Усі державні вакансії відтепер на robota.ua

З 18 лютого 2020 року Нова державна служба України та robota.ua розпочали новий етап співпраці, завдяки якому усі актуальні вакансії державного сектору відтепер можна знайти на нашому сайті. Всього їх більше двох тисяч, тому обирати є з чого.

Ми вирішили уважніше придивитися до цих вакансій та знайшли багато таких, які можуть дати кандидатам не лише досвід, а й конкурентну заробітну плату.

30 200 грн Керівник експертної групи з аналітики директорату стратегічного планування та європейської інтеграції

До посадових обов’язків майбутнього працівника входитиме декілька важливих пунктів: аналітичний супровід стратегічного планування та координації політик у сферах освіти і науки; аналіз державної політики, моніторинг та оцінка; участь у процесі стратегічного планування діяльності Міністерства; розроблення аналітичних документів з питань, проблем та напрямів державної політики тощо.

37 400 – Генеральний директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції

Серед посадових обов’язків – організація стратегічного та оперативного планування діяльності Міністерства; звітування щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України; забезпечення координації роботи директоратів політик з розроблення документів державної політики, аналізу, планування та реалізації; забезпечення узгодженості проєктів документів державної політики та актів законодавства, що розробляються Міністерством тощо.

41 300 грн – Державний експерт експертної групи з релігії та етнополітики директорату взаємодії

Посадові обов’язки: визначення проблемних питань, що потребують врегулювання в сферах міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин; аналіз причин виникнення проблем в сфері, механізмів їхнього загострення та зниження інтенсивності можливих наслідків; розробка пропозицій щодо визначення та реалізації стратегії розвитку сфер міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин тощо.

47 300 грн – Керівник експертної групи з бібліотек та розвитку читання директорату культури і мистецтв

Майбутній керівник буде організовувати роботу експертної групи з напрямків реформ бібліотек та розвитку читання, забезпечувати планування, розподіл та контроль виконання завдань всередині експертної групи; розробляти пропозиції щодо формування цілей в сфері бібліотек та розвитку читання, пріоритетів діяльності Міністерства культури, молоді та спорту України; здійснювати планування та координацію роботи інших структурних підрозділів апарату Міністерства культури, молоді та спорту України з розроблення документів державної політики, надавати їм необхідну методично-консультативну допомогу тощо.

55 400 грн – Генеральний директор Директорату дорожньої інфраструктури

Посадові обов’язки: здійснення координації роботи щодо формування державної політики у сфері дорожнього господарства, забезпечення її відповідності цілям та пріоритетам, визначеним Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, планами пріоритетних дій Уряду, стратегічними документами реформування галузі; організація роботи Директорату з формування цілей та пріоритетів діяльності Міністерства у сфері дорожнього господарства, розробки документів державної політики у цій сфері; підготовка пропозицій до проєкту державного бюджету щодо розподілу бюджетних коштів та залучення додаткового фінансування у сфері дорожнього господарства тощо.

Серед вимог до кандидатів на усі зазначені посади – наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння українською мовою. Для деяких посад є й додаткові умови, ознайомитися з ними можна у тексті вакансій.

Пропозиції роботи у державному секторі постійно оновлюються і доступні для усіх користувачів robota.ua.

Повний перелік вакансій у держсекторі

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також