Замість пляжу: 13 цікавих стажувань серпня для тих, хто хоче розпочати кар’єру ще до осені

Нове життя розпочинають у січні, а шукати роботу – у вересні. Але чому б не випередити тенденцію? Редакція онлайн-журналу The Point підготувала традиційну добірку пропозицій для тих, хто не має досвіду, але хоче його здобути якнайшвидше. Звичайно, перелік не вичерпний: на сайті є пропозиції на будь-який смак, і асортимент вакансій оновлюється щоденно.

Інженер бортовий (стажер) вертольота Мі-8 (17) (Київ)

Авіакомпанія «Українські вертольоти» запрошує на роботу з попереднім навчанням за фахом. Вимоги до кандидатів: вища (середня) авіаційна освіта (підготовка з обслуговування вертольота Мі-8 (17) буде перевагою); знання англійської мови (IELTS 4.0 (В1))  – pre-intermediate і вище; медичний сертифікат клас 1/2 на допуск до польотів, виданий згідно Part-MED. Умови роботи: офіційне працевлаштування, навчання; конкурентна заробітна плата (після навчання річний дохід в еквіваленті від 50 000 до 90 000 у.о.); можливість кар’єрного і професійного зростання, підвищення рівня англійської мови на базі авіакомпанії; соцпакет, страховка, щорічна оплачувана відпустка, для іногородніх оплата проживання і відрядження.

Помічник керівника в роздрібний відділ «Ласа Канапка» (Харків)

Торговельна мережа з продажу ковбасних виробів і сирів шукає командних гравців, які можуть проявляти турботу про людей, щирість і чесність, готові працювати на результат. Офіційне працевлаштування, надається комфортне місце роботи, зарплата від 6000 грн до 19000 грн, ставка + бонуси. Функціонал: наставництво в роботі з продавцями, забезпечення життєдіяльності торговельних точок, контроль результатів роботи.

Практикант у відділ по роботі з гнучкими графіками співпраці StarLightMedia (Київ)

Медіахолдинг запрошує пройти практику у відділі фрілансу. Головне для компанії – відповідальність та бажання навчитися працювати із документообігом. Важливо: період проходження практики має відповідати періоду практики у ВНЗ.

Student Marketeer у Red Bull (Дніпро)

Red Bull Student Marketeers пригощають клієнтів у різних ситуаціях споживання, підтримують торгові команди, працюють з відомими спортсменами і забезпечують емоції учасників та відвідувачів на подіях. Відповідно до навичок, знань та досвіду, кандидат працюватиме або в університеті, або стане членом команди. Зона відповідальності: бути бренд-амбасадором, знати свій ринок та відчувати тенденції,  будувати дистрибуцію тощо. Побажання: підприємницькі здібності, стратегічне мислення, непосидючість, активність у соціальних мережах, комунікабельність; знання англійської мови, наявність водійських прав та досвід керування авто буде перевагою.

Стажер (ризик-аналітика) у Райффайзен Банк Аваль (Київ)

Програма стажування для тих, хто має знання, але не має досвіду. Очікування: студент 4-6 курсів (економічна кібернетика, системний аналіз, прикладна математика, статистика); англійська мова на рівні intermediate та вище; відкритість до навчання, орієнтованість на результат, знайомство з MS Excel/Access/PowerPoint, з Power BI, знання основ програмування (VBA/R/VB/SAS/PHP/C/Java тощо). Стажування оплачуване, програма триває до 6 місяців; гнучкий графік, можна поєднувати з навчанням (20-30 годин на тиждень), офіційне працевлаштування за умови успішного стажування.

Стажер у судову практику ILF (Харків)

Юридична фірма шукає проактивну людину на стажування в судову практику з можливістю подальшого працевлаштування на посаду помічника юриста. Обов’язки: підготовка проектів процесуальних документів, моніторинг реєстру судових рішень, моніторинг судової практики та її пошук для адвоката, підготовка договорів, адвокатських запитів тощо. Тривалість – 2 місяці, з понеділка до п’ятниці, по 4 години на день.

Лікар-офтальмолог, інтерн у «Люксоптику» (Тернопіль)

Національна мережа оптик запрошує на роботу (графік  – 2 дні на тиждень). Основні вимоги: ВО (офтальмологія), бажано досвід роботи лікарем-офтальмологом від 1-го року, знання в галузі оптики та оптометрії, досвід роботи з дітьми буде перевагою. Основні задачі: діагностика зору, проведення консультативного прийому для призначення оптимальних засобів корекції зору (контактні лінзи та окуляри), ведення звітної документації. Компанія надає особовий методичний матеріал, семінари від передових компаній виробників оптичного продукту, офіційне оформлення (зі збереженням медичного стажу) на роботу тощо.

