Креативні пропозиції: 11 вакансій для творчих людей

Нова добірка вакансій онлайн-журналу The Point – для тих, кого не приваблює буденність. Хореографи, музиканти, художники, сценаристи – цікаві пропозиції знайдуть митці і креатори усіх напрямків.

1. Хореограф у Good Dance (Київ)

Студія танців запрошує тренерів-педагогів за такими напрямками: класичний танець, бальна хореографія, соціальні латиноамериканські танці, стрип-пластика, східні танці, йога, тверк тощо. Обов’язки: проводити заняття в школі танців, готувати танцювальні постановки та етюди, брати участь із групою в конкурсах і фестивалях.

Вимоги: хореографічна/педагогічна/спортивна освіта, досвід роботи, хороша фізична форма, охайний зовнішній вигляд, пунктуальність.

2. Виробник розвиваючих ігор для дітей у Vladi Toys (Дніпро)

Національний виробник розвиваючих і настільних ігор шукає творчих людей у команду. Цьому не вчить жоден ВНЗ в Україні, тому головне – здібності і бажання стати професіоналом у цій сфері.

Вимоги до кандидатів: креативне мислення, творчі здібності, любов до ігор, знання розвиваючих ігор та методик розвитку дітей.

3. Сценарист-редактор, стажер програми #забутипровік «1+1 медіа» (Київ)

Команда управління Big Entertainment Show «1+1 медіа» створює розважальні проекти, та шукає людей, які вміють «загортати історії в яскраві обкладинки».

Побажання до кандидатів: досвід роботи сценаристом чи редактором, уміння знаходити підхід до людей різних типажів, щоденна праця над самовдосконаленням та пошуком нових форм креативності. Функції: комунікація з героями, інтерв’ю, розробка сценаріїв епізодів та історій героїв, робота на знімальному майданчику, постпродакшн.

4. Вчитель бандури в Музичну Академію (Київ)

Музичний заклад нового формату запрошує в команду на новий навчальний рік (початок роботи з 1 вересня 2019 року) вчителя бандури.

Побажання до педагога: досвід роботи вчителем музики на базі державних, приватних закладів чи репетитором не менше року, бажане знання іноземної мови (не обов’язково), вміння працювати з учнями різного віку, харизматична особистість, яка вміє зацікавити дітей та дорослих і вважає педагогіку своїм покликанням.

5. Художник-декоратор у Львівську Майстерню Пряників «Юрашки» (Львів)

Робота для тих, хто має хист до малювання і хоче працювати в галузі кулінарного hand-made. Повноваження: майстерне відтворення взірців пряників у відповідній колористиці та за допомогою спеціальних технік, а також втілення своїх ідей у створенні нових дизайнів. Компанія відкрита до того, щоб узяти на роботу зацікавлену людину без спеціального досвіду в кулінарній чи художній сфері, оскільки проводить навчальні майстер-класи.

6. Креатор у Artmaxima (Київ)

Event-компанія запрошує в команду тих, хто відчуває драйв від процесу творчості, створення ідей, концепцій та написання сценаріїв. Обов’язки: обробка брифів, пошук оптимальних рішень для завдань клієнта, розробка унікальних/авторських концепцій, ідей для вирішення поставлених завдань, створення презентацій і їх захист, копірайтинг/неймінг, знання англійської мови буде перевагою.

7. 2D-художник, ілюстратор у Dzen (Київ)

Агентство з пошуку медіаталантів шукає дизайнера-ілюстратора у великий молодіжний проект в інтернет-просторі. Вже є впізнавані персонажі, яких треба підтримувати, а також створювати нових персонажів. Запрошують талановитих креативних людей з досвідом ілюстрації персонажів (тварин). Перевагою буде також досвід в анімації (гіф). Побажання: відмінне знання Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, ініціативність, вміння створювати яскраві, смішні тематичні ілюстрації; буде плюсом: вміння малювати від руки в спеціальних програмах.

8. Реквізитор у Questoria (Київ)

Вакансія компанії, яка створила новий напрямок в івент-індустрії і займається організацією детективних рольових вечірок (тімбілдинги, корпоративи, дні народження та дитячі свята).

Завдання: збирати реквізит для квестів, доглядати за костюмами, тканинами, вести облік реквізиту, їздити на події в ролі помічника і відповідального за атрибутику, декорувати приміщення, шукати і купувати потрібний реквізит.

9. Художник, майстер ручної роботи у Mira Films (Харків)

Компанія, що випускає позитивні відеоролики для дітей, запрошує людину, яка любить створювати унікальні речі своїми руками і хоче показати свій талант (гарні вироби, композиції, слайм, елементи декору).

Побажання: вміння мислити творчо і знаходити креативний спосіб вирішення завдання, художній смак, уміння працювати в команді, досвід роботи з різними пластичними і декоративними матеріалами. Перевагами буде вміння малювати, доглянутість рук.

10. Викладач фортепіано у Art Mus (Київ)

Професійна музична академія запрошує кандидатів, які досконало володіють інструментом, уміють доступно пояснювати учням, працювати з дорослими і дітьми. Також серед побажань – комунікабельність, робота на результат, самовдосконалення, пунктуальність, чесність, креативність.

11. Бібліотекар у Новопечерську школу (Київ)

Новітня приватна школа, яка просуває інноваційні методики викладання та має свіжі погляди на виховну систему в середній школі, запрошує до колективу бібліотекаря. Бажана освіта за напрямком «бібліографія, бібліотечна справа», досвід роботи з книгами та каталогами в бібліотеці, книжковому магазині чи видавництві, володіння на середньому рівні англійською мовою. Навички з організації книжкових івентів будуть перевагою.

Інші статті по темі: 

Креативный сектор в Украине: как заниматься творчеством и зарабатывать

Творчі пошуки: 8 креативних способів працевлаштування

Вперед і вгору: 9 сигналів про те, що прийшов час змінити роботу

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також