Добірка актуальних вакансій для віддаленої роботи

Формат віддаленої роботи отримав найбільшу популярність під час пандемії коронавірусу. У реаліях сьогодення, з приходом війни, він став ще більш актуальним як для пошукачів, так і для самих роботодавців. Пропонуємо вам 10 гарячих вакансій, відгукуватись на які можна з будь-якого куточку світу.

Customer Support Manager в EvoPlay

Міжнародна ІТ-компанія EvoPlay шукає співробітників, які будуть консультувати користувачів в онлайн-чаті. Досвід роботи необов’язковий, але потрібно знати португальську на рівні спілкування з носіями мови. Також важливе знання англійської, російської чи української мов на рівні носія.

Кандидатам пропонують рівень заробітної плати вище ринкової, позмінний графік роботи, повне навчання, необхідне для роботи, а також дисконтну програму та індивідуальні сесії з психологом. Подробиці за посиланням у назві вакансії.

Business Analyst у JatApp

На цій посаді буде поставлена задача створити міцну комунікацію між замовником (менеджерами різних напрямів продукту) та розробниками, щоб жодна з вимог не загубилась, а до користувачів доходив корисний та завершений функціонал без багів.

Перелік навичок та обов’язків значний, але і плюшки від компанії чималі. Наприклад, пропонують організацію релокейту, гнучкий графік, повне медичне страхування, абонемент у спортзал та басейн, корпоративну англійську тощо.

Спеціаліст Call-centre в INFUSEmedia

12 000 – 15 000 грн

На цій посаді потрібно перевіряти інформацію у базі даних компанії відповідно до замовлень клієнтів; виконувати перевірку інформації за допомогою телефонних дзвінків за встановленими скриптами; коригувати інформацію в нашій базі даних (англійською мовою).

Серед основних вимог – знання англійської мови на рівні Intermediate та вище, висока швидкість набору тексту, наявність комп’ютера або ноутбуку з певними технічними параметрами. Графік роботи позмінний, час можете обирати самостійно.

Back-end Developer (Node.js) у Niko Technologies OU

Компанія зі сфери блокчейн-технологій запрошує до своєї команди розробника. Обіцяють гнучкий графік роботи у віддаленому форматі, можливості для розвитку та круту команду. Серед вимог – 2+ роки досвіду в розробці програмного забезпечення (Node.js + TypeScript). Серед обов’язків – розробка додатків та високомодульне створення об’єктно-орієнтованого коду.

Деталей вакансії багато, тож уважно прочитайте, перш ніж надіслати резюме. Подробиці за посиланням у назві вакансії.

Менеджер із продажу в aBusiness Suit 

20 000 грн + % від продажів

Серед основних вимог вакансії:

обробка вхідних лідів (вхідні дзвінки, ліди на сайті, звернення через месенджери та соціальні мережі), переговори з клієнтами, виконання плану продажів та підтримка клієнтів на всіх етапах переговорів і після них. Одна з основних вимог роботодавця – володіння чіткою та грамотною німецькою мовою. Умови зарплати:

Перші два місяці: ставка 20000 грн + високий бонусний % 50000 грн = 70000 грн в місяць;

З третього місяця: ставка 20000 грн + високий бонусний % 100000 грн = 120000 грн в місяць.

IT Recruiter у MOJAM

Компанія, що займається розробкою продуктів для геймерів CS:GO, шукає у команду IT рекрутера, який допоможе знаходити нові таланти до команди. Серед основних вимог – досвід роботи в рекрутингу від 2х років, з них не менше 1 року в IT; досвід роботи з технічними та нетехнічними вакансіями;
використання різних методів, платформ та інструментів пошуку та залучення кандидатів.

Перелік плюшок та задач також великий, тому рекомендуємо ознайомитись із пропозицією більш вдумливо, якщо вона вас зацікавила. Подробиці за посиланням у назві вакансії.

Акаунт-менеджер у Instagram-магазин 

4 000 – 16 000 грн

У зв’язку з розширенням відділу продажу в магазині Print_friends.ua, проводиться набір на вакансії аккаунт-менеджерів в Інстаграм — Директ. Кандидатам пропонують: робочий час від 3 годин на день; заробітну плату від 4000 грн; підтримку та супровід у процесі стажування та роботи.

Серед робочих обов’язків: створення акаунту в Instagram; вивантаження товару; ведення листування з клієнтом. Досвід роботи необов’язковий.

Автор наукових статей у SOER-Publishing

До команди запрошують співробітників для написання статей у журналах Scopus та Web of Science. Серед вимог:

 • Наявність ступеня не нижче за кандидат наук (або досвід написання статей для журналів з БД Scopus /Web of Science)
 • Володіння англійською на високому рівні (багато роботи з англомовними джерелами)
 • Наявність вільного доступу до комп’ютера
 • Унікальність статей не менш ніж 90%.

Бухгалтер з ведення ФОП

Компанія SUN ONE запрошує до віддаленої роботи бухгалтера з ведення ФОП зі знанням англійської мови. Серед основниї вимог:

 • Підтримка приватних підприємців на різних рівнях (операційна, юридична, реєстраційна, банківська, приватна)
 • Підтримка потоку документації для кожного ФОП
 • Заповнення книги доходів та витрат по кожному ФОП
 • Веде банківські операції для приватних осіб
 • Допомога в оформленні переказів для ФОП інтернет-банкінгу.

2D Principal UI Artist у G5 Entertainment

Шведський видавець та розробник мобільних ігор запрошує до команди 2D Principal UI Artist. Серед основних вимог – досвід роботи в геймдеві понад 3 роки та високий рівень експертизи зі спеціалізації 2D UI Artist. Потрібно буде займатися: 

 • Консультуванням, навчанням та допомогою проектів компанії у питаннях покращення якості графіки в рамках вашої спеціалізації;
 • Відмальовуванням прототипів та референсної графіки;
 • Роботою з різними стилістиками проектів компанії;
 • Написанням гайдлайнів та документації;
 • Менторством художників компанії.

За фільтром “Віддалена робота” на robota.ua зараз доступно понад 2 000 актуальних вакансій від українських та міжнародних компаній. Знаходьте пропозиції для себе та надсилайте відгук з/без резюме. 

Переглянути всі віддалені вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також