Білл Гейтс: про покинуте навчання, як почав би все спочатку та про що жалкує засновник найпопулярнішої операційної системи

Певно, жоден список найбагатших та найбільш впливових людей світу вже багато років не обходиться без імені Білла Гейтса. У 2008 році він залишив щоденну роботу в Microsoft та сфокусувався на роботі власного благодійного фонду, проте його ім’я досі нерозривно асоціюється з найбільш популярною операційною системою світу. Ми зібрали цікаві факти про життя та кар’єру Білла Гейтса.

Про першу програму

Першу програму Гейтс створив ще в школі. Це була комп’ютерна версія гри «хрестики-нулики», яка дозволяла людині грати з комп’ютером.

Про книжки

Книжки – одне з великих захоплень Гейтса. Він має власний книжковий блог. Там підприємець дає рекомендації та розповідає, що з прочитаного його зачепило та сподобалось.

Билл Гейтс

thetechnews.com

Про незакінчену освіту

Білл Гейтс навчався в Гарварді, але не закінчив його. Через два роки після початку навчання, у 1975 році, він покинув навчання, щоб започаткувати власну компанію Microsoft. Щоправда, у 2000 році він повернувся у Гарвард, щоб отримати почесний ступінь.

Про вільний час

Гейтс полюбляє грати у бридж. У своєму чаті на Reddit він розповів, що присвячує час досить «старомодним хобі». Крім гри у бридж, він любить спостерігати, як катається на конях його дочка. Також щовечора Гейтс миє посуд. «Дехто на це погоджується, а я люблю, як мені вдається це робити», – каже мільярдер.

Билл Гейтс

www.businessinsider.my

Про статки

Гейтса назвали мільярдером ще у 1987 році, коли йому було 32 роки. Зараз його статки, за версією Forbes, оцінюють в $85 млрд.

Про благочинність

Гейтс є засновником одного з найбільших благодійних фондів світу Bill & Melinda Gates Foundation. Нещодавно він повідомив, що не буде залишати всі свої статки трьом дітям, а віддасть більшу частину коштів на благочинність.

Про зйомки в рекламі

У 2008 році Гейтс, намагаючись пополяризувати нову систему Windows Vista, знявся у рекламі Microsoft разом із відомим коміком Джеррі Сайнфілдом. Щоправда, публіка сприйняла надзвичайно очікуваний та дорогий 300-мільйонний проект досить прохолодно. Багато хто не зрозумів, чому обрано такий формат і чому Гейтс та Сайнфілд у кадрі більше зосереджені на виборі взуття для Гейтса, ніж на сучасних технологіях.

Про те, про що жалкує

За словами Гейтса, найбільше він жалкує, що не вивчив жодної іноземної мови. При цьому він все ще сподівається вивчити, наприклад, французьку.

Билл Гейтс

Elie Ruderman, Flickr

Про цифру з дев’ятьма нулями

Певний час Гейтса називали centibillionaire (більйонер) – від назви цифри з дев’ятьма нулями, коли його статки перевалили за 100 млрд долларів.

Про початок спочатку

За словами Гейтса, якби йому довелось почати все спочатку, то він зайнявся б сферою штучного інтелекту, енергетичних та біотехнологій, які він вважає надзвичайно перспективними в сучасному світі.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також