Сердечні вакансії: 11 позицій для тих, хто хоче рятувати світ

Деякі професії ґрунтуються на принципах любові до людей та підтримки суспільства. Ми підготувати добірку цікавих пропозицій від благодійних, громадських та інших організацій, місія яких – ініціювати позитивні зміни.

Консультант із соціальних питань ГО «Проліска» (Харків)

Гуманітарна місія надає підтримку мирному населенню, що проживає на території, де проводяться бойові дії в Донецькій та Луганській областях, є партнером Агентства ООН у справах біженців.

Вимоги до конкурсанта: знання MS Оffice (впевнений користувач), готовність до робочих виїздів на територію населених пунктів, де проводяться бойові дії, усні та письмові комунікативні навички, здатність швидко навчатися, самоорганізованість та вміння системно працювати, стресостійкість, ввічливість та дипломатичність. Досвід соціальної роботи, спеціалізація в галузі права, знання англійської мови є перевагами.

Фахівець із соціальної роботи, соціальний працівник у ГО «Родина» (Київ)

Громадська організація запрошує приєднатися до команди. Шукають відповідальну, добру та активну людину. Обов’язки: супроводжувати та допомагати дітям з особливим потребами під час щоденних ігор, прогулянок, обідів, проводити заняття в денному центрі тощо.

Такі цінності та риси характеру, як гуманізм, чуйність та витривалість, для організації важливіші, ніж досвід роботи. Пропонується лояльний робочий графік, стабільна зарплата, розвиток навичок та навчання за рахунок організації, супервізія (професійна підтримка колег).

Радник міського голови з питань прозорості, підзвітності та запобігання корупції в EUACI (Нікополь)

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) є найбільшою програмою підтримки ЄС у сфері боротьби з корупцією в Україні. Критерії відбору кандидатів: знання структури, функцій, повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування, письмові та усні навички ведення переговорів, вільне володіння українською та російською мовами, досвід аналітичної роботи та консультування, бездоганна професійна репутація та високі етичні стандарти.

Також важлива ступінь магістра з політології, державного управління, права або іншої сфери, принаймні два роки професійного досвіду на керівній посаді в органах місцевого самоврядування або в управлінні проектами, що співпрацюють з ними.

Стажер у БФ «Таблеточки» (Київ)

Благодійний фонд, який уже 8 років допомагає онкохворим дітям в Україні, шукає стажера. Побажання: студент останніх курсів вишу, знання англійської мови (рівень Upper-intermediate), аналітичне мислення, орієнтоване на результат, уміння планувати та визначати пріоритети, проактивність, увага до деталей, бажання долучитися до команди, що змінює світ на краще.

Пропонується гнучкий графік (комфортно поєднувати навчання та стажування), можливість професійного розвитку, підтримка та наставництво керівника фонду, офіс у центрі Києва. Тривалість стажування – 1 місяць.

Також організація має інші відкриті вакансії: PR-менеджера, SMM-менеджера, комунікаційного директора.

Психолог для мобільної бригади у «Лікарі світу» (Станиця Луганська)

Гуманітарна організація, що дбає про вразливі групи населення, для виконання програми в Україні шукає психолога для мобільної бригади (команда надає медичну допомогу переселенцям та місцевому населенню за допомогою мобільних бригад, до складу яких входять лікар, медсестра, акушерка, психолог, фармацевт та водій).

Побажання: зареєстрований психолог, принаймні два роки клінічного досвіду роботи у сфері психічного здоров’я, досвід надання першої психологічної допомоги та підтримки осіб, що пережили сексуальне та гендерне насильство, знання міжнародних практик, стандартів та науково-доказовий підхід, високий рівень володіння російською й українською мовами, бажано – базовими знаннями англійської мови, MS Word та Excel. Досвід роботи в гуманітарних надзвичайних умовах є перевагою.

Head of psychosocial support unit у Red Cross Ukraine (Київ)

Товариство Червоного Хреста України – всеукраїнська добровільна громадська гуманітарна організація – шукає керівника відділу психологічної підтримки. Побажання до кандидатів: вища освіта (бажано – соціальні науки, психологія, охорони здоров’я, управління проектами тощо), як мінімум три роки професійного досвіду в гуманітарній організації буде перевагою, як і досвід роботи в міжнародному середовищі.

Особисті якості: навички тайм-менеджменту та управління, здатність працювати самостійно і бути командним гравцем, здатність організації роботи в команді та з волонтерами, гнучкість тощо.

Менеджер з управління проектами Центру громадського здоров’я (Київ)

Команда Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, що реформує систему охорони здоров’я України та робить кроки до розбудови громадського здоров’я, запрошує менеджера з управління проектами.

Побажання: вища медична або гуманітарна освіта, відмінне знання ділової української та англійської мови, гарні комунікативні навички, високий рівень самоорганізації, належний рівень роботи з комп’ютером, оргтехнікою, знання MS Office; досвід роботи у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на подібній посаді від трьох років є перевагою.

Керівник реабілітаційного центру в KIDDISVIT (Підгородне)

Команда шукає фахівця, який зможе очолити Центр реабілітації та інклюзивного навчання імені праведного Іоанна Кронштадтського. Проект спрямований на надання комплексної допомоги дітям з інвалідністю та їхнім сім’ям.

Побажання: розуміння медичної складової роботи Центру, досвід адміністрування та управління персоналом, пошук надійних партнерських зв’язків у різних сферах, контроль фінансових і адміністративних складових, готовність до насиченої та активної соціальної діяльності. Особисті якості: активність, чесність, відповідальність, готовність надавати допомогу, любов до дітей, чуйність, комунікабельність, стресостійкість.

Керівник волонтерського руху «Халом» (Київ)

Очікування від кандидатів: усвідомлена мотивація розвивати волонтерський рух, вища освіта, грамотна письмова і усна комунікація, широке коло спілкування, активність, ініціативність та креативність, досвід роботи з соцмережами (насамперед Facebook).

Психолог у «СОС Дитяче містечко» (Сєвєродонецьк)

Благодійній організації «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» потрібен психолог. Основні вимоги: вища освіта за спеціальністю «Психологія», досвід роботи психологом не менше трьох років, досвідчений користувач ПК, українська, російська мови.

Молодший стратегічний юрист The Right to Protection (Київ)

Всеукраїнський благодійний фонд, що діє в партнерстві з HIAS, глобальною організацією для надання допомоги біженцям, запрошує кандидата до служби юридичної допомоги в київському офісі.

Професійні вимоги: вища освіта в галузі права (освіта або досвід у міжнародному праві буде перевагою), високі інтелектуальні і аналітичні здібності, вміння працювати в умовах жорстких дедлайнів і змін, досвід ведення судових справ, вільне володіння українською, англійською і російською мовами (додаткове знання французької буде перевагою), MS Word, Excel, PowerPoint, самомотивація, гнучкість, готовність до відряджень.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також