Актор екшн-квесту, шаурміст, веломеханік, TikTok контент-мейкер: 12 незвичайних вакансій січня

Ще декілька років тому всі не могли зрозуміти, хто такий мерчендайзер та що входить в коло його обов’язків. Час іде, професією мерчендайзер здивувати вже складно, а от чим займаються, наприклад, TikTok контент-мейкери чи плеймейкери дуже цікаво. Чи не так?

Якщо вирішили з нового року змінити роботу та галузь діяльності, можете ознайомитися з нашою добіркою та дізнатися, що доведеться робити на незвичайних посадах. Успіхів у нових починаннях!

Доглядач у зоопарк, зоомагазин у «Лемур» (Київ)

Сімейний міні-зоопарк запрошує до своєї команди співробітника для роботи з тваринами та відвідувачами. Готові взяти студента (без досвіду). Шанс отримати роботу є у спеціалістів, які люблять тварин; відповідальних; працьовитих та комунікабельних. Умови роботи: змінний графік; є варіант змін лише у вихідні (для студентів).

Роботодавець анонсує: кар’єрний ріст; конкурентний рівень оплати праці + премії; молодий та дружний колектив.

Шаурміст у «МУСТАНГ» (Одеса)

Мережа АЗС оголошує про відкриття вакансії. Розглядаються відповідальні, охайні, пунктуальні, акуратні кандидати. Графік роботи: з 11:00 до 23:00; зміни – 2/2; зарплата – оклад + відсоток (за підсумками співбесіди).

Дизайнер з упакування лікарських засобів у «Фармак» (Київ)

Фармацевтична компанія шукає фахівця. Розглядаються кандидати з вищою освітою (видавничо-поліграфічна справа, гуманітарні науки та мистецтво, соціальні науки, бізнес і право, природничі науки); з досвідом роботи в галузі – не менше 2-х років; зі знанням основ композиції, кольорознавства, формотворення та айдентики; знанням законодавства про рекламу, захист прав споживачів, авторське право та суміжні права.

Майбутнім працівникам гарантується: конкурента офіційна зарплата, виплата – двічі на місяць + премії; повне медичне страхування; щорічна оплачувана відпустка (від 24 к. д); мотиваційний кафетерій (спорт, навчання, відпочинок); постійне зовнішнє та внутрішнє навчання, зокрема від кращих українських та закордонних тренерів; велика корпоративна бібліотека з професійною та художньою літературою; затишна їдальня на території підприємства; путівки через профспілку; можливість долучитися до різноманітних соціальних заходів та волонтерських рухів; графік роботи: пн-пт, з 08:00 до 17:00; комфортний офіс.

Актори, актриси, TikTokери в Greative Mind (Київ)

Міжнародний медіа-продакшн в пошуках талановитих працівників. Робота зацікавить кандидатів, які люблять TikTok, Likee, YouTube або просто танцювати біля дзеркала з гребінцем. Розглядаються претенденти без досвіду роботи. Зйомки проходять на Петропавлівській Борщагівці або у с. Стоянка (у с. Стоянка – розвіз від м. Житомирська). Пропонується зарплата від 700 грн на день.

Технолог продукції шокового заморожування у «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова» (Київ)

Мережа ресторанів у зв’язку з трансформацією запрошує до співпраці. Позиція передбачає проєктну роботу, термін – 3 місяці. Для ведення проєкту потрібні ключові навички: досвід роботи з технологіями шокового заморожування (обов’язково); досвід роботи на харчовому виробництві; досвід організації та контролю роботи всіх виробничих циклів; знання міжнародних стандартів ISO 9000, ISO 22000; знання гігієнічних норм та правил для харчових підприємств; досвід у підборі персоналу.

Спеціаліст з відеоверифікації у Piraeus Bank (Київ)

Банк відкриває вакансію. Очікування від кандидатів: досвід роботи з людьми, комунікабельність; уважність до деталей; вміння працювати з ПК на рівні впевненого користувача, робота з основними програмами пакету Microsoft Office (Excel, Word тощо); досвід роботи в контакт-центрі банку або фінансових організаціях (буде перевагою); вміння працювати у команді; вільне володіння українською та російською мовами, знання англійської – рівень Intermediate та вище.

