Усі гроші світу: 13 ідей для додаткового заробітку

Більшості з нас періодично не вистачає грошей на якусь мрію: від поїздки у Ісландію до ремонту у ванній, авто, нового гардеробу і так далі. Ця стаття присвячена тим, хто втомився відчайдушно економити та вважає, що найкращий спосіб назбирати грошей – це більше заробляти. Тож не марнуймо часу!

Водій таксі

Якщо ви маєте посвідчення водія та смартфон – це дуже зручна і доступна опція. Влаштуватися можна за кілька днів. У середньому за 3-4 години ви можете заробити приблизно 300 грн, які за тиждень роботи перетворяться на 1500-2000 тисячі, що за місяць принесе вам додатковий дохід у 6-8 тисяч. Непогано, правда ж?

Працівник сервісу доставки

Так само використовуючи додаток для роботи, ви можете працювати і не маючи водійського посвідчення, на велосипеді або ж пішки. Взимку та восени це особливо актуально, бо велосипедний рух обмежений погодними умовами. Ця робота доступна як для студента, так і для дорослого працівника. Можна самостійно обирати час та навантаження, припиняючи працювати, коли маєш інші справи чи плани. Прибуток – приблизно 60 грн за кожне доставлене замовлення.

Фотограф

Для того щоб використовувати цю діяльність як вид заробітку, необхідно мати певний талант та вкласти у справу час. Вам, вірогідно, потрібно буде деякий час фотографувати безоплатно, аби напрацювати собі портфоліо. Та згодом ви зможете заробляти на цьому! Наприклад, продавати фотографії на фотостоках, пропонувати свої послуги знайомим, супроводжувати дитячі та корпоративні заходи, заробляючи від 50 до 2000 грн за фотосессію. Тобто – 2-3 години на зйомку плюс час на обробку фото.

Майстер на дому або працівник клінінгового сервісу

Багатьом вашим сусідам дійсно нікому вбити цвяшок або здійснити невеликий місцевий ремонт кімнати. У наш час складно знайти робітника, якому можна довіряти та який працює на совість. Тож якщо ви маєте деякі будівельні скіли, то чому б на них не заробляти?! Спершу сусіди, а далі – сарафанне радіо, або ж сайти, на яких люди шукають тимчасових робочих для дрібних задач. Це не відніме у вас багато часу, натомість принесе бажаний дохід!

Клінінгові сервіси – це також непоганий спосіб терміново заробити гроші. У середньому в Києві за прибирання офісу платять 400 грн, а за приватні апартаменти – більше. Оголошення можна розміщувати в Інтернеті, соціальних мережах, питати у знайомих. Чесна, якісна праця завжди достойна захоплення. Соромно лише не намагатися забезпечити свої потреби, і якось просто шкода не докладати зусиль до своїх мрій.

Няня

Вимоги для нянь зазвичай різні, проте пропозицій у цьому сегменті також немало. Няню можуть шукати як для дошкільняти, так і для дитини шкільного віку, аби робити уроки, забирати з дитячого садку, школи, готувати обід або просто проводити час на подвір’ї. Якщо ви працюєте віддалено, або як парт-таймер – тоді ви могли б поєднати основну роботу із таким підробітком. Іноді няня потрібна саме на вихідні. Середня ціна послуг київської няні – від 100 до 300 грн за годину.

Репетитор

Якщо ви добре знаєтеся на якомусь шкільному або університетському предметі та вмієте доступно та із задоволенням пояснювати – вам пряма дорога у репетитори. Можливо, ви могли б підготувати дитину до школи? Графік узгоджуєте з клієнтом, якого попередньо відшукали в Інтернеті або серед тих же знайомих, складаєте приблизний план занять, виїжджаєте додому до клієнта або приймаєте вдома, і – готово! У середньому репетитор заробляє від 100 до 300 грн на годину.

Доглядач тварин

Ви могли б пошукати платформи або додатки, де люди,що не мають можливості або сил вигулювати та годувати улюбленців шукають доглядача для своєї тваринки. Стандартна ціна в Києві за таку роботу – 100 грн/година або 50 грн/30 хвилин. За більші породи собак можна і просили трохи більше. Але пам’ятайте: собаки можуть бути вкрай непередбачуваними та агресивними, тому без попередньої підготовки до великих собак краще не найматися.

Персонал на фестивалі, ярмарку, у клубі

У деяких клубах та на фестивалях бракує персоналу, особливо по вихідних. Нічна гардеробниця у клубі отримує 500 грн за зміну. Подекуди у великих містах трапляються ярмарки з працевлаштування, де потрібні англомовні помічники. Відстежуйте події свого міста.

Виконувач академічних робіт, домашніх завдань

Хочете згадати студентську молодість? Підзаробіть на цьому! Вирушайте до найближчого університету, а краще декількох. і пропонуйте свою допомогу. Спитайте там про канали у соцмережах, де студенти зазвичай викладають об’яви про пошук допомоги, та почніть там рекламуватися. Врешті – надрукуйте невеличкі оголошення та періодично розклеюйте біля університетів. Ви також можете приєднатися до сайту зі створення рефератів та написання дипломних робіт на замовлення.

На сайтах, які пропонують такі послуги на професійному рівні, вартість їх складає від 3500 грн за одну дипломну роботу (обсяг від 80 сторінок, строк виконання – від 10 днів). Розрахуйте середню ціну послуги та встановіть свою таксу в залежності від своїх можливостей та навичок.

Швачка

Вмієте пришивати ґудзики та зашивати дірочки і вас це не бісить? Запропонуйте свої послуги сусідам та знайомим! Можливо, вам вдасться перетворити це у щось більше. Вартість послуг тут залежить від рівня вашої майстерності, витраченого часу та ресурсів (якщо, наприклад, у вас сучасне обладнання, коштуватиме воно недешево). Також потрібно враховувати вартість тканини та аксесуарів, допоміжних матеріалів.

Тож перед початком такої роботи варто все ретельно перерахувати, аби не залишитися в «мінусі».

Спеціаліст з манікюру

Якщо вам добре вдається ювелірна робота і ви маєте гарний смак, чому б не придбати необхідне обладнання, не пройти короткі курси і не почати заробляти прямо з дому? Головне – забезпечити стерильні умови та безпеку клієнтів. Манікюрниця на дому заробляє від 200 до 500 грн за 1,5-2 години.

Асистент кліп-мейкера чи звукорежисера

Якщо ви можете розібратися у програмах з обробки відео та музики, та ще й отримати від цього задоволення – ви могли б присвячувати цьому декілька годин на день та заробляти. Оплата у цьому випадку буде також суто договірною, тож якщо ця робота не забиратиме у вас багато часу – варто спробувати.

Здавайте в оренду

Можливо, ви маєте простір вдома або поза ним, який ви могли б здавати в оренду? Наприклад, нежиле приміщення, пуста кімната або гараж. Треба лише трішки прибрати або зробити місцевий ремонт, і у вас з’явиться 3-6 тисяч пасивного прибутку.

І нехай усі ваші мрії здійсняться!

Інші статті по темі: 

«Мамо, я блогер»: скільки заробляють міленіали на постингу в соцмережах

Сколько ты стоишь: зарплатная история фотографа

Опрос: повысили ли вам зарплату?

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також