Серпневі старти: топ-18 перспективних стажувань для початку кар’єри

Останній місяць літа пропонуємо провести з користю. Якщо ви вже встигли відпочити та перезавантажитися – час діяти.

Редакція онлайн-журналу The Point підготувала для вас добірку цікавих та актуальних пропозицій від роботодавців (регіони, професії, галузі – різні). Не втратьте можливість розпочати успішну кар’єру вже сьогодні.

Logistics Traineeship в Procter&Gamble (Київ)

Міжнародна компанія споживчих товарів запрошує долучитися до програми стажування.

Вимоги до кандидатів: 3–6-й рік навчання або випускники останніх курсів (до 12 місяців після закінчення навчання); рівень англійської – Upper-Intermediate; відмінні навички пакета MS Office (особливо MS Excel). Тривалість: 6–12 місяців. Пропонується: щомісячна заробітна плата: 21 000 грн брутто та коригування після 6-го місяця; пакет переваг (медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсація обідів, додаткові дні відпустки); компенсація мобільних послуг; гнучкий графік роботи та можливість працювати з дому.

Metro Store Academy Trainee в Metro Cash and Carry Ukraine (Харків)

Міжнародна компанія, яка займається роздрібною торгівлею запрошує взяти участь у програмі Store Academy та скористатися можливістю стати керівником відділу компанії.

Вимоги до претендентів: вища освіта; випускник 2015–2018 років; бажання працювати в міжнародній компанії; володіння англійською (Intermediate); мобільність в межах України.

Пропонують: офіційне працевлаштування та страхування; офіційну та регулярну винагороду; роботу з унікальним товарним асортиментом та високопрофесійними клієнтами; можливість отримати підвищення на посаді.

 Remote Content Marketing Internship (BetterMe) в Genesis (Київ)

Міжнародна продуктова IT-компанія відкриває відбір на оплачуване віддалене стажування в команду креативу та маркетингу. Шукають: студентів або тих, хто вже готовий розпочати кар’єру в digital marketing; готових працювати 2–3 години на день за гнучким графіком; орієнтованих та мотивованих на результат. Обов’язки: пошук ідей для створення рекламних креативів для social media платформ; взаємодія з командою маркетингу та генерація креативних ідей, які допоможуть розповісти про переваги мобільного додатку користувачам. Етапи відбору: прийом заявок; тестове завдання; відеоінтерв’ю.

Стажист у фінансовий відділ в Nestle Ukraine LLC (Львів)

Одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв відкриває вакансію стажиста. Основні обов’язки: аналіз дебіторської/кредиторської заборгованостей; співпраця з офісами компанії в інших країнах; робота з бухгалтерською звітністю; проведення звірок; опрацювання даних в системі SAP.

Вимоги до претендентів: освіта в напрямку економіки/бухгалтерського обліку/фінансів/міжнародних відносин; добре знання MS Office (особливо Excel); гарні аналітичні здібності; організаційні та комунікативні навички; вміння працювати в команді; знання англійської мови (вільно); знання інших мов буде перевагою.

Пропонують: конкурентну оплату праці та соціальний пакет; залученість до різноманітних подій та проєктів; широкий спектр можливостей для професійного розвитку та кар’єрного зростання; позитивну атмосферу та дружну команду.

Auditor (A1) в KPMG (Київ)

Глобальна мережа незалежних фірм-членів, що пропонують аудиторські, податкові та консультаційні послуги запрошує в команду.

Основні вимоги: студенти випускного курсу «Економіка»/«Фінанси» або кандидати, які мають мінімальний відповідний досвід; сильні комунікативні навички; рівень англійської – Intermediate; аналітичний склад розуму; орієнтованість на цілі та наявність кар’єрних прагнень.

Пропонують: динамічне міжнародне середовище з великою командою відданих професіоналів та лідерів інновацій; прозорий шлях кар’єрного та професійного зростання; можливості міжнародного призначення; справедливу компенсацію та соціальний пакет; зручний офіс недалеко від центру міста.

QA Engineer Trainee в Andersen (Чернігів, Черкаси)

Міжнародна IT-компанія проводить набір на стажування у напрямку QA з подальшим працевлаштуванням в Чернігові, Черкасах.

Умови: тривалість – 2 місяці (може бути скорочена до 1 міс); формат стажування: повний робочий день віддалено і/або в офісі (8 год/день, 5 днів/тиждень); на час стажування робота на обладнанні стажиста (ноутбук); корпоративні курси англійської мови на базі офісу; комфортабельний офіс в центрі міста; чай, кава, смаколики; чілаут-зона з PS4; участь в корпоративних заходах.