Працедавець готовий запропонувати: зарплату – 12 500 грн, виплачується двічі на місяць (існує система щорічного перегляду розміру зарплати); доплату за знання англійської мови; зручне розташування офісу біля станції метро; дружний та професійний колектив; навчання від початку випробувального терміну і впродовж всієї роботи у банку; офіційне працевлаштування, 24 дні оплачуваної відпустки; професійні тренінги в напрямку продажів, обслуговування та особистого розвитку; медичне страхування.

Актор екшн-квесту у Pastka (Київ)

Квест-кімната шукає актора. Потрібні пунктуальні та відповідальні кандидати; дуже активні, які люблять спілкуватися з людьми; не бояться ризикувати та креативити; готові відвідувати заходи для просування бренду; готові бути частиною команди, працювати над покращенням локації та якістю проведення квестів; готові навчатися нового. Досвід роботи необов’язковий, розглядають студентів заочної форми навчання з можливістю працювати у вихідні; досвід роботи з дітьми та у схожих організаціях буде великим плюсом.

Умови: робота на двох локаціях (м. Харківська та Дружби народів); гнучкий графік; оплата за кожну гру – 200 грн + бонуси.

Веломеханік в Intersport (Київ)

Спортивний ритейлер запрошує в команду велолюбителів або веломеханіків. Шукають кандидатів, які люблять кататись на велосипеді, володіють базовими знаннями про його конструкцію, вміють працювати в команді, відповідальні.

Новий працівник отримає: стабільну заробітну плату (аванс + основна частина); офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24 календарні дні, оплачувані лікарняні; зручний графік роботи (позмінно); медичне обслуговування та харчування коштом компанії; корпоративні заходи (відпочинок, свята); безкоштовний спортзал; спеціальні знижки на товари у мережі ТЦ.

Email-маркетолог у TUI Ukraine (Київ)

Міжнародній компанії потрібен спеціаліст. Вимоги до майбутніх працівників: досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років; знання інструментів інтернет-просування, CRM-маркетингу, прийомів гейміфікації; здатність оцінювати ефективність маркетингових дій; знання Google Analytics, вміння працювати з цифрами та звітами; аналітичне мислення та стратегічний підхід до роботи, вміння швидко реагувати на зміни, самостійність, відповідальність.

Компанія анонсує: конкурентний рівень зарплати (ставка + бонус); офіційне працевлаштування; графік роботи: 10:00-19:00, пт-пт; 27 днів щорічної оплачуваної відпустки; офіс в центрі міста; знижки на придбання туристичного продукту компанії; програму медичного страхування коштом компанії; можливість професійного та кар’єрного росту; цікаве корпоративне життя та дружний колектив; комфортні умови праці.

Плеймейкер у CosmoStrike (Дніпро)

Розважальний центр відкриває вакансію. На нового працівника чекає: офіційне працевлаштування; кар’єрне зростання та розвиток; атмосфера свят та веселощів; мудре наставництво, навчання та стажування; зарплата – 11 000-12 000 грн (виплата – двічі на місяць) + премії за якість виконаної роботи; графік роботи: з 11:00 до 21:00.

TikTok контент-мейкер для артиста в Royce Production (Київ)

В команду для роботи з артистом Uliana Royce шукають контент-менеджера. Портрет ідеального кандидата: має досвід роботи; вміє генерувати ідеї для контенту на сайті та лендингах; відповідати за контент; формувати контент-плани; генерувати крутий контент для соцмереж TikTok; генерувати сценарії для TikTok; вміє монтувати, знімати фото/відео; розбирається у трендах; веде соціальні мережі; генерує сценарії роликів для Instagram; пише тексти без помилок.

Що пропонується: молодий колектив професіоналів; розвиток та цікаві проєкти; конкурентна зарплата; печиво, фрукти, чай та кава.

Промоутер, аніматор, актор на різдвяний ярмарок у «Ані Львів» (Львів)

Рекламній компанії в команду потрібен енергійний та працьовитий працівник. Робота на вулиці в центрі Львова. Вимоги до кандидатів: комунікабельність та грамотна мова; бажання працювати; досвід роботи не обов’язковий, проводиться навчання.

Умови: графік роботи – змінний, гнучкий; робочий день: 8 годин (варіюється), 6 днів/тиждень; зарплата відсоткова.

Встигніть відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також