Амбітні виклики: 20 стажувань листопада для початку кар’єри

Аналітики robota.ua зібрали в одному місці пропозиції від роботодавців, які надають шанс розпочати кар’єру вашої мрії. Тут досвід роботи не обов’язковий, важливе – ваше бажання.

Якщо маєте жагу до амбітних викликів, нових знань та готові почати свою кар’єру – знайомтеся з умовами, відгукуйтеся на вакансії, аби поринути у кар’єрну подорож вже сьогодні.

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Київ)

Банк запрошує на стажування. Скористатися шансом можуть студенти 4 або 5 курсів, які знають англійську мову (Upper-Intermediate) та хочуть використовувати її у роботі; люблять досягати поставленої мети та не бояться нових знань; хочуть отримати міжнародний досвід.

Роботодавець готовий запропонувати: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист на керівника магазину в JYSK (Львів)

Міжнародна торгова мережа запрошує долучитися до команди. Очікування від претендентів: досвід управління людьми та/або організації процесів; здатність швидко відновлюватися в стресових ситуаціях; готовність постійно підвищувати свої та командні результати, працювати на рівних разом зі своєю командою, брати відповідальність за результат; природно мотивувати та розвивати людей; приймати виклики.

Пропонується: зарплата – від 20 000 до 27 000 грн; щомісячні бонуси від 10-15% до основної зарплати; повне медичне страхування з першого дня працевлаштування; участь у різних конкурсах з подарунками: подорожі, машини, абонементи в спортзал, грошові винагороди тощо; інтенсивний 5-тижневий курс навчання на програмі Стажист на керівника магазину; особистий наставник; щонайменше 4-6 разів на рік тімбілдінги та зустрічі з колегами з усієї України.

Nestle PURINA® Graduate Program у Nestle Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів запрошує студентів та випускників 4-6 курсів до участі в першій градуатській програмі. Тривалість – 1 рік. Локації: Київ, Львів. Вимоги до претендентів: студент 4-6 курсу або випускник за напрямом ветеринарної медицини; наявність сильного академічного досвіду; готовність працювати повний день; досвідчений користувач ПК (пакет MS Office); комунікабельність, відповідальність і орієнтованість на результат; любов до тварин.

Майбутній працівник може розраховувати на: унікальну програму підготовки спеціалістів у ветеринарній галузі; проєктну роботу в основних підрозділах бізнесу кормів для тварин протягом 12 місяців; підтримку та навчання від наставника та керівників; особистісний ріст та професійний розвиток; працевлаштування – повний робочий день.

Актуальні вакансії компанії для стажистів та молодих фахівців: Nestle Supply Chain Graduate Program (Київ), Стажист у фінансовий відділ (Львів), Молодший фахівець (Львів), Junior Digital and Social Media Associate with knowledge of Spanish (Київ), (Львів), Junior User Management Specialist with French (Львів), Nestle Finance Graduate Program (Київ).

Агент з нерухомості (стажист з навчанням) у «Затишок» (Харків)

Агентство нерухомості запрошує у команду активних, амбітних, відповідальних, цілеспрямованих людей, які прагнуть заробляти та працювати на користь компанії, мають вищу/незакінчену вищу освіту, досвід у продажах буде перевагою.

Компанія пропонує: стабільний (гарантований) дохід; офіційне працевлаштування; команду, яка готова завжди допомогти старанному новачкові; можливість кар’єрного зростання до супервайзера команди; івенти, премії, бонуси, корпоративи; постійний потік клієнтів; обладнане робоче місце; СRM; IP-телефонію.

Global Graduate Programme Finance у British American Tobacco Україна (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує долучитися випускників та молодих спеціалістів до глобальної програми. Тривалість – 18 місяців. Портрет ідеального кандидата: шукає міжнародну кар’єру в галузі фінансів; вільно володіє англійською; має вищу освіту або еквівалент і не більше 3-х років відповідного досвіду роботи; володіє лідерськими здібностями, продемонстрованими під час позакласних заходів, сильними міжкультурними компетенціями з міжнародного або особистого досвіду; є міжнародно мобільним.

Під час програми компанія пропонує: тренінги з лідерства світового рівня в Global BAT Academy в Англії; можливість вплинути на міжнародний бізнес, беручи участь у глобальних міжринкових проєктах під наглядом відданого тренера та наставника; шанс пройти шлях від випускника до молодшого менеджера за 18 місяців. Пропонується: конкурентна заробітна плата; річний бонус; добровільне медичне страхування, страхування життя; нагороди за відмінний результат роботи.

Intern, Business Valuation, Corporate Finance в KPMG (Київ)

Глобальна мережа професійних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги, шукає натхненного молодого професіонала. Стажування на повний робочий день і триває 3 місяці. Стажистам, які отримають схвальні відгуки після завершення стажування, пропонується посада консультанта в групі оцінки.

Очікується, що успішний кандидат відповідатиме таким вимогам: вища освіта або аспірант (4 курс і вище); плюсом буде стажування, участь у різних освітніх проєктах, онлайн-сертифікаційних програмах; розуміння методів і прийомів оцінки; бухгалтерський облік; відмінна письмова та розмовна англійська, українська та російська.

Роботодавець пропонує: складні завдання та прозорий шлях кар’єрного та професійного зростання; можливості міжнародного призначення; справедливу винагороду та соціальний пакет; участь у проєктах КСВ.

Фінансовий консультант (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Харків)

Банк запрошує на стажування. Портрет ідеального кандидата: вища освіта (бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність до швидкого навчання; бажання бути частиною команди професіоналів.

Пропонується: офіційне працевлаштування; оплачуване стажування з першого дня оформлення; графік: 5/2 (сб, нд – вихідні); фіксована ставка + бонуси; постійне навчання коштом банку від початку стажування протягом всієї кар’єри; зарплата без затримки (двічі на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; медичне страхування; розвиток кар’єри; можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Стажист-аналітик у дирекцію з продажів у Vodafone Україна (Київ)

Компанія світового рівня, що займає провідні позиції у сфері технологій та телекомунікацій, запрошує на стажування. Основні вимоги: студент 4-6 курсу або випускник вищої школи 2020-2021; має просунутий рівень MS Excel; знає основи SQL, Python/R та Tableau/Power BI (буде перевагою); цікавиться профільними курсами, має досвід участі в різних проєктах/програмах; володіє англійською мовою на рівні Intermediate та вище; має аналітичний склад розуму та стратегічне мислення; вміє працювати з великим масивом даних та не втрачати деталі; відкритий до нових ідей та з креативом підходить до вирішення проблем.

На що можуть розраховувати стажисти: 6 місяців оплачуваного стажування у міжнародній компанії; офіційне працевлаштування; конкуренту заробітну плату; корпоративний мобільний зв’язок; гнучкий графік роботи та віддалені робочі дні; можливості для професійного розвитку та особистого зростання; Mindfulness-програму та безліч спільнот на будь-який смак: бігова команда, малювання, волонтерство, інтелектуальні ігри тощо; професійних кураторів та досвідчених випускників минулих років, які стануть кращими друзями; цінності компанії, що мотивують.

Health, Safety and Environmental Engineer Internship у Procter&Gamble (Покров)

Провідна компанія, що випускає споживчі товари, пропонує приєднатися до команди. Шукають студентів 3-6 курсу навчання або нещодавніх випускників (спеціалізація «Охорона здоров’я, безпека та навколишнє середовище»/«Охорона праці/Екологія»/«Генеральний інженер»/«Інженер-еколог»); які гарно володіють англійською мовою та українською – вільно; мають лідерські та міжособистісні навички, високу мотивацію та бажання освоювати нові навички.

Що пропонується: заробітна плата під час стажування: 23 900 грн брутто на місяць; медичне страхування, страхування подорожей та життя, повноцінне харчування в їдальні заводу, додаткові дні відпустки; гнучкий графік роботи та можливість працювати з дому; безкоштовне корпоративне житло на період стажування (тільки для заводу в м. Покров) та супровід переїзду; корпоративні перевезення на/з заводу.

Молодший режисер ефірного промо (стажист), телеканал «ТЕТ» в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг шукає креативного та енергійного молодшого режисера ефірного промо (стажиста) з досвідом створення монтажних роликів короткої форми. Розглядаються кандидати з досвідом роботи на аналогічній посаді, або які закінчили професійні курси; досвідом роботи з короткою формою відео; які вміють мислити коротким форматом; знають основи режисури; володіють навичками роботи в Final Cut Pro/Premiere Pro (обов’язково), Adobe CS3/CS4 (бажано); володіють навичками розробки ідеї промо, анонсу (ТВ-програми, серіали, фільми) в роботі з копірайтером; мають навички швидкого монтажу; займались підбором музичного оформлення відео, мають гарний музичний смак; володіють навичками роботи зі звуковими елементами, саунд-дизайном.

Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Стажист у відділ закупівель в INTERTOP (Київ)

Мережа магазинів взуття для всієї родини шукає у свою fashion-сім’ю стажиста у відділ закупівель. Портрет ідеального кандидата: цікавиться темою fashion; вміє працювати з великим обсягом даних; вміє працювати в офісних програмах (Word, Excel, поштові сервіси); знає англійську на рівні Intermediate.

Компанія надає можливість: змінити відділ чи проєкт, зростати у своєму напрямку; відвідувати внутрішню школу INTERTOP Campus, спрямовану на розвиток ІТ та digital skills, а також брати участь у професійних заходах коштом компанії; гарантується медичне страхування, «біла» зарплата, оплачувана відпустка та лікарняні; тімбілдінги, корпоративи та челенджі; гнучкий графік: 2 дні віддаленої роботи та затишний офіс неподалік від метро; робота з легендарними світовими брендами та корпоративні знижки.

Заступник начальника відділу (стажист, Metro Store Academy Trainee) в Metro Cash & Carry Ukraine (Одеса)

Міжнародна роздрібна компанія запрошує взяти участь у програмі Store Academy. Потрібні кандидати, які мають вищу освіту; хочуть працювати в міжнародній компанії; володіють англійською (Intermediate); вже мали першу роботу; мобільні в межах України.

Гарантується: офіційне працевлаштування та страхування; регулярна та прозора винагорода, оплачувані відпустки та лікарняні, доплата за харчування та німецькі стандарти якості.

Стажист у Glagos Law Firm (Київ)

Адвокатське об’єднання запрошує на стажування студентів 3-5 курсу, які хочуть розвиватися в судовій практиці. Загальні вимоги до кандидатів: освіта – незакінчена юридична вища; розглядаються кандидати без досвіду роботи; проактивність, бажання професійного зростання; навички системного пошуку інформації та хороші аналітичні здібності.

Умови роботи: оплачуваний проїзд; графік: з 8.15 до 18.00, сб, нд – вихідні.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також