Червнева книгарня: що читати у перший місяць літа

Таке бажане літо вже зовсім близько, тому ловіть нашу червневу добірку книг, аби читати найдовшими у році світловими днями та теплими короткими ночами. Наші букхантери добряче попрацювали, аби ви знайшли собі книгу до душі: є й про саморозвиток, і про романтику, гумор, кохання і навіть про друзів наших менших. Читайте, насолоджуйтеся, переживайте та пізнавайте нові цікавинки.

«Самотність. Сила людських стосунків», Вівек Мурті

Вівек Мурті, Генеральний хірург США, шляхом досліджень та відвертих розмов з людьми дійшов феноменального висновку: в основі багатьох проблем зі здоров’ям лежить самотність (не плутати з усамітненням). І вона може бути спадковою. Навіть у шлюбі людина може мати інтимну або емоційну самотність. Алкогольна залежність, ожиріння, хронічні захворювання, психічні розлади найчастіше вражають самотніх людей. Попри майже медичну тему, книга читається легко. Актуальна інформація, дієві поради. Особливо радимо людям, які відчувають дискомфорт від болісної втрати зв’язку з навколишнім суспільством.

«На запах мяса», Люко Дашвар

Шедевр від улюблениці багатьох, золотої письменниці України Люко Дашвар. Головна героїня Майя, тендітна дівчина, залишає своє місто, та оселяється на малолюдному хуторі. Навіщо вона тут і чому розорила гніздо крука, випивши всі його яйця? Чому до неї прикипів усім серцем місцевий майстер на всі руки Толя? Книга зацікавлює тим, що кожний герой книги уособлює найнегативніші риси людської суті. Дуже захопливо, трохи моторошно, дивний післясмак, книга не відпускає ні на мить.

 

«Остання любов Асури Махараджа», Любко Дереш

Чудова казка-притча про демона, який закохався у сліпу дівчину з України, мешканку самого серця Нью-Йорку. Заради кохання житель нижніх світів реінкарнує, втрачаючи демонську силу, аби стати простим смертним та рицарем для коханої Даші. Книга про любов, від якої серце тане та плаче. Красуня та чудовисько? А от і ні, не все так просто. Не будемо спойлерити. Читайте та отримуйте безліч різних емоцій. Любко Дереш вміє робити шипучі коктейлі з інтриг та пригод, додавши хоррору. Ми у захваті.

«Життя і мета собаки», Брюс Кемерон

Про чотири життя одного собаки. Книгу проживаєш усією душею, так зворушливо. Шедевр пробирає до самісінького серця.

Спочатку народившись біля річки, під трубами, разом з матір’ю, братиками і сестричками він шукав харчі на смітниках та понад усе боявся страшних двоногих істот… Далі було ще три життя, сповнені різних моментів, коли щасливих, а коли і страшних. Історія про собак та людей, про різні долі, цінності та почуття. Читати всім, хто не уявляє життя без чотирилапих друзів, щоб цінити скарб, який мають, і тим, хто так не вважає, аби зрозуміти, що дуже помиляється.

«Таня, додому!», Наталія Габовська, Ольга Сафонова

У книзі описані душевні історії, які повертають у дитинство. Суміш щастя, світлого суму та радості. Чому у дитинстві ми справді хворіли під час свят, а не тоді, коли потрібно йти до школи? Чим пахне весна? Яку таємницю має листя дерев? 100 % занурення у найсвітліший період життя. Читається напрочуд легко та повертає у власні спогади. Ненав’язлива пропозиція від авторок усвідомити та пропрацювати дитячі травми, аби знайти рішення кожної дорослої проблеми, і все це подано легко та безпечно. Адже головне – не боятися озирнутися у минуле, аби рішуче йти вперед.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також