Стажер команди Talent Management Альфа-Банк Україна (Київ)

На позиції передбачається брати активну участь у проектах відділу, супроводжувати тренінги для співробітників та навчатися разом з ними, координувати роботу підрядників з навчання та опрацьовувати навчальні запити підрозділів банку. Пропонується участь у цікавих та масштабних проектах, розвиток, заохочення активного способу життя та участі у соціальних ініціативах.

Metro Store Academy Trainee (Львів)

Компанія запрошує кандидатів, які мають вищу освіту, бажають працювати в міжнародному бізнесі, володіють англійською (intermediate) та мають певний досвід роботи, мобільні. Перший крок – участь у програмі Store Academy, потім  – стажування безпосередньо в торговельному центрі (від фахівця до керівника департаменту за 6 місяців) за підтримки наставника, книжки стажиста, зрозумілої мапи розвитку.

Стажер налагоджувальника устаткування у PepsiCo (Миколаїв)

FMCG-компанія розпочинає набір на програму стажування 2018-2019. Зокрема, на виробництво PepsiCo. Очікування: студенти останніх курсів та випускники вищих навчальних закладів (спеціальність механіки/електромеханіки), глибокі теоретичні знання з напрямку стажування, лідерські якості, комунікабельність, орієнтація на результат, бажання вчитись та розвиватись. Успішним кандидатам компанія гарантує: офіційне працевлаштування та оплату праці (часткова зайнятість), соціальний захист та компенсаційний пакет, навчання.

Агроном у «Кернел» (Чернігівська область)

Виробник та експортер соняшникової олії, постачальник сільськогосподарської продукції в межах програми Кернел Шанс пропонує взяти участь у конкурсі на вакансію. Вимоги до кандидатів: випускник або студент 4-5 курсу (спеціальність: агрономія, захист рослин), комунікабельність, відповідальність, чесність, системність, ініціативність, готовність до відряджень. Всі молоді спеціалісти компанії забезпечуються офіційним працевлаштуванням, заробітною платою, компенсацією житла, висококваліфікованим наставником на період стажування, цікавими задачами. Основне завдання програми – виростити управлінців нового покоління.

Стажер медичного відділу в L’Oreal (Київ)

Beauty Tech компанія проводить 6-місячну програму стажування у медичному відділі підрозділу активної косметики для студентів останніх курсів та випускників, як можливість розпочати успішну кар’єру в міжнародній компанії. Ключові обов’язки: пошук, адаптація, наукових статей і клінічних випробувань, підготовка і координація обсерваційних досліджень, аналіз продуктів конкурентів, активна участь у проектах медичної команди. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів фармацевтичних, медичних ВНЗ, досвід роботи з MS Office, креативність та інноваційний підхід, знання англійської мови (рівень upper-intermediate, intermediate)

Програма стажування на виробництві фабрики «Мівіна» (Харків)

Студенти мають можливість взяти участь у виробничій програмі стажування, напрямок «Охорона праці та навколишнього середовища». Мета програми – підготовка кваліфікованих фахівців та майбутніх лідерів компанії. Після закінчення є шанс посісти одну з провідних посад в компанії. Тривалість практики – 1 рік. Вимоги до кандидатів: студент 4-6 курсу/випускник 2018-19 років, технічна/інженерна освіта, знання англійської мови (вище середнього, вільне володіння), особиста відповідальність, лідерські якості, комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися.

Бонус: Стажер напрямку «кібербезпека» у БАКОТЕК®

Міжнародна група компаній БАКОТЕК® запрошує студентів та випускників технічних спеціальностей на програму стажування з кібербезпеки у Києві. Вона розрахована на 3 місяці з можливістю подальшого працевлаштування. Стажування проходить в офісі, 5 днів на тиждень, з 9 до 18 години. Програма включає практичні завдання під керівництвом спеціалістів відділу, та передбачає помісячну оплату.

Вимоги до кандидатів: знання серверної частини Windows (MS AD, DNS, DHCP); знання архітектури мережі (модель OSI, VPN, VLAN, та ін.); навички використання середовища віртуалізації: VMware та / або Hyper-V; розмовний рівень англійської мови.

Надсилати резюме потрібно на адресу: Tatiana.Kiselevich@bakotech.com

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також