Про дивні коментарі до замовлень, чайові та запрошення на побачення: бліц-інтерв’ю з кур’єрами Raketa

Рік тому в Києві почав роботу сервіс доставки їжі та продуктів Raketa. Відтоді кур’єрів з помаранчевими рюкзаками стає все більше на вулицях України. Ми вирішили дізнатися, як працюється кур’єрам Raketa і розпитали їх про чайові, вечірки і кумедні коментарі від клієнтів.

– Як довго ви працюєте кур’єром і чому обрали саме цю роботу?

Ілля:

«Працюю з першого дня запуску Raketa в Києві. До того моменту досвіду роботи кур’єром не мав. Я перепробував кілька різних робіт, але цей варіант оптимальний завдяки гнучкому графіку. Класно, коли ти можеш дозволити собі серед дня кудись від’їхати. А ще я люблю перебувати в русі».

Слава:

«Я працюю кур’єром майже рік. Робота подобається тим, що я не повинен сидіти на одному місці протягом 8-10 годин. Над тобою не стоїть начальник і не «парить тобі мізки».

– Що ви відкрили для себе за час роботи?

Ілля:

«Тепер я добре знаю місто. До цього мало де бував, а тепер я непогано орієнтуюся, як для немісцевого. Також дуже рідко став користуватися громадським транспортом. Велик рулить:)».

Слава:

«За цей час я встиг дуже добре вивчити столицю. Тепер я знаю Київ краще, ніж своє рідне місто».

– Що подобається в роботі і які є нюанси?

Ілля:

«Подобається практично все. Хоча спочатку був присутній певний скепсис, що займаюся якоюсь нісенітницею. Загалом, трохи треба було звикнути. Нюанс в тому, що необхідно бути готовим до всього, стежити за своїм одягом і транспортом. Ця робота насправді вимагає вкладень, а це чомусь не всі розуміють ».

Слава:

«Серед нюансів можна виділити те, що немає стабільності у розмірі зарплати, тому що все залежить від кількості виконаних замовлень. Найбільшою перевагою є свобода і можливість постійно переміщатися».

– Яка найбільша сума чайових? Чи давали незвичайні чайові?

Ілля:

«Один раз хлопець дав сувенірну купюру в 500 грн. Він був явно напідпитку. До речі, мої максимальні чайові — 50 грн. У тому районі, де я зазвичай працюю, їх взагалі залишають не часто. Хоча у хлопців, які працюють у центрі, бувають замовлення, коли залишають по декілька сотень. Але я не ображаюсь. Це справа випадку, я ніколи на це не розраховую».

Слава:

«Колись один чоловік як чайові виніс стопку з алкоголем, але я, звичайно, відмовився. Взагалі, якщо підсумувати, то за місяць я отримую приблизно тисячу гривень чайовими, але, звичайно, кожного разу буває по-різному».

– Чи пропонували клієнти розділити їжу або приєднатися до вечірки?

Ілля:

«Таких ситуацій у мене не було. Якби трапилися, я б, звичайно, відмовився. Це, по-перше, непрофесійно. По-друге, може бути якась дурна провокація. Коли я виїжджаю на роботу, то мотивований заробляти гроші, а не дурницями займатися».

Слава:

«Ні, ніколи».

– Трапляються клієнти, які постійно замовляють одне і те ж? Або які хочуть, щоб саме ви привозили їм їжу?

Ілля:

«Так, буває їздиш за одними й тими ж адресами. Постійні клієнти вже є».

Слава:

«Так, є працівники офісу, які кожен день замовляють їжу з «Пузатої хати» і я постійно потрапляю на них. Також є постійний клієнт, з яким ми вже познайомилися. Він мені може зателефонувати і сказати: «Слава, я затримуюся на 5 хвилин. Зачекай, будь ласка».

– Чи часто ви самі замовляєте доставку? Що відчуваєте, коли на порозі стоїть ваш колега?

Ілля:

«Я практично не користуюся сервісами доставки. Коли дуже дощило, замовили з товаришем піцу в Raketa. Що я відчував? Та нічого особливого. Єдине — спустився з 5-го поверху до нього вниз. Я то вихідний був, а він працював під дощем».

Слава:

«Коли з’явилася доставка з МакДональдза, то почав замовляти Raketa. Пару раз було, що приїжджали мої знайомі колеги. Посміялися з цього і все. А коли приїжджають незнайомі кур’єри, я оцінюю те, як вони себе ведуть, як обслуговують і що говорять».

– Які були найбільш незвичайні коментарі до замовлень?

Ілля:

«Я заплутався в житті». І ще був цікавий коментар — «Здивуйте мене». Причому це все писали люди з одного району в один і той же час».

Слава:

«Не було. Але був колись випадок, що я привіз дівчині замовлення з KFC, а вона мені потім написала в телеграмі й запросила сходити наступного разу в KFC разом».

Фото надані компанією Raketa.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також