Агроперспективні пропозиції на ринку праці: 15 актуальних вакансій

Незважаючи на те, що літо майже скінчилося, агроринок все ще чекає на своїх профі. Звісно, найбільша кількість пропозицій для фахівців – з продажу різної агро- та ветпродукції, багато вакансій для агрономів, ветеринарів. Але поряд з ними ми знайшли декілька цікавих пропозицій та охоче ділимося з вами. Отже, що маємо?

Тепличниця-квіткарка на 9 000 грн.

Робота, до речі, не така короткотермінова як життя троянд, за якими доведеться доглядати.

Роботодавець знаходиться в Броварах та запрошує бажаючих до 55 років. Досвід не важливий, аби було бажання та працьовитість. Працювати буде потрібно з 8:00 до 17:00, година на обід, за необхідності роботодавець допоможе з проживанням.

Фахівець з лісових насаджень та їх хвороб

Досить цікава робота для фахівців з вищою освітою «лісове, садово-паркове господарство», які мають базові знання у сфері картографії, лазерного сканування, готові до постійних відряджень, аби розбиратися, які породи зелених насаджень є в наявності, їх стан, вік та захворювання. Треба буде розбиратися в причинах хвороби та методах лікування.

Садівник

Є декілька варіантів такої роботи – наприклад, для фахівців з досвідом роботи озеленювачем або садівником не менше 1 сезону, які бажають далі професійно зростати. Робота знаходиться в с. Плюти Київської області, роботодавець пропонує трансфер, офіційне працевлаштування, своєчасну виплату зарплатні та забезпечення спецодягом та обідами. Для жителів Дніпра є свої вакансії. Або є можливість доглядати за кімнатними рослинами.

Працівник по догляду за тваринами на 5 000 грн.

В Одесі потрібна чуйна та відповідальна людина  – доглядати за тваринами у притулку. Перевагу нададуть жінкам 20-65 років, відповідальним, які люблять тварин. Оскільки притулок за містом, надаються проживання та харчування.

Для киян є вакансія «доглядач за тваринами» в зоопарку «12 місяців», що у Демидові.  Роботодавець пише: «Доглядач тварин знайдись! Якщо ви любите коней, жирафів, носорогів, бізонів та інших копитних, запрошуємо вас на роботу на посаду доглядача за тваринами (копитний відділ)». Графік роботи 2/2.

Збиральник яблук 

Робота надається в м. Бар – збирати яблука треба з 8 до 17-18, шестиденний робочий тиждень, проживання на території саду. Оплачують лише зібрані кілограми яблук.

Для тих, хто проживає в Шаргороді, є варіант збирання малини на 9 000-15 000 грн. Робота буде до кінця жовтня, повний день. Для жителів Гадяча є своя малина.

Для малинців є робота по чистці ягід. Умови досить прийнятні – підприємство забезпечує вчасною виплатою заробітної плати, безкоштовним харчуванням та житлом. Серед умов – працездатний вік та відсутність шкідливих звичок.

Пташниця на 550 грн/доба.

На перепелину ферму по вул. Леніна (вул. Соборна) м. Вільнянськ потрібна пташниця до 50 років. Працювати добу через три.

Якщо ж ви любите тварин, більших за розміром, є вакансії конюхів – у кінний клуб в Одесу на часткову зайнятість. Треба буде двічі на добу годувати 7 коней – роботодавець чекає на відповідальну та досвідчену людину.

Або є закордонний  варіант –  Завідувач кінного двору у Швейцарії. Робота на заміській резиденції. Потрібен досвід роботи з кіньми, що беруть участь у скачках; відсутність шкідливих звичок; знання англійської мови; наявність закордонного паспорта. В обов’язки входитиме догляд за двома верховими кіньми; прибирання денників; годування тварин; обробка тварин; утримання в чистоті території стайні; робота в саду. Умови роботи: житло та харчування надаються, проживання в сім’ї.

Комбайнер на 50 000 грн в Житомир.

Аби заробляти такі гроші, потрібен досвід роботи на комбайні John Deere 9600 не менше трьох років. Роботу пропонують на повний день з харчуванням та проживанням.

Якщо підводити деякі підсумки, можна знайти роботу «любу та різну» – від помічника столяра до директора птахофабрики. Вакансії є у великих містах та невеличких містечках, є на повний день або як підробіток. Тобто знайти собі роботу по серцю дуже можливо. Аби було бажання.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також