Державотворці: добірка цікавих вакансій для тих, хто хоче розвивати країну

Хочете створювати щасливу та заможну країну власними руками? Кожний із нас має таку можливість щодня – достатньо просто добре виконувати свою роботу. Але якщо хтось готовий працювати в самому серці держави – пропонуємо розглянути пропозиції в держсекторі для кандидатів різного рівня, від новачків до досвідчених фахівців.

Голова державної служби з етнополітики та свободи совісті (Київ)

Цікава вакансія від Секретаріату Кабінету Міністрів України. Побажання до кандидатів: ступінь вищої освіти – не нижче магістра, загальний стаж роботи – 7+ років; досвід роботи на посадах держслужби категорії «А» чи «Б» (не нижче керівників підрозділів) у органах місцевого самоврядування, або в галузі міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин в Україні (3+ роки) чи досвід реформування/ управління змінами у великих організаціях.

Необхідно вільно володіти  українською мовою, а також англійською та/або французькою. Посадовий оклад – 24 000 грн,  плюс інші надбавки, доплати та премії, визначені законодавством України.

Аналітик (інвестиційні проекти) в «Укренерго» (Київ)

Національна енергетична компанія запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади. Фахівець виконуватиме моніторинг стану реалізації інвестиційних проектів, буде займатися розробкою моделей їхньої економічної ефективності, підготовкою управлінської звітності, адмініструванням портфеля проектів у інформаційній системі Project server.

Серед вимог – знання методів оцінки ефективності, бюджетування та планування інвестиційних проектів, PMBo, вища технічна або економічна освіта (додаткова освіта «Управління проектами» буде перевагою), володіння пакетом MS Office.

Головний спеціаліст відділу конкурентного опрацювання та аналізу ринку тендерного управління Маріупольської міської ради

Вимоги для кандидатів, що хочуть стати частиною комади Маріупольської міської ради: вища освіта (спеціаліст, магістр), володіння Microsoft Office, вміння працювати з локальними інформаційними мережами буде перевагою. Спеціаліст буде проводити моніторинг та аналіз цінових пропозицій на роботи, послуги, товари, що надаються бюджетним установам, комунальним підприємствам, контролювати перевірку технічних завдань, вести звітність щодо процедури закупівель тощо.

Risk Officer у Національний банк України (Київ)

Очікування від кандидата: практичний досвід оцінки та аналізу кредитних та ринкових ризиків протягом останніх 5 років у банківській сфері, участь у розробці та супроводженні політик та методик управління валютним ризиком та ризиком ліквідності, досвід аналізу динаміки нормативів капіталу, кредитного ризику, ліквідності та валютної позиції, знання принципів формування файлів статистичної звітності (611 форма), підготовка звітності за міжнародними стандартами тощо. На посаді пропонується ринковий рівень оплати праці, премії, програми навчання, добровільне медичне страхування, недержавне корпоративне пенсійне забезпечення.

Головний бухгалтер (управління персоналом Львівської міської ради)

Вимоги до кандидата – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), досвід роботи головним бухгалтером (не менше 2 років), загальний досвід роботи бухгалтерського напрямку – не менше 5 років, знання ПК (Excel, Word, 1C Бухгалтерія 7,8 версія або АФІНА, ІSpro, МЕДОК), додатково – знання англійської мови (вище середнього рівня). Фахівець буде організовувати роботу бухгалтерської служби, контролювати відображенням на рахунках бухобліку всіх господарських операцій, забезпечувати складання та здачу всіх форм звітності, налагоджувати документообіг, співпрацювати з контролюючими органами тощо.

Бізнес-аналітик (менеджер проектів та програм) в «Укртрансгаз» (Київ)

Фахівець відповідатиме за координацію планування та ведення графіку проектів у розрізі етапів, робіт, бюджетів та виконавців, забезпечувати комунікації з внутрішніми та зовнішніми учасниками, контролювати цілі проектів, терміни виконання, бюджети та аналіз впливу відхилень, своєчасність критичних закупівель/стратегічних контрактів і поставок на склад тощо.

Вимоги до кандидатів: вища освіта (економічна, фінансова, гуманітарна), додаткова освіта в галузі фінансів (ACCA), в галузі фінансів та інвестицій (CFA), в корпоративних університетах/академіях консалтингових компаній буде перевагою. Досвід роботи в системних компаніях за відповідним напрямком від 3 років, досвід в управлінському консалтингу або реалізації інвестпроектів буде перевагою. Потрібні навички аналізу великих масивів даних, фінансового моделювання, аналізу бізнес-процесів, інвестиційного аналізу, досвід створення звітів та презентацій для керівництва, знання MS Excel (VBA), Access, MS PowerPoint, Think-cell, англійської мови на рівні Advanced тощо. Пропонується заробітна плата та щоквартальна премія.

Інспектор відділу контролю (авіаційна безпека) в Міжнародний аеропорт «Одеса»

Аеропорт у зв’язку з розвитком і запуском нового терміналу відкриває додатковий набір на вакансію. Пропонується навчання (оплачується компанією), видається сертифікат міжнародного зразка (дозволяє працювати в будь-якому аеропорту світу), оплачується стажування (зарплата – 9000 грн), створюються всі умови для професійного розвитку та кар’єрного зростання. Запрошуються зокрема кандидати, які хочуть отримати перший робочий досвід.

Вимоги: освіта – середня або вища, відповідальність, високий рівень уважності, ввічливість, стресостійкість, здатність швидко навчатися, непошкоджені функції зору, слуху і розпізнавання колірної гами, фізична витривалість.

Старший касир станції КП «Київський метрополітен»

Вимоги до працівника: повна загальна середня освіту, готовність пройти професійну підготовку. Основні обов’язки: забезпечувати високий рівень культури обслуговування пасажирів та дотримання пасажирами правил користування метрополітеном, зберігання матеріальних цінностей, що знаходяться в касі та пристроях пасажирської автоматики, тощо. Передбачається особливий характер праці (робота в підземних спорудах метрополітену).

Режим роботи – змінний, по 12 годин, заробітна плата –  8559-9700 грн + 8% за особливий характер праці, +7% – щомісячна винагорода за вислугу років, премія до 10% зарплати.

Експерт відділу оцінки проектів фінансового офісу (Back Office) у Фонд енергоефективності (Київ)

Державна установа запрошує взяти участь у конкурсі. Вимоги до кандидатів: вища освіта (магістр, спеціаліст або бакалавр у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Математика та статистика»), знання відповідного фінансового законодавства України, розуміння фінансового планування та аналізу, досвід використання методів та інструментів фінансового аналізу та прогнозування, розуміння основ ризик-менеджменту, навички використання ПЗ для фінансового управління та ведення обліку, загальний досвід роботи від 3 років, володіння українською мовою, бажано знання англійської. Очікуваний рівень зарплати – 30 000 грн на місяць (до оподаткування).

Головний фахівець відділу проектів розвитку «Укрзалізниця» (Київ)

Функціональні обов’язки на посаді: розробка методологій моніторингу, оцінки та контролю ефективності інвестиційних проектів, відстеження ефективності реалізації інвестиційних проектів, узагальнення та аналіз звітів щодо стану реалізації проектів тощо.

Вимоги: повна вища (економічна, юридична) освіта, розуміння базових принципів залучення зовнішнього фінансування, знання ПК, англійської мови на рівні intermediate і вище. Компанія гарантує повний соцпакет, медичне страхування, доплати за вислугу років, на оздоровлення, при народжені дитини тощо, оклад – 13 734 грн + премія.

Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також