Аеродизайнер, гальванік, пробіст, вальцетокар, склодув: 15 незвичайних вакансій листопада

Якщо вважаєте свою професію одноманітною та нецікавою, вже засиділися на теперішній посаді та хочете рухатися далі, наша листопадова добірка незвичайних вакансій саме для вас. Годі скаржитися на низьку заробітну плату, понаднормову роботу, невдоволеного керівника та відлюдькуватих колег. Якщо набридла буденність та хочеться змін, спробуйте себе в новій професії та кардинально змініть своє життя. Не забувайте – зміни приведуть лише до кращих результатів. Цим і керувалися, готуючи для вас добірку. Успіхів у нових починаннях, robota.ua завжди підстрахує!

Гальванік (ювелірне виробництво) в UMAX (Харків)

Ювелірна компанія шукає у команду спеціаліста для роботи зі срібними ювелірними прикрасами. Майбутній працівник проводитиме покриття ювелірних виробів родієм та позолотою методом гальванізації відповідно до затвердженого технологічного процесу. Основні вимоги до кандидатів: уважність до деталей та акуратність, вміння чітко дотримуватися робочих інструкцій; відсутність шкідливих звичок; ретельність під час виконання роботи; плюсом буде профільна освіта чи досвід роботи в аналогічній сфері.

Роботодавець гарантує: відрядну систему оплати та постійну наявність замовлень, зарплату – 8 000-11 000 грн (залежить від виробітку); постійну підтримку наставника під час навчання; офіційне працевлаштування; надає весь необхідний робочий інструмент; графік: з 8.30 до 17.00, обідня та технологічна перерви, субота та неділя – вихідний; веселі корпоративи та свята; знижки на продукцію компанії.

Кушнір у VOZNESENSKAYA (Київ)

VIP-ательє, яке проводить реставрацію та пошиття виробів з усіх видів хутра, шукає професіонала. Для роботодавця важливо, щоб кандидат вмів провести грамотне, необхідне виправлення хутра; обов’язковий досвід роботи від 5 років (не віддалений); обов’язкова робота з клієнтом, можливо в тандемі із закрійником-конструктором; навчання не проводиться, робота лише для професіоналів; порядність, чесність та акуратність у роботі (обов’язково).

Пропонується: зарплата: весна-літо – 18 000/20 000 грн, осінь-зима – 25 000/45 000 грн; хороша транспортна розв’язка.

Аеродизайнер-реалізатор у SMILE PARK (Харків)

Сучасна мережа сімейних розважальних комплексів запрошує в команду. Портрет ідеального кандидата: справжній естет-аеродизайнер, який обожнює сюрпризи та дарувати людям радість; старанний та натхненний, шукає творчу роботу, на якій прагне старанно виконувати свої обов’язки та постійно розвиватись.

Що пропонується майбутньому працівнику: ненудна робота у веселому колективі; реальна можливість розкрити свої професійні таланти; проєкти та результати, якими можна пишатися.

Вальцетокар в INTERPIPE (Дніпро)

Українська промислова компанія, виробник безшовних труб та залізничних коліс, відкриває вакансію. Очікування від майбутніх працівників: досвід роботи токарем (4-6 розряд); здатність швидко навчатися; відсутність шкідливих звичок. Цінується у співробітниках відповідальність та залученість, уміння працювати в команді на загальний результат, професіоналізм та бажання розвиватися.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня; заробітну плату двічі на місяць (оклад + премія + % за нічні/вечірні зміни + % за шкідливість); за кожні 2 роки роботи в компанії до щорічної відпустки додається 2 дні; медичне страхування; дотації на харчування; корпоративний розвіз; путівки в санаторії (співробітникам та членам сім’ї); графік роботи – змінний, день/ніч/48, з 7.00 до 19.00.

Бутафор в Unicorn Media (Київ)

Медіакомпанія – виробник розважального контенту на YouTube для більш ніж 15 мільйонів користувачів у світі, шукає на постійну роботу в офіс працівника. Вимоги до претендентів: досвід роботи на аналогічній посаді від 2-3-х років; робота на результат, уміння знаходити взаєморозуміння у команді; креативність, почуття смаку та стилю; навички візажу та гриму будуть плюсом.

Умови роботи: стабільний дохід; повна зайнятість; комфортні умови праці, креативний офіс у центрі міста; усі необхідні матеріали надаються; корпоративні заходи.

Майстер з кератинового випрямлення волосся в MonAmour (Калуш)

У салон потрібен спеціаліст. Від кандидата вимагається: досвід роботи; вміння виконувати б’юті-процедури для волосся: кератин, ботокс, нанопластика; привітність та вміння розмовляти з клієнтами; відповідальність та зосередженість; цікавість до тенденцій б’юті-індустрії; охайність; бажання розвиватися та вчитися нового.

Умови роботи: офіційне працевлаштування (трудовий договір).

Сортувальник пошти в SHEN (Київ)

Компанія – визнаний лідер ринку фасіліті-менеджменту в Україні, запрошує на роботу або підробіток. Обов’язки майбутнього працівника: сортування посилок і бандеролей; палетування пошти; завантаження та розвантаження фур з посилками; сканування пошти.

Умови роботи: зміни: денні – 8.00-20.00; розвіз від метро; виплата зарплати щовівторка, 600 грн/зміна.

Комплектатор інтер’єрів у Desirum (Харків)

Європейське креативне бюро з архітектурної 3D-візуалізації шукає фахівця для співпраці на умовах повної зайнятості. Вимоги до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року; вміння працювати у певному стилістичному напрямі та в рамках обумовленого бюджету; вміння читати креслення; знання англійської на рівні Upper-Intermediate та вище, французької – на рівні Intermediate і вище буде перевагою.

Пропонується робота в команді молодих і творчих дизайнерів та архітекторів; усі умови для комфортної роботи; тімбілдінги, поїздки до Європи на виставки, оплачувані курси візуалізації. Умови роботи: графік – з 10.00 до 18.30; сучасний офіс у центрі міста; оплачувана відпустка, офіційне працевлаштування; безкоштовні уроки англійської мови з викладачем в офісі.

Сирний сомельє, фромаж’є у Vino e Cucina (Київ)

Ресторан у пошуках сирного сомельє, консультанта з сирів. Побажання до кандидатів: досвід роботи сирним сомельє, консультантом, продавцем гастрономії; самостійність, уважність і охайність; ввічливість, доброзичливість і вміння спілкуватися з гостями.

Що пропонує компанія: графік – 3/3 або 2/2; з 11.00 до 23.00; своєчасну та стабільну оплату праці; всі можливості для розвитку та кар’єрного зростання; цікаву роботу, на якій можна розвивати свої таланти і смаки.

Садівник-фітодизайнер у Greendezeen (Київ)

Компанія, яка займається озелененням, створенням та дизайном фітостін, а також здійсненням декору фінським мохом, виконує повне обслуговування рослин, відкриває вакансію. Очікування від майбутніх працівників: обов’язковий досвід роботи та знання кімнатних/вуличних рослин, методів боротьби зі шкідниками, лікування хвороб тощо від 8-ми років; досвід роботи з фітостінами (буде великим плюсом); наявність водійських прав та орієнтування в місті (буде плюсом); комунікабельність, відповідальність, пунктуальність, чесність.

Умови: робота на об’єктах по місту, повний 8-годинний робочий день, переїзди містом на авто та громадському транспорті. Що пропонує компанія: можливість кар’єрного росту; можливе офіційне оформлення після 2-х місяців роботи; корпоративне навчання; за результатами року найкращі співробітники будуть запрошені до Голландії для знайомства з батьківщиною рослин, які компанія використовує в проєктах; стабільну зарплату + щоквартальні бонуси; оплату проїзного в метро, брендований спецодяг.

Пробіст у «Хаві Продукт» (Харків)

Компанія – лідер з виробництва гнучкого рулонного упакування в Україні, шукає працівника. Вітається середня, вища, бажано – технічна освіта; розглядаються кандидати без досвіду роботи; які хочуть та здатні навчатися, мають хорошу пам’ять та зір; уважні; вміють працювати в команді; акуратні, працьовиті, кмітливі, розвинені фізично, без шкідливих звичок.

Що пропонує роботодавець майбутнім працівникам: оплачуване навчання на сучасному обладнанні; офіційне працевлаштування; оплачувану відпустку; лікарняні; заробітну плату двічі на місяць; безкоштовні обіди; графік роботи: 5/2 з 08.00 до 16.30; компанія забезпечує спецодягом.

Рятувальник басейну в «5 Елемент» (Київ)

Клуб здорових задоволень оголошує конкурс на вакансію черговий рятувальник. Шукають енергійного, комунікабельного працівника, у якого є освіта і досвід роботи у сфері фітнесу (плавання), який прагне підвищувати свій професійний рівень. Вимоги: вміння плавати і надавати першу медичну допомогу. Графік роботи: з 9.00 до 21.00/22.00.

Видувальник, склодув, пресувальник скла в «Старт» (Львів)

Унікальне виробничо-торговельне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні дизайнерських виробів із гутного скла, запрошує в команду. Шукають людину, яка швидко навчається; з бажанням працювати і заробляти; фізично витривалу до високих температур.

Пропонується: висока заробітна плата; графік роботи: 3/3 дні, 6/6 год; офіційне працевлаштування; компенсація витрат на проїзд; безкоштовне проживання в гуртожитку; їдальня на території виробництва.

Працівник на виробництво дредів в Alice Dreads (Харків)

Компанія, яка виробляє дреди зі штучного волосся, шукає відповідальних працівників, яким потрібна робота на тривалий період, повний робочий день. До обов’язків входитиме виконання одного з етапів виробництва дредів. Побажання до кандидатів: навченість; готовність до монотонної та одноманітної роботи; розвинена дрібна моторика рук; відповідальність; якісне виконання роботи; бажання розвиватися; акуратність; вітається досвід роботи руками в цехах, на заводах, виробництві.

Що пропонується майбутнім працівникам: графік роботи: пн-сб; заробітна плата – двічі на місяць; робота в комфортному офісі (поруч метро у центрі міста); зарплата від 8 000 грн + премії; регулярні тімбілдінги та дружна атмосфера на робочому місці.

Педагог ударної установки в Melodi (Київ)

Сучасна музична академія у зв’язку з розширенням педагогічного складу запрошує вчителя ударної установки. Розглядають кандидатів з досвідом роботи вчителем музики на базі державних, приватних закладів чи репетитором не менше 1-го року; які вміють працювати з учнями різного віку; харизматичних особистостей, які вміють зацікавити дітей та дорослих; вважають педагогіку своїм покликанням.

Пропонується: повна, неповна, часткова зайнятість; локація – поряд з метро; нові кабінети та інструменти.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також