Час діяти: добірка перспективних стажувань квітня

Гадаєте, карантин – привід не шукати першу роботу і ще трошки пожити в своє задоволення? Зовсім ні, адже навіть зараз компанії активно шукають амбітних і мотивованих початківців у професіях. Деякі цікаві пропозиції – в нашій квітневій добірці.

Sales Traineeship Program у P&G (Київ)

FMCG-компанія запрошує на стажування тривалістю 6-12 місяців. Заробітна плата – 21 000 грн (gross). Передбачена робота в бізнес-проектах, навчання та підтримка досвідчених колег. Побажання до кандидатів – студенти 3-6 курсів та випускники (не більше року після випуску), знання англійської на рівні Upper-intermediate, посвідчення та досвід водія; навички – вирішення проблем, аналітичні, комунікативні, лідерські тощо. Пропонується також медичне страхування, компенсація обідів, витрат на авто та мобільний зв’язок для виконання обов’язків, гнучкий графік та можливість працювати з дому.

INKOMPASS 2020: кар’єрна програма від Philip Morris (Київ, Харків, Дніпро)

Оплачувана програма для студентів та випускників дає можливість спробувати себе у вирішенні реальних бізнес-завдань та згодом приєднатися до команди. Складається з двох етапів, загальна тривалість – 12 місяців. Пропонується участь у бізнес-проектах в одному з відділів компанії, конкурентна оплата, гнучкий графік, можливість поєднувати навчання та роботу, побудувати міжнародні відносини з колегами з Philip Morris International, персоналізований зворотний зв’язок та коучинг. Напрямки: P&C(HR), Marketing, Business Intelligence, Information Systems, Finance. Міста: Харків (+ Supply Chain і Operations), Київ, Дніпро. Побажання: студенти 4-6 року незалежно від напрямку навчання та випускники 2019/2020 рр., англійська на рівні Upper-intermediate та вище. Щоб приєднатися, варто подати заявку онлайн, пройти онлайн-тест та відеоінтерв’ю, відвідати центр оцінювання, де можна буде продемонструвати навички та здібності. Дедлайн подачі заявок – 10 травня.

ASPIRE 2020: всеукраїнська програма від «Філіп Морріс Україна»

Можливість розпочати кар’єру у відділі продажів у «полях» та стати частиною команди вже через 2 місяці. Учасники матимуть можливість: вирішувати реальні бізнес-завдання та отримати практичні навички роботи в продажах у «полях», працювати пліч-о-пліч із професіоналами та здобути досвід взаємодії з клієнтами та партнерами компанії, отримувати регулярний зворотний зв’язок та коучинг. Пропонується конкурентна винагорода, можливість отримати досвід та кар’єрне зростання в міжнародній компанії, створити мережу контактів по всій Україні. Вимоги до кандидатів: англійська на середньому рівні та вище, студенти вишів 3-6 року навчання або випускники 2019-2020 рр. Щоб стати учасником програми, треба заповнити анкету та прикріпити резюме, пройти онлайн-тест та відеоінтерв’ю та відвідати центр оцінки. Дедлайн –  30 травня.

Supply Discovery Trainee (стажер на виробництво) в AB InBev (Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Київ)

Один із лідерів українського пивоварного ринку запрошує на програму стажування Supply Discovery. На учасників чекають цікаві проекти, тренінги з розвитку управлінських навичок, коучинг і менторство від директорів і керівників підрозділів. Для 16 тижнів занурення в виробництво можна вибрати два з п’яти департаментів: логістика, якість, пивовиробництво, пакувальне виробництво і технічна служба. Побажання: випускник бакалаврату або магістратури за напрямками: інженерія, хімія, харчові технології, логістика або інші технічні спеціальності (2018-2020 рр.), готові працювати повний робочий день, із досвідом роботи менше двох років, готові до переїзду в межах України; рівень володіння англійською мовою – Pre-Intermediate і вище.

Перший досвід для юристів у «Метінвест» (Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Київ)

На початку липня 2020 р. компанія надасть можливість студентам 4-6 курсів отримати перший професійний досвід у юридичній практиці. Відбір фіналістів відбудеться в два етапи. Для першого етапу треба заповнити анкету та пройти online-тестування. Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів, потраплять у фінал для проходження співбесіди з керівниками юридичних служб. 13 квітня – останній день заповнення анкети та online-тесту.

IT trainee technical writer у UKRSIBBANKBNPParibasGroup (Київ)

Банк запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію. Пропонується робота в міжнародній фінансовій організації, офіційне працевлаштування, медичне страхування та страхування життя, 25 календарних днів відпустки, доступ до програм навчання та тренінгів, широкі можливості міжнародної мобільності. Обов’язки: функціональне тестування нових розробок перед вводом в продуктивну експлуатацію в системі АБС SAP, технологічна підтримка користувачів, підготовка технічної документації тощо. Побажання до кандидата: вища технічна освіта, вміння аналізувати та структурувати інформацію, а також роботу програмних продуктів, володіння базовими технічними знаннями, досвід роботи з Confluence, прагнення використання знань та відповідальність. Термін програми – 12 місяців. Компанія очікує, що після закінчення програми стажер посяде постійну посаду.

Transfer Pricing Intern в EY

Очікування від кандидатів – вища освіта в галузі фінансів або математичних предметів (випускник), знання податкового законодавства – велика перевага. Володіння розмовною та письмовою англійською, українською та російською мовами, ІТ-грамотність (MS Word, Excel та PowerPoint), аналітичне та критичне мислення, навички управління проектами та часом, здатність працювати в команді, гнучкість, навички ефективного спілкування. Графік – повний робочий день.

Стажер керівника торгового відділу (Metro Store Academy Trainee) (Одеса)

Запрошується кандидати, які мають вищу освіту (випускники 2015-2019 рр.), які бажають працювати та будувати кар’єру в міжнародній компанії, володіють англійською (Intermediate), мобільність у межах України. Програма Store Academy дає можливість стати керівником відділу за три кроки. Пропонується гідна заробітна плата та повний соцпакет.

Technical Management Trainee у «Каргілл» (Каховка)

Можливість взяти участь у 2-річній програмі для починаючих спеціалістів, отримати досвід у сфері технологічних процесів та управління, а також прийняти участь у міжнародній співпраці Cargill. Вимоги: вища освіта – інженерна або харчова інженерія (харчова наука, хімія/біохімія, механіка, електрика або автоматика, переробка, паливо/біопаливо тощо), випускники або 2 роки після завершення вишу, розмовна та письмова англійська, комп’ютерні навички (Autocad, Excel, статистичні програми), проактивність, лідерські та комунікативні навички.

Молодший фахівець у відділ бухгалтерії (стажування) в «Артеріум» (Київ)

Фармацевтична корпорація запрошує кандидатів, які мають відмінні теоретичні знання бухгалтерського обліку та оподаткування, Податкового кодексу України, є впевненими користувачами ПК (важливі навички роботи в Excel), високий рівень зацікавленості кандидата в професійному розвитку (активна життєва позиція, бажання розвиватися), аналітичне мислення, відповідальність, уважність до деталей. Пропонується  офіційне працевлаштування, конкурентна заробітна плата, оплачувана відпустка – 27 днів, можливість професійного та кар’єрного розвитку, медичне страхування, корпоративне навчання.

Стажер у департамент логістики «Інтек» (Київ)

Компанія шукає студентів 3-4 і вище курсів факультетів логістики, фінансів, або економіки, що мають можливість працювати протягом робочого тижня більше 30 годин, бажають навчатися, рости і розвиватися в напрямку логістики, мають базові теоретичні знання в галузі логістики, аналітичні здібності, комунікабельні, з почуттям гумору. Пропонується оплачуване стажування, гнучкий графік роботи, можливість працювати над цікавими завданнями.

Лікар ветеринарної медицини (стажер) у «Сігнет Холдинг»

До участі в програмі стажування «Сігнет Старт» запрошуються молоді спеціалісти, лікарі ветеринарної медицини, які цього року закінчили навчальний заклад та шукають перше робоче місце за спеціальністю. Пропонується оплачуване стажування протягом 3 місяців з можливістю прийому в штат компанії, для іногородніх – безкоштовне проживання в гуртожитку, безкоштовне одноразове харчування, А також  підвищення професійного рівня, набуття практичних навичок роботи на виробництві за спеціальністю. Важлива готовність до переїзду до с.Андрушки, Попільнянського р-ну, Житомирської області.

Фінансовий аналітик (стажер) у Meest (Львів)

Міжнародний холдинг запрошує до співпраці. Вимоги: вища освіта (економіка, фінанси – компанія розглядає успішних студентів цього напрямку, факультетів кібернетики або математики), знання Excel на рівні просунутого користувача, знання 1С – буде перевагою; вміння та бажання працювати з великими масивами даних. Пропонується навчання, робота в міжнародній компанії, можливість стабільного доходу, особистісний та професійний розвиток тощо.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також