Де працювати у «червоній зоні»: можливості від SKU Marketing

Пандемія внесла свої корективи у життя людей. Та безвихідних ситуацій не буває. Навіть після введення більшості областей України до «червоної зони», коли тисячі людей залишилися без роботи, вихід є.

Компанія SKU Marketing не тільки пропонує працевлаштування, а й надає водночас стабільність, всі можливості для розвитку, кар’єрного зростання. 

Жодних вікових, гендерних обмежень, а претендуючи на деякі позиції не обов’язково мати спеціальну освіту чи досвід роботи.

Завдяки наявності різних вакансій кожен, хто втратив роботу під час карантину, має чудовий шанс обрати посаду, яка допоможе почати кар’єру у маркетингу та торгівлі, набути надійної опори та стабільного заробітку, на яку не впливає карантин. У компанії є посади мерчендайзера, торгового представника, супервайзера або адміністративні посади, залежно від досвіду та інтересу. 

Переваги роботи в SKU Marketing

SKU Marketing цінує людей, які хочуть працювати та розвиватися. У компанії поважають своїх співробітників, їм надають можливість заробляти, зростати та вчасно відпочивати. 

«У команді цінується кожний, адже ми, як велика сім’я, де завжди є розуміння і підтримка», – говорять у SKU Marketing.

Найголовніше, що для співробітників компанії жодні карантинні обмеження не страшні. За два роки пандемії компанія ніколи не зупиняла роботу, забезпечуючи для цього всі необхідні заходи безпеки: соціальну дистанцію, носіння масок, дезінфекцію рук. До того ж графіки та маршрути розписані таким чином, щоб співробітник якомога менше знаходився у контакті з іншими: торгові точки для роботи мерчандайзерів, торгових представників будуються близько до району проживання, щоб переміщення було комфортним та безпечним. 

 Які вакансії є у SKU Marketing?

Попри карантин, компанія зростає та розвивається, тому дуже потребує відповідальних, зацікавлених у стабільності та власному розвитку людей. Запрошуються до команди:

 1. Мерчандайзери.
 2. Торгові представники.
 3. Супервайзери (бажано з досвідом управління командою).

Якщо досвіду роботи бракує або взагалі немає – не варто перейматися. Професіональні фахівці SKU Marketing усьому навчать, підкажуть, нададуть наставництво та підтримку.

Компанія компенсує витрати на дорогу, офіційно працевлаштує, надає постійну роботу, пропонує пакет матеріальної допомоги в разі захворювання на COVID-19, а ще проводить тренінги та корпоративи з урахуванням умов безпеки. 

Які є адміністративні вакансії у SKU Marketing?

 1. Аудитор.
 2. Бренд менеджер/менеджер з продажу.
 3. Менеджер з дистанційного навчання.

SKU Marketing забезпечує комфортне місце для роботи, допоможе втілити потенціал, підтримає у кар’єрному розвитку. У компанії кожен може реалізувати себе, досягши керівної посади. Таких прикладів чимало.  

Чому варто обрати SKU Marketing? 

Це команда із єдиними цілями та цінностями. Важливими для людей SKU Marketing є комунікація, чесність, стабільність й постійний розвиток. Саме тому за 5 років компанія досягла успіху та гідної репутації на ринку.

Репутація SKU Marketing – це:

 • 5 років успішної роботи у мерчандайзингу, аудиту і BTL;
 • надання послуг по всій Україні – широке національне покриття;
 • понад 350 професіоналів з єдиною метою та прагненням до результату;
 • понад 70 керівників, які виросли у компанії;
 • послуги для 30+ клієнтів-лідерів свого сегменту.

Долучайтесь до SKU Marketing, щоб будувати стабільне майбутнє! 

Заповнюй форму та будемо на зв’язку 🙂

Приєднатися до Viber-спільноти «Моя робота SKU»: https://bit.ly/3D1mZRF

Переглянути вакансії SKU Marketing

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також