Кар’єрні дзвоники: 11 вересневих вакансій для початківців

Поки в школах та вишах починаються уроки та лекції, безліч можливостей розпочати новий етап розвитку мають і ті, хто готовий до дорослого життя – студенти старших курсів, випускники, фахівці з початковим рівнем знань. У нашій традиційній добірці – кілька цікавих пропозицій.

Оператор станка (з навчанням) у «ВіЯр» (Київ)

Торгівельно-виробнича компанія запрошує стати частиною команди. Вимоги: бажаний досвід роботи на меблевому виробництві, готовність навчатися, активність, відповідальність, старанність, відсутність шкідливих звичок, готовність працювати у високому темпі (з великими об’ємами) та в команді. Обов’язки: вивчення принципів роботи і подальше виготовлення меблевих комплектуючих на сучасному обладнанні. Пропонується заробітна плата 9000 грн на випробувальному терміні, потім у середньому 18 000 грн (ставка 12 000 грн), а також гарні умови праці. Графік роботи – позмінний.

Стажер в Arzinger (Одеса)

Можливість приєднатися до професійної команди південноукраїнської філії юридичної компанії. На стажера чекає: аналітична робота, допомога в підготовці юридичних документів, рішення складних і нестандартних завдань, корпоративне навчання. Побажання: студент 4 і вище курсу юридичного факультету, англійська мова на рівні Upper-Intermediate+, можливість працювати протягом тижня 30 годин+, знання юридичної лексики, аналітичні здібності, комунікабельність, вміння проводити презентації, бажання професійно зростати у сфері юриспруденції. Стажування оплачуване.

IT-стажування в Procter & Gamble (Київ)

FMCG-компанія пропонує можливість отримати 6 місяців досвіду в ІТ-департаменті – запрошує на стажування в компанії, що передбачає створення та ведення проекту, який націлений на вирішення однієї з реальних потреб бізнесу. Компанія пропонує: зарплату 20 000 грн, компенсацію харчування, гнучкий графік роботи та можливість працювати з дому, корпоративне транспортування (з Києва та Борисполя), програма підтримки здорового способу життя (медичне страхування, безкоштовний спортзал, фітнес, заняття йогою). Вимоги до кандидатів: студент 3-6 курсів або випускник, Advanced Excel, Office 365 tools (Flow, Power BI, PowerApps), рівень англійської В2, JavaScript (базовий рівень).

Програма «Хочу працювати в Бейкер Тіллі: Аудит» (Київ)

Програма розроблена для тих, хто мріє почати кар’єру в аудиті, але не має для цього необхідних знань, досвіду і навичок. Вимоги: логічне мислення, прагнення розвиватися в сфері аудиту, бажання вчитися новому. Пропонується навчання на курсі з бухгалтерського обліку та аудиту, можливість після закінчення курсу отримати роботу в компанії (курси англійської мови, вдосконалення знань за рахунок компанії (ACCA, CAP, CIPA, CIA, внутрішні тренінги), медичне страхування тощо.

Хімік-стажер у KNESS (Вінниця)

Компанія, основною сферою діяльності якої є проектування та будівництво сонячних електростанцій по всій території України, запрошує в команду. Вимоги: незавершена вища освіта (хімія, хімічна-технологія), критичне мислення, аналітичний склад розуму. Обов’язки: проведення розрахунків та аналіз отриманих експериментальних даних, якісних та кількісних аналізів, базових експериментів, робота за хроматографом. Пропонується офіційне працевлаштування, медичне страхування, перспектива кар’єрного росту та професійного розвитку, конкурентна зарплата, високий рівень преміювання.

Помічник економіста (стажер) у фінансову службу «Фітофарм» (Київ)

Національна фармацевтична компанія анонсує відкриття вакансії. Вимоги до кандидата: студент 4-5 курсу або випускник (бухгалтерський облік і аудит/економіка підприємства), бажання вчитися новому і розвиватися в економічній галузі, організованість, уважність, відповідальність, впевнений користувач ПК (MS Office, Internet), базові знання 1С (бажано). Компанія пропонує соціальні гарантії, можливості для навчання, медичне страхування після випробувального терміну. Зайнятість повна, але з можливістю приділяти час сесії.

Менеджер по роботі з клієнтами (Intern) у Ringostat (Черкаси)

Компанія, що входить до складу Netpeak Group, сервіс аналітики дзвінків, який допомагає визначити ефективність реклами, відкриває набір на курс Sales Account Executive. Успішне завершення курсу дасть кандидату можливість стати інтерном на одну з позицій в Ringostat: Sales (менеджер з продажів, лідогенератор), Support (фахівець служби підтримки), Success (фахівець служби турботи про клієнтів). Вимоги: бажання працювати і стати співробітником в одному з департаментів, комунікабельність, цікавість, грамотна письмова і усна мова, самодисциплінованість, готовність присвятити 9-12 годин на тиждень навчанню.

Молодший SMM-фахівець (стажер) ТЕТ (Київ)

Телеканал, «суміш кіношного Тоні Старка та бізнесмена Ілона Маска», шукає стажерів на позицію SMM-фахівців, які братимуть участь у розробці та просуванні digital-проектів. Побажання: студент вишу або випускник останніх років, грамотна письмова і усна мова (українська, російська), рівень володіння англійською мовою –  Intermediate і вище, аналітичний склад розуму та бажання працювати з цифрами і графіками, основні навички управління сторінками/групами в соціальних мережах, досвід активного ведення своєї сторінки або групи/сторінки сторонньої організації в соціальних мережах. Увага: обов’язковою вимогою участі у відборі є відеорезюме.

Стажер на керуючого магазином JYSK (Хмельницький)

Магазин товарів для сну та дому шукає відданого своїй справі стажера на керуючого, який готовий докласти додаткових зусиль, щоб продати більше, працювати у жвавому середовищі з цікавими завданнями, отримує задоволення від роботи в команді. Пропонується конкурентна заробітна плата, бонуси як винагорода за гарні продажі, медичне страхування, програма навчання, можливість отримати досвід роботи в різних магазинах тощо.

Junior Auditor в Deloitte (Київ)

Вимоги: вища освіта (економіка/аудит/фінанси тощо), базові знання з бухгалтерського обліку, знання англійської мови (Intermediate і вище), знання програм MS Office (Excel, Word, PowerPoint), готовність подорожувати Україною, бажання працювати як частина команди на умовах повного робочого дня. Досвід бухгалтерського обліку буде перевагою. Пропонується підтримка та навчання з боку колег, конкурентна зарплата, підтримка при отриманні професійної кваліфікації (ACCA), можливості для швидкого кар’єрного зростання, страхування здоров’я тощо.

Практика Android у NIX Solutions (Харків)

IT-компанія анонсує програму, розраховану на студентів і початківців-розробників. Це можливість отримати теоретичні знання і практичні навички в галузі розробки у напрямку Android під керівництвом експертів компанії. Знання, отримані під час навчання, є достатніми для заміщення вакансії Junior Android Developer. Навчання в проекті безкоштовне. Тривалість – 3 тижні; формат – очне навчання (40 годин на тиждень в офісі компанії).

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також