Добірка безкоштовних додатків для оптимізації робочого процесу

У сучасному світі вкрай важливо бути в курсі подій, уміти швидко та якісно виконувати роботу, бути організованим та водночас залишатись завжди у формі, тверезо мислити. Така собі «багатофункційна особистість». Звучить цікаво, але не зовсім реально, якщо неправильно планувати дні, розпоряджатися вільним часом та брати на себе забагато обов’язків. І не варто забувати про карантин, через який більшість людей змушені працювати дистанційно. Тоді коло обов’язків значно розшириться, адже окрім робочих справ, буде багато домашніх. У результаті ми будемо розриватись між тим і тим.

Людина – не робот, будь-яке перезавантаження матиме негативні наслідки. Тому ми вирішили зібрати найкращі додатки, які допоможуть вам правильно розпоряджатись своїм часом, покращити продуктивність та просто полегшити життя.

Remember The Milk

Додаток ідеально підходить для тих, хто шукає щось незвичне. Це своєрідний календар, який зроблено у розважальному стилі. Програма може нагадати вам про будь-яку подію, навіть про ту, що пов’язана із хатніми справами. Додаток-планер також дозволяє працювати з todo-листом, має багато інтеграцій та різних прийомів для додавання завдань (наприклад, можна це зробити через повідомлення в соціальних мережах).

Деталі: Windows, iOS та Android – безкоштовно (+ платні функції).

Google Tasks

Це чудовий та дуже простий у використанні додаток. Він буде корисним для ведення будь-яких справ, створення різноманітних завдань. У програмі ви зможете додавати підзавдання, формувати списки, сортувати їх за датою виконання, імпортувати нагадування, а також ставити дедлайни. Перевагою додатка є інтеграція з іншими сервісами Google (електронна пошта, календар тощо).

Деталі: Windows, iOS та Android – безкоштовно.

TickTick

Ще одна програма, яка ідеально підходить для планування та ведення справ. За допомогою неї ви зможете створювати багато списків завдань й організовувати їх у трирівневій системі (проєкт, завдання, чек-лист). Перевагою є встановлення пріоритетності, прив’язування справ до географічного положення, голосовий набір, додавання приміток та коментарів. Де б ви не були, справи будуть завжди поруч, адже їх можна синхронізувати.

Деталі: Windows, iOS та Android – безкоштовно (+ платні функції).

CamScanner

За допомогою цього додатка сканер буде завжди під рукою. Без зайвих зусиль ви зможете сфотографувати будь-який потрібний документ, який програма автоматично перетворить на PDF-файл, котрий можна роздрукувати чи комусь надіслати. Особливістю є те, що CamScanner не тільки розпізнає весь текст, а й дозволяє його копіювати та навіть редагувати. Базова версія безкоштовна, але є додаткові функції, за які потрібно платити.

Деталі: Windows, iOS та Android – безкоштовно (+ платні функції).

Forest

Зосередитися та підвищити продуктивність допоможе додаток Forest. Щоб розпочати роботу, потрібно поставити таймер – тоді всі сповіщення будуть блокуватися, аби ви не відволікалися. У цей момент програма починає «вирощувати дерево». Чим більше часу проводите у режимі блокування, тим більше воно буде рости. Завдяки ігровому формату Forest додає легкості та інтересу до виконання завдань.

Деталі: Windows, Android – безкоштовно.

Be Focused

Робота без відпочинку та невеличких перерв матиме негативні наслідки. Тому рекомендуємо вам додаток Be Focused, який не тільки буде керувати завданнями, а й допоможе встановлювати тривалість перерв. Особливістю є техніка Pomodoro (25 хв – робота, 5 хв – перерва), однак можете налаштувати перерви так, як вам буде найзручніше. Також за допомогою звітів можна слідкувати за виконанням цілей і продуктивністю днів, тижнів чи місяців.

Деталі: Windows, iOS та Android – безкоштовно (+ платні функції).

Toggl

Не знаєте скільки годин витрачаєте на завдання, адже не завжди користуєтесь таймером? Додаток Toggl допоможе вам у цьому. Час можна використовувати максимально ефективно, але тільки тоді, коли знати як і на що його розподіляти. За допомогою програми ви зможете планувати розклад і витрачати на справи набагато менше годин. Toggl також можна використовувати для командної роботи.

Деталі: Windows, iOS та Android – безкоштовно.

Виконувати всю роботу самому, звісно, добре, але щоб виконання було максимально ефективне, варто користуватись додатками, аби оптимізувати робочий процес і витрачати на це менше часу, сил та енергії.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також