Заробіток на відстані: добірка вакансій для віддаленої роботи

Карантинні весна та літо значно вплинули, зокрема, на ринок праці. Деякі працівники повернулися в офіси та продовжили робити свою справу, деякі компанії надали можливість працівникам поєднувати віддалену роботу з офісною. А от, наприклад, працівники Google не повернуться в офіси принаймні до липня 2021 року.

Аналітики robota.ua підготували добірку актуальних вакансій (спеціальності та галузі – різні) для тих, хто хоче спробувати почати заробляти віддалено, вже давно практикує такий вид зайнятості та тих, хто залишився без роботи, зокрема, через карантин.

Лікар-координатор в UNIQA

Страхова компанія запрошує у свою команду. Важливо, щоб кандидат: мав вищу або незакінчену вищу медичну освіту за фахом «Лікар» (будь-яка спеціалізація), досвід роботи в практичній медицині або в медичному асистансі вітається; легко засвоював нові комп’ютерні програми; був готовий отримувати нові знання; володів відмінними комунікативними навичками та був стресостійким. Пропонується: заробітна плата – 11 000 грн; офіційне працевлаштування; оплачувана відпустка та лікарняні; віддалена робота – можливість працювати з дому на обладнанні, яким безкоштовно забезпечує компанія; навчання та підвищення кваліфікації в процесі роботи; безкоