Вступаємо у весну з надіями, сподіваннями на приємні події та інтелектуальні насолоди. Підібрали для вас березневу добірку книжок, які радимо прочитати. Є тут і саморозвиток, і кохання, і натхнення, і навіть трохи хоррору, аби не зовсім розчинитися у весняній ейфорії.

Ольга Гуцал «Якщо стрибнули, то гребіть»

Книга успішної підприємниці та засновниці стартапу для автомобілістів, написана для небайдужих та сміливих людей. Правдиво та зрозуміло про власну теорію та історію створення бізнесу. Популярна блогерка проводить вдалу аналогію розвитку підприємницького проєкту з етапами життя людини: зачаття, вагітність, немовлячий вік, дитинство, юність, дорослість, зрілість, старість та навіть сміливе «піти гідно». Книга про те, як створити бізнес, що сподобається онукам. Читати легко, надихає на думки та великі справи. Особливо радимо прочитати тим, хто має наміри розпочати власну справу.

Ірвін Ялом «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта»

Геніальний Ірвін Ялом, легенда психотерапії, доктор медичних наук, створив книгу, яка напрочуд легко «заходить» з перших же сторінок та тримає до останньої літери. Десять історій різних людей, які мають власні психологічні труднощі: емоційну залежність, незрозумілі сни, горе після втрати дитини… Всі вони визнали, що мають проблеми та звернулись за допомогою до лікаря, який не любить лікувати закоханих пацієнтів. Можливо, тому що сам хоче відчути чари кохання. Радимо прочитати, аби знайти відповідь на давні запитання, надихнутися та зрозуміти, що ж насправді є кохання, та чи варто від нього лікуватися.

Джон П. Стрелекі «Кафе на краю світу»

Тепер ваше життя не буде таким, як раніше. Адже ви зазирнули до кафе на краю світу, розкрили меню та прочитали на останній сторінці три дивовижних запитання: «Чому ви тут?», «Чи боїтесь ви смерті?», «Чи задоволені ви?». Так, ці питання завжди надійно заховані у глибині душі кожної людини. Проте, відповіді шукайте у книзі, вона вам з цим допоможе. «Кафе на краю світу» вважають справжнім феноменом, мотиватором №1, натхненником до змін у житті. Придбали, прочитали, стали мудрішими. Читати легко, цікаво та приємно, радимо.

 

Люко Дашвар «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ»

Наша улюбленка, майстриня гостросюжетної прози Люко Дашвар подарувала майже 400 сторінок адреналінової насолоди.

Життя Галі Чорнобай перетворилося на пекло лише через те, що вона прагнула допомогти іншій людині. Від цього втратила все, що мала: роботу, чоловіка, друзів. Вирватися зі справжнього тартару не так просто, коли голову втрачено від кохання та страху. Людські пороки, горе через гроші, страждання, наклепи, брехня, егоїзм – всього цього вдосталь. Так само як і людяності та готовності до самопожертви. Не будемо спойлерити, самі прочитайте, що вчинила Люко Дашвар з нашою Галею.

Стівен Кінг «Інститут»

На нашу думку, найбільш «не дуже страшний» роман маестро жахів Кінга, але страшно захопливий. Люка Елліса, 12-річного хлопчика з передмістя Міннеаполіса викрадають незнайомці, водночас вбиваючи його батьків. Люк прокидається у кімнаті, яка нагадує його власну, і знаходиться у місці, яке називають «Інститут». Тут над викраденими дітьми, які володіють надзвичайними здібностями – телепатією та телекінезом, ставлять жорстокі досліди, витягуючи з них екстрасенсорні здібності.  І немає іншого виходу, як підкоритись, інакше будеш жорстоко покараний. Люк замислює втечу, але з цього інституту ще не тікав ніхто… Кінг дійсно король у справі нагнітання емоцій: книга чіпляє, аж жах бере. Радимо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!