Перші ластівки: 13 цікавих стажувань січня – 2020

Чудова нагода розпочати кар’єру – скористатися тим, що для багатьох кандидатів час #післясвят ще не настав, отже, конкуренція значно менша. Пропонуємо розглянути традиційний топ вакансій для кандидатів-початківців.

Оператор приготування сумішей та розчинів у «Індар» (Київ)

Підприємство, що здійснює повний цикл виробництва інсуліну, запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади. Вимоги до претендентів: освіта (бажано – вища, хімічна, біотехнологічна, але компанія розгляне всіх кандидатів), досвід роботи на фармпідприємстві, знання вимог належної виробничої практики й основ техніки безпеки буде перевагою; навички роботи з дезінфектантами та дезінфекційними розчинами, акуратність та уважність при проведенні процесу та при виконанні записів, відповідальність. Пропонується професійний розвиток та навчання, можливості для побудови кар’єри, рівень оплати праці, що відповідає досвіду та кваліфікації, офіційне працевлаштування та соціальні гарантії згідно з трудовим законодавством тощо. Режим роботи – змінний (2/2).

Безкоштовне навчання з працевлаштуванням Polytech Company (Київ)

Українська софтверна компанія пропонує отримати знання та спеціальність у межах безкоштовного курсу платформи для автоматизації бізнес-процесів Salesforce. Початок навчання – 8 січня. Курс триває 4 тижні.

Стажер до відділу бухгалтерії Kramp (Львів)

Міжнародний постачальник продукції для фермерів шукає в команду стажера (тривалість роботи – 3 місяці). Очікування до кандидатів: освіта в галузі фінансів/обліку та аудиту, знання Microsoft Office, 1С, фіскального законодавства.

Касир банку (стажер) в UKRSIBBANK (Київ)

Побажання до кандидатів: базова або неповна вища освіта, орієнтація на результат, комунікабельність та уважність, відповідальний підхід до роботи, володіння ПК. Передбачене офіційне працевлаштування, медичне страхування та страхування життя, щорічний бонус за результатами роботи, доступ до програм навчання та тренінгів, широкі можливості міжнародної мобільності.

Інтерн у Школу продажів EVO (Чернігів)

Пропозиція для тих, хто шукає першу роботу в IT-компанії або хоче змінити сферу діяльності. Компанія запрошує пройти безкоштовне навчання в Школі продажів у провідних експертів комерційного департаменту EVO Chernihiv. Очікування від кандидата: охоче спілкується з людьми, хоче постійно навчатися і розвиватися, не боїться труднощів і любить цікаві завдання, бажає будувати кар’єру в продажах, готовий працювати повний робочий день.

Стажер юридичної компанії ARZINGER (Київ)

Можливість приєднатися до професійної команди юридичної компанії в межах оплачуваного стажування до таких практик: інтелектуальна власність, міжнародні судові та арбітражні спори. На стажерів чекає аналітична робота, допомога в підготовці юридичних документів, вирішення складних і нестандартних завдань, корпоративне навчання. Побажання: студент 4 і вище курсу юридичного факультету, англійська мова на рівні Upper-Intermediate+, можливість працювати протягом тижня 30+ годин, знання юридичної лексики, аналітичні здібності, комунікабельність та вміння проводити презентації, бажання професійно зростати у сфері юриспруденції.

Хімік-стажер у KNESS (Вінниця)

Компанія, що працює в галузі комплексної реалізації проектів енергетики (основна сфера діяльності – проектування та будівництво сонячних електростанцій по всій території України), запрошує в команду. Вимоги: незавершена вища освіта (хімія, хімічна технологія), критичне мислення, аналітичний склад розуму. Компанія пропонує офіційне працевлаштування, медичне страхування, конкурентоспроможну заробітну плату тощо.

Інтерн у відділ продажу Kimberly-Clark (Київ)

FMCG-компанія шукає інтерна, який має вищу освіту, багатозадачний, має гарні міжособистісні навички, досвідчений користувач MS Excel, PowerPoint, SQL, Power BI, знає англійську мови на рівні Intermediate. Обов’язки: адміністрування системи SalesWorks, консолідація та аналіз даних продажів від партнерів та торгової команди для отримання загальної картини бізнесу, складання звітної документації тощо. Робота на умовах повного робочого дня.

Інтерн (Analyst) у GlaxoSmithKline Ukraine (Київ)

Одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній запрошує взяти участь у конкурсі на позицію «Інтерн відділу з ефективності продажів». Вимоги: незакінчена вища освіта (3-4 курс бакалаврату або 1 курс магістратури), висока загальна комп’ютерна грамотність та середній рівень навичок роботи з такими програмами, як Microsoft Word, Excel, Access, Power Point, Power BI (бажано), навички програмування VBA, англійська – не нижче Іntermediate level, аналітичні здібності, відповідальність, уважність до деталей, бажання вчитися новому.

Програма «Хочу працювати в Бейкер Тіллі: Аудит» (Київ)

Можливість стати членом команди аудиторської компанії для тих, хто бажає оволодіти професією, але не має для цього необхідних знань, досвіду і навичок, кому подобається працювати з цифрами та аналізувати дані. Програма передбачає низку тренінгів та практичних завдань з аудиту. Є можливість за результатами курсу отримати роботу в компанії.

Стажер на виробництво Coca-Cola HBC в Україні (Київ)

Випускники оплачуваної кар’єрної програми Coke Internship 2019 матимуть можливість продовжити співпрацю з компанією в якості співробітника або учасника дворічної програми RISE Management Trainee. Побажання для кандидатів: студент 4-6 курсу або випускник 2017-2019 років, прагнення нових знань та бажання розвиватися у великій міжнародній компанії, володіння англійською на середньому рівні або вище. Тривалість програми – 4-6 місяців, гнучкий графік роботи (5-6 годин на день, 3 опції протягом дня).

Стажер у lifecell (підтримка бізнесу, маркетинг, фінанси) (Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків)

Програма стажування та навчання Jump into life запрошує приєднатися до команди. Передбачено 4 місяці практичних завдань, 8 годин на тиждень, підтримка індивідуального ментора, відпрацювання навичок та практичних знань.

Intern to Controlling Department (part-time) у Henkel

Побажання до кандидатів: вища освіта/неповна вища освіта, пов’язана з математикою, фінансами, економікою, бажана спеціальність – «Економічна кібернетика»,  рівень англійської мови – Upper-Intermediate, ініціативність, комунікабельність, прагнення до саморозвитку. Пропонується можливість працювати неповний день (20 годин на тиждень), компенсаційний пакет, включаючи медичне страхування, компенсацію обідів та фітнесу тощо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також