Вимоги: рівень володіння англійською – Pre-Intermediate і вище обов’язковий; успішно завершені онлайн-курси Andersen «Тестування ПЗ» (курси безкоштовні, старт 15 вересня 2020 року); розуміння основних процесів і принципів тестування; знання загальної термінології тестування програмного забезпечення та сайтів; розуміння принципів роботи різних систем і програмних продуктів.

Ювелір-учень в «Золотий вік» (Запоріжжя)

Ювелірний завод запрошує долучитися до команди. Пропонують: можливість розпочати трудову діяльність без спеціальної освіти в команді професіоналів; безкоштовне навчання та професійний розвиток; комфортні умови роботи; стабільність; офіційне працевлаштування; соціальний пакет. Шукають кандидатів: амбіційних, уважних, відповідальних. Вимоги: хороша координація та розвинена дрібна моторика рук; здатність виконувати скрупульозну ручну роботу; орієнтованість на результат; наполегливість в досягненні мети; вміння працювати в команді.

Стажист-аналітик у відділ продажів у Reckitt Benсkiser (Київ)

Світовий лідер з виробництва лікарських препаратів та товарів для дому оголошує про відкриття вакансії. Вимоги до кандидатів: неповна вища освіта; володіння англійською мовою на рівні Intermediate+; уважність до деталей, орієнтованість на результат, гарні аналітичні здібності, вміння досягати результату в стислі терміни; володіння Excel на середньому рівні, вміння працювати з PowerPoint.

Компанія пропонує: надбання багатостороннього досвіду в міжнародному бізнес-середовищі; гнучкий графік роботи (від 20 год/тиждень); оплату пропорційну відпрацьованому часу; можливість працювати віддалено (за бажанням – офіс у м. Києві чи м. Одесі).

Trainee DevOps Engineer в GlobalLogic Ukraine (Львів)

IT-компанія запрошує інженера-стажиста DevOps приєднатися до львівського офісу.

Вимоги: основні знання з автоматизації та управління конфігурацією (Terraform, Ansible, Packer та подібні інструменти); основні знання в Docker containerization; основні знання в Public Clouds: AWS (VPC, EC2, ECS, IAM, S3, LB, DynamoDB) та Azure; основні знання в PowerShell scripting; основні знання з адміністрування операційних систем Linux та Windows.

Обов’язки: розробка та підтримка архітектури сервера; підтримка програм; моніторинг обладнання та програмного забезпечення; управління змінами та інцидентами; управління проблемами з клієнтами, управління системними рахунками.

Пропонується: цікава та складна робота у компанії, що динамічно розвивається; проєкти із залученням новітніх технологій; можливості професійного розвитку; пакет компенсацій та пільг, бонусна програма; сучасні та зручні офісні приміщення.

Молодший дизайнер, стажист в StarLightMedia (Київ)

Медіахолдинг оголошує про старт набору стажистів в Управління дизайну. Вимоги до кандидатів: студенти старших курсів профільних ВНЗ; слухачі профільних курсів з дизайну; людина, яка хоче змінити поточну спеціальність на професію дизайнера; кандидат, який хоче створювати гарний візуальний контент. Пропонується: оплачуване стажування; зайнятість від 4 годин на день; отримання практичного досвіду роботи в дизайні на реальних кейсах в медіа з відомими брендами; індивідуальну програму навчання та розвитку; наставництво професійних фахівців; можливість довготривалої співпраці з компанією після завершення стажування на позиції молодшого дизайнера; занурення в корпоративну культуру медіахолдингу.

Інженер-конструктор ПГС (стажист) в Fahrenholz Engineering (Одеса)

Інноваційний інженерний офіс для металургійної та заводської промисловості запрошує на роботу.

Вимоги: вища закінчена будівельна освіта (спеціаліст, магістр); розуміння основ проєктування металоконструкцій; впевнене володіння програмами AutoCAD2D/3D, MS Office; інтерес до професії інженера-конструктора; базове володіння англійською; знання програми Advance Steel є перевагою; відповідальність, організованість, прагнення до саморозвитку.

Пропонують: розроблену програму введення в спеціальність; цікаві та різноманітні проєкти; налагоджений та структурований робочий процес; офіційне оформлення; конкурентоспроможну високу офіційну заробітну плату + бонуси; графік роботи з 09:00 до 18:00; відмінні можливості для саморозвитку та підвищення кваліфікації в дружній команді професіоналів; щотижневий корпоративний курс англійської мови; комфортний офіс у центрі Одеси; безкоштовні чай, кава, вода; зручні робочі місця.

Стажист-модератор відгуків на сайті в INTERTOP (Київ)

Компанія, що займається роздрібною торгівлею, шукає стажиста у відділ електронної комерції. Вимоги до кандидатів: уважність та посидючість; вміння доводити до кінця завдання; працювати зі стандартними офісними програмами.

Основні завдання: працювати з відгуками на сайті (модерувати відгуки, надавати відповіді), а також займатися модерацією товарів на сайті (перевіряти коректність інформації та наявність всіх необхідних елементів).

Пропонують: кар’єрне зростання, всебічний розвиток (навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи); офіційне влаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та розміщення офісу біля станції метро.

Помічник менеджера, стажист у Vortex (Дніпро)

Комп’ютерній фірмі потрібен помічник у відділ продажів. Шукають співробітника з перспективою навчання та зростання в компанії.

Вимоги до претендентів: бажання рости та розвиватися; пам’ятати комплектацію ноутбука/ПК; вміння брати на себе відповідальність; активна життєва позиція; вміння працювати в команді; відсутність шкідливих звичок. Основні завдання: тестування ноутбуків, комп’ютерів, комплектуючих; видача товарів зі складу; допомога у звірках складу; упаковка товару згідно зі стандартами; допомога в продажах.

Пропонується: оплата за результатами (на етапі стажування – погодинна); можливість спробувати себе в різних завданнях; навчання та кар’єрне зростання; гнучкий графік роботи, можливість поєднувати роботу з навчанням, спортом; чай, кава, печиво.

Стажист відділу управління і розвитку контенту в MEGOGO (Київ)

Компанія надає можливість випускникам українських ВНЗ пройти стажування. Після завершення якого є можливість отримати посаду «Редактор спортивних телеканалів», якщо: любите спорт; дисципліновані; уважні до деталей. А також посаду «Спеціаліст з закупки контенту», якщо: любите кіно; добре володієте англійською; знаєте основи ділового етикету; пунктуальні.

SMM менеджер в Suzie (Хмельницький)

Компанія з виготовлення дитячого брендового одягу для дівчаток запрошує в команду.

Умови: вихід на стажування платне на конкурсній основі (лише 5 місць); перші два тижні – теоретичне навчання (базові знання SMM); далі – ведення соціальних мереж та паблік-чатів; створення графічного та текстового контенту; ефективне наповнення соцмереж; формування скриптів комунікації та продажу через соцмережі. Вимоги: бажання навчитися магії SMM; досвідчений користувач ПК і смартфонів. Кандидати отримають: сучасну професію та інструменти для заробітку; найкращий стажист приєднається до команди; досвід роботи та рекомендації для працевлаштування. Техніка для навчання надається.

Стажист відділу фінансів (Financial Intern CPD) в L’OREAL Ukraine (Київ)

Провідний міжнародний косметичний бренд запрошує пройти 6-тимісячну програму стажування випускників та студентів останніх курсів.

Ключові обов’язки: активно брати участь і допомагати команді фінансистів; створювати щомісячні звіти та індикатори в межах своєї зони відповідальності; брати участь в оптимізації витрат, плануванні бюджету та трендів; перевіряти правильність розподілу витрат шляхом аналізу узгодженості між бюджетними тенденціями та вжитими заходами.

Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів «Фінансів», «Менеджменту», «Економіки» та «Підприємництва»; досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook); високий рівень аналітичних навичок; уважність до деталей та відповідальність; знання англійської мови (Upper-Intermediate). Пропонують: офіційне працевлаштування; подальші кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну заробітну плату; участь в заходах компанії.

Кредитний консультант в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Суми)

Банк запрошує в команду. Вимоги: освіта – молодший спеціаліст/бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність до швидкого навчання; орієнтація на клієнта та його потреби; бажання бути частиною команди професіоналів. Пропонується: офіційне працевлаштування; медичне страхування; графік 4/2, 5/2; дохід – 8 000 грн та більше (фіксована ставка + бонуси) на зарплатну картку; постійне навчання коштом банку від початку стажування протягом кар’єри; зарплата без затримки (2 рази на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; розвиток кар’єри; робота для студентів (можливе сумісництво з навчанням); можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Trainee/Junior PHP Backend developer в Perfectum CRM (Київ)

IT-компанія шукає в команду однодумця. Вимоги: впевнене знання PHP; здатність застосовувати принципи OOP та MVC; знання MySQL, розуміння принципів проєктування баз даних, побудови складних запитів і оптимізації продуктивності; базові знання HTML, CSS, JavaScript, jQuery; знання системи контролю версій Git; знання англійської на рівні читання технічної документації; вміння читати чужий код; перевагою буде знання однієї або декількох CMS, написаних на PHP (Joomla!, WordPress, OpenCart) та/або фреймворку CodeIgniter.

Пропонують: можливість вдосконалити знання з PHP та MySQL; освоїти фреймворк CodeIgniter; стабільний дохід (виплата двічі на місяць); графік роботи: пн-чт – 9:00-18:00, пт – 9:00-17:00; робота в молодій команді; допомога у вирішенні нестандартних ситуацій; можливість кар’єрного росту; командна та персональна мотивація.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також