

TOP-5 soft skills у роботі продакт-менеджера та як їх прокачати

Коли: 20 серпня, 19:00-20:00

Де: Smart cafe Bibliotech (вул. Саксаганського, 120)

Скільки: 250 грн

Все частіше і частіше в IT-компаніях soft skills цінуються більше, ніж hard skills. Адже значно простіше взяти в команду людину зі схожим світоглядом, культурою і цінностями і виростити з нього фахівця, ніж навпаки.

На лекції говоритимуть про роль продакт-менджера як про точку комунікації в процесі розробки продукту, про найбільш вдалі схеми взаємодії з іншими членами команди, про п’ять найбільш затребуваних soft skills для продакт-менеджера і методи їх «прокачування».

Call me by your name

Коли: 21 серпня, 19:00-22:00

Де: Bazilik (вул. Воздвиженська, 54)

Скільки: 300 грн, потрібна реєстрація

3-годинна лекція про неймінг допоможе розібратися з тим, як роблять назви брендам та продуктам, зрозуміти, яке ім’я потрібне в тому чи іншому випадку, як його придумати і перевірити.

Лектор — Анна Лісовська — неймер, копірайтер Fedoriv, куратор копірайтерського курсу в Bazilik. У різні часи розробляла назви для кафе та ресторанів, продуктів Нової Пошти й Metro C&C, промислових компаній, ритейлерів, готелів і консультантів.

Як створювати продукти, якими буде користуватися весь світ

Коли: 22 серпня, 19:30-21:30

Де: UNDERHUB Creative Space (вул. Мечникова, 3)

Скільки: 150 грн

На лекції слухачі познайомляться з базовою філософією компанії «Тойота», її підходом до створення продуктів та вирішення проблем. Лектор – Дмитро Петренко, продуктовий менеджер SoftServe.

Основні теми: The Ultimate Goal: що це і чому це важливо. Виявлення проблем як унікальних можливостей для зростання. Підходи до декомпозиції проблем, або як з’їсти слона і не померти. Налаштовуємо фокус: вибираємо дійсно важливі цілі. Відповідаємо на запитання «Чому?». Техніка виявлення первинних причин. Виробляємо рішення, яке дійсно спрацює.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також