Робити добро просто: чому важливо змінити офісний костюм на піжаму?

Фундація Дім Рональда МакДональда запрошує 27 листопада взяти участь у всеукраїнській благодійній акції «День піжам», обравши нічне вбрання для офісу чи дому, і тим самим допомогти хворим дітям.

Чому це важливо?

«День піжам» – це день, коли всі небайдужі підтримують діток, що знаходяться на тривалому лікуванні в медичному закладі чи просто хворіють. Чому саме піжама? Тому що коли ми хворіємо, зазвичай, весь час проводимо у ліжку в піжамі. Тож одягаючи піжаму під час акції – ви підтримаєте діток, які хворіють.

Для того, щоб взяти участь в акції потрібно:

  1. Зробити фото у піжамі.
  2. Опублікувати світлину у соціальних мережах з хештегом #деньпіжам #вдягаюбопідтримую і закликом до своїх друзів та знайомих приєднатися до акції.
  3. Зробити благодійний внесок на будь-яку суму на сайті «Фундації Дім Рональда МакДональда».

Минулого року найбільшу цікавість до акції «День піжам» проявили діти. Тому цього року для них буде окремий конкурс. Якщо у вас є діти або маленькі братики та сестрички – долучайте їх до акції. Потрібно зробити фото у піжамі, викласти його у Facebook чи Instagram з хештегом #деньпіжам і #вдягаюбопідтримую. Серед тих, хто збере найбільшу кількість лайків під постом, розіграють подарунки.

Що робити, якщо немає гарної піжами?

Якщо робочий день у піжамі не для вас або ви так і не придбали Insta-піжаму – ви все одно можете підтримати акцію. У вас є можливість замовити фотосесію в партнерів Фундації Української асоціації професійних фотографів. Ви – отримуєте чудові фото для себе та своєї родини, а з кожної фотосесії перераховують 30% від вартості на рахунок Фундації. Замовити фотосесію можна в 12-ти містах України. Детальніше про те, як замовити фотосесію, тут.

Одягайте піжаму – підтримайте діток!

Долучитися до акції «День піжам»

Щоб знати про всі активності до «Дня піжам», переходьте на сайт.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також