45 мешканців, дитяча кімната і чотирилапі друзі: львівський офіс DataArt став центром переселенців

DataArt – міжнародна компанія-розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Цей принцип став ключовим у новій реальності: після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

У львівському офісі компанія відкрила центр для переселенців, в якому перебувають фахівці DataArt, їхні сім’ї та близькі з усієї країни. З початку війни в ньому побували вже дві тисячі людей.

Офісний спортзал був тимчасово переобладнаний під дитячу кімнату. Співробітники принесли іграшки, книги, розмальовки, олівці та дитячі речі, щоб ті, хто потребував, могли ними скористатися.

Пральна та сушильна машини в коридорі офісу. Компанія придбала кілька пральних машин та сушарок, адже з великим потоком людей виникла потреба у чистій білизні та одязі.

В офісі компанії знайшли притулок не лише співробітники з сім’ями, їхні близькі та родичі, а також чотирилапі друзі. 

Для багатьох цей офіс став місцем тимчасової зупинки перед виїздом з України, а для когось – новим домом.

Каремати та спальники, дбайливо складені працівниками компанії, які чекають на наступних гостей.

Команда бекофісу організувала спальні та робочі зони, ігрову кімнату для дітей, кухню та медичне обслуговування. Співробітники DataArt з інших країн допомогли купити спальні мішки, матраци, енергогенератори. Колеги з Польщі допомогли отримати систему Starlink, що стала резервним каналом зв’язку для офісу. Сьогодні у львівському центрі розробки мешкає 45 людей.

Спальні місця, організовані для колег

Корпоративні футболки, які співробітники використовували як наволочки (у львівських магазинах їх вже просто не залишилося).

Водночас офіс працює у штатному режимі та, хоча й точково, відновив найм нових співробітників.

На розробників та інженерів чекають проєкти Media practice (Python), Finance practice (Data Engineers, DevOps Azure), Retail & Distribution practice (Node Developers, FullStack Engineers).

Все буде Україна!

Переглянути всі вакансії DataArt

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!