Час кар’єрних змін: добірка високооплачуваних вакансій листопада

Якщо ви – лідер, можете повести за собою команду та прагнете реалізовувати свої професійні знання та навички в новій компанії ще до кінця року, пропонуємо ознайомитися з традиційною добіркою високооплачуваних вакансій, яку визначили аналітики сайту rоbota.ua. Приваблива заробітна плата та соцпакет – ось на що можете претендувати саме ви, зокрема.

Пропозиції актуальні на цей момент і доступні для працевлаштування. Мерщій знайомтеся з вакансіями та відгукуйтеся на них, не пропустіть шанс знайти свою роботу!

Директор з розвитку холдингу (Київ)

Велика торгова компанія на ринку України з реалізації мастильних матеріалів та автохімії шукає директора з розвитку ГК. Основні вимоги до кандидатів: вища освіта (технічна, менеджмент, економіка); досвід розвитку мастильних матеріалів та автохімії – обов’язковий; досвід роботи у комерційних організаціях; навички управління виробництвом; знання digital-маркетингу; вміння розробляти та реалізовувати стратегічні бізнес-плани; вміння керувати бізнесом та реагувати на ринкові зміни; готовність до відряджень; високі аналітичні здібності; сильні переговорні здібності; володіння англійською – мінімум Advanced.

Компанія пропонує майбутнім працівникам: офіційне працевлаштування; повне медичне страхування; заробітну плату – 120 000 грн (ставка + бонус); можливість кар’єрного та фінансового зростання; роботу в команді професіоналів з можливістю розвитку та реалізації професійних амбіцій.

Бренд-менеджер у Global Spirits (Київ)

Світовий лідер з виробництва алкоголю, найбільший у Східній Європі міжнародний алкогольний холдинг відкриває вакансію. Роботодавець зацікавлений у залученні фахівця із досвідом роботи від 2-х років на посаді Brand Manager, Marketing Manager; досвідом роботи з алкогольними брендами (буде пріоритетом); досвідом роботи у дистрибуції; який має підтверджені успішні проєкти; орієнтований на результат; гнучкий у спілкуванні з людьми; вміє досягати результатів у поставлені терміни; вільно володіє ПК на рівні впевненого користувача, відмінно знає Excel, PowerPoint; здатний швидко приймати рішення; хоче розвиватися у маркетингу; англійська – мінімум середній рівень.

Умови роботи: 5-денний робочий тиждень (пн-пт, 9.00-18.00); зарплата – 90 000-100 000 грн; офіційне оформлення з першого робочого дня, соціальні гарантії згідно з КЗпП; можливість застосувати свої знання та навички, а також набути досвіду; професійний розвиток, можливість кар’єрного зростання.

Експерт вторинної нерухомості, брокер, рієлтор, агент у T.H.E CAPITAL (Київ)

Агентство преміум-нерухомості шукає у свою команду працівника. До обов’язків входитиме: виявляти потреби клієнта; проводити презентацію об’єктів, переговори та угоди з клієнтами; консультувати з питань продажу нерухомості; підбирати нерухомість під запит.

Роботодавець гарантує: заробітну плату – 100 000 грн (високий відсоток від угод та бонуси); велику клієнтську базу; навчальні тренінги; кар’єрний ріст; корпоративи; поїздки за кордон з дружним колективом.

Директор девелоперської компанії в Aventus Group (Київ)

Міжнародна група компаній запрошує в команду. Роботодавець анонсує такі вимоги: успішний досвід роботи на даній чи аналогічній посаді у сфері девелопменту від 5-ти років; глибоке розуміння ринку нерухомості України та особливо м. Києва; бажання побудувати успішну компанію; хороші лідерські та управлінські навички; досвід у створенні команд та їх мотивації; готовність вирішувати різноманітні завдання та реалізовувати різноманітні проєкти.

Майбутній працівник може розраховувати на заробітну плату – 200 000 грн + бонуси; широкі повноваження; офіційне працевлаштування, покриття всіх накладних витрат, пов’язаних з діяльністю компанії; додаткові бонуси від результатів реалізованих проєктів.

Керівник відділу продажу (Полтава)

Всеукраїнська компанія, яка продає спецтехніку будівельного призначення, легкові автомобілі, вантажні автомобілі та аграрну техніку, запрошує в команду. Побажання до претендентів: досвід у продажах продуктів з довгим циклом угоди; продаж техніки або ж товарів вартістю понад 100 000 $; досвід управління торговою командою; здатність навчити регіонального менеджера з продажу «в полях», як робити великі продажі.

За продуктивну роботу компанія пропонує: зарплату – 100 000 грн (ставка + бонуси); офіційне працевлаштування; графік: 5/2 з 9.00 до 18.00; постійне навчання та підвищення кваліфікації; роботу у команді професіоналів; можливість навчатися у закордонних партнерів; бонуси та премії за перемогу у рейтингу філій; службове авто та всі витратні матеріали.

