Добірка книг до новорічних канікул

Раді привітати наших читачів з новорічними святами та Різдвом, а ще побажати здоров’я, всіляких гараздів та інтелектуальної насолоди. Ловіть нашу добірку книжок для приємного та корисного проведення зимових канікул.

«Таке різне Різдво»

Богдана Матіяш, Дзвінка Матіяш, Катерина Бабкіна, Костянтин Москалець, Василь Махно та ін.

Рекомендуємо теплу світлу збірку від сучасних українських авторів. Коротка душевна проза про різдвяні дива від «Видавництва Старого Лева». Декілька різдвяних історій, які трапилися з абсолютно різними людьми у різних куточках світу. Їхні несподівані пригоди, очікування, спогади.  Адже якщо любити дива, то вони відповідатимуть вам взаємністю.

«Най сніжить»

Джон Грін, Морін Джонсон, Лорін Міракл

Гарантуємо позитивні емоції від трьох історій одного Різдва, поданих з різних боків. Батьки, які потрапили до в’язниці, чірлідерки з кафе та мале порося – нічогенький набір для засніженого містечка. Так, хепі-енд звичайно буде, але через багато цікавих моментів, які нам розповідають з теплом та романтикою.

«Теплі родинні історії»

Тетяна Болімова. Марія Боліцька. Катя Болсунова та ін.
Двадцята книжка з однойменної популярної серії, яка видана понад 170000 примірників. Зворушлива збірка сімейних історій: смішних, теплих, душевних. Спогади, роздуми та розповіді про моменти життя поколінь: від бабусь – дідусів, мам – тат, до малечі, яка тільки починає дорослішати. Ми захопилися та рекомендуємо, адже тепло та затишок родинної оселі – вічні спогади у серці. Моменти, проведені разом з усією родиною, такі жадані та незабутні.

«Амстердам-Київ. І трохи святого Миколая»

Галина Рис

Переплутані в аеропорту валізи започаткували цілу низку дивовижних пригод. Замість власного багажу Марк одержує чужий, з жіночими сукнями, сувенірами та унікальним рукописом про Святого Миколая. Тепер понад усе йому потрібно відшукати власницю рукопису та повернути свої речі. Трохи національного колориту та багато емоцій, почуттів, людських стосунків. Через історію Святого Миколая уся книга насичена магією добра. А те, що після прочитання залишиться багато тем для роздумів, – ми гарантуємо!

«Terra інклюзія 2109»

Олена Осмоловская, Олександр Козинець, Анджей Ван, Олена Волинська, Наталі Вій та ін.

Додамо серйозності та відповідальності. Інклюзивна збірка з восьми оповідань молодих авторів, від якої ми в абсолютному захваті: орієнтир на позитивне сприйняття людей з інвалідністю, антидот проти байдужості та жорстокості. Вісім різних історій про людей, які прагнуть жити повноцінним життям попри власні можливості. Щиро, людяно, з любов’ю. Історії, які захоплюють з самого початку і не відпускають, примушуючи читача пережити найрізноманітніші емоції.

«Друге життя Уве»

Фредрік Бакман

Добра чутлива книга, обожнюємо її. До сліз на очах. На перший погляд, Уве – найпохмуріша людина у Всесвіті. Воно й зрозуміло: після смерті дружини підстаркуватий чоловік залишився зовсім один. Він, як і багато хто, вважає, що світ складається переважно з ідіотів: нахаб, які неправильно паркують машини, продавців та інших бюрократів, які псують життя нормальним людям. А тут ще нові сусіди зламали його поштову скриньку та життя. Душевний та зворушливий бестселер, екранізований та перекладений на 38 мов світу.

«Хроніки мандрівного кота»

Хіро Арікава

Зворушлива історія дружби кота Нани та його хазяїна Сатору. Прагматичний кіт Нана виступає у ролі оповідача. Мудро, по-японськи, викладає філософію котячого життя та розповідає про світ свого хазяїна: від подій далекого дитинства до сьогодення. Сатору – добрий юнак, що прихистив у себе понівеченого вуличного кота, але через п’ять років вирішує з ним розпрощатись та шукає, кому б довірити свого вихованця. Обійдемося без спойлерів. Але те, що буде зворушливо, лірично та трохи сумно, обіцяємо!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також