Генеральний директор заводу (Київ)

Міжнародна компанія, що спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів, оголошує про відкриття вакансії. Компанія приймає на роботу фахівців з досвідом роботи керівником на виробництві не менше 5-ти років; які вміють вдосконалювати та ефективно організовувати виробничі процеси; з досвідом в управлінні колективом не менше 50 працівників; ініціативних та активних у впровадженнях інноваційних рішень; з критичним мисленням та вмінням працювати в режимі багатозадачності.

Працедавець анонсує для працівників: зарплату – 100 000 грн, соціальний пакет та відсоток від фінансового результату (виплата двічі на місяць); можливість розвивати професійні та особисті якості; постійний саморозвиток та вдосконалення.

Головний інженер генпідрядної компанії (Київ)

Будівельний холдинг запрошує в команду. Побажання до кандидатів: вища будівельна освіта – обов’язково ПГС; освіта у сфері управління проєктами або наявність дійсних сертифікатів з управління проєктами PMP чи IPMA (C/B/A); досвід реалізації проєктів у сфері житлової нерухомості від «0» до здачі в експлуатацію на посаді головного інженера; досвід від 5-ти років на посаді головного інженера та виконання договорів підряду (будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, термомодернізація); впевнений користувач 1С, Excel, ABK (автоматичний випуск кошторисів); водійське посвідчення категорії «В», наявність авто (бажано).

Компанія пропонує офіційне працевлаштування; заробітну плату – 100 000-120 000 грн; соціальні гарантії; амбітні та цікаві проєкти; перспективу кар’єрного зростання.

Директор філії в Україні (Київ)

Компанія, яка займається гуртовою торгівлею одноразовими електронними сигаретами преміум-класу, оголошує конкурс на вакансію. Очікування від кандидатів: вища освіта; досвід роботи в тютюновій сфері від 3-х років, знайомства з тютюновими дистриб’юторами/мережами; навички управління персоналом.

Пропоновані умови: зарплата – 75 000 грн + % або 5% прибутку (в межах 75 000-100 000 грн); випробувальний термін – 3 місяці, зарплата на період випробувального терміну – 70 000 грн; повна рекламна підтримка.

Регіональний менеджер (спецтехніка) (Луцьк)

Компанія, яка працює в агросфері та займається продажем сільськогосподарської та будівельної спецтехніки, шукає в команду регіонального менеджера для роботи з компаніями, сільськими господарствами Волинської області. Портрет ідеального кандидата: володіє ефективними навичками в продажах, продавав сільськогосподарську або будівельну спецтехніку та (або) комплектуючі та запчастини; має досвід на аналогічній посаді та виконував дотичні функції.

Компанія пропонує: оплату, що залежить від результату роботи (fix + %) – в межах 100 000 грн, бонуси від продажу, які виплачуються щомісяця; офіційне працевлаштування; маркетингові інструменти для роботи; службове авто та компенсацію пального та відряджень; щорічне навчання від іноземних компаній; можливість кар’єрного росту; робочий ноутбук, телефон, інтернет.

Керівник відділу (агроринок, закупівля зернових) (Київ)

Велика європейська компанія, трейдер сільськогосподарської продукції, оголошує конкурс на посаду. Анонсовані роботодавцем вимоги: аналогічний досвід роботи від 5-ти років у закупівлі зернових; досвід роботи в іноземних компаніях (трейдерах зернових) – обов’язково; хороше розуміння процесів внутрішньої та морської логістики; знання англійської мови – Advanced; готовність до відряджень, зокрема закордонних (10% від робочого часу).

Своєю чергою компанія пропонує: заробітну плату – 160 000 грн; медичне страхування; компенсацію, у разі використання свого авто.

Директор з маркетингу IT (Київ)

Продуктова IT-компанія відкриває вакансію. Директором може стати фахівець з досвідом роботи в ІТ-компанії (обов’язково). Необхідні навички: вища освіта у галузі маркетингу; знання та досвід в IT-сфері; досвід участі у розробці (самостійної розробки) маркетингової стратегії компанії (В2В, В2С).

Майбутнім працівникам пропонується зарплата у розмірі 120 000 грн.

Фінансовий директор, CFO (Львів)

IT-компанії потрібен фінансовий директор (CFO), який автоматизує фінансові процеси, визначить фінансову політику компанії та розробить заходи щодо забезпечення її фінансової стійкості. Для роботодавця важливо, щоб кандидати: мали досвід роботи на аналогічній позиції від 3-х років; володіли англійською мовою на рівні Intermediate (як мінімум); мали досвід роботи в IT-сфері та розуміли фінансову функцію в IT-бізнесі; виявляли емпатію до цілей та завдань власників та команди.

Пропонується: зарплата від 80 000 до 135 000 грн (залежить від навичок та досвіду); графік роботи: пн-пт, з 9.00 до 18.00, без прив’язки до графіка, головне – результат; віддалений формат роботи, працівники з Києва, Одеси чи Львова зможуть працювати в комфортному офісі; можливість впливати на розвиток компанії; підтримка керівництва; медичне страхування; доброзичлива та атмосфера в компанії; чітко прописані завдання та очікуваний результат виконаних завдань.

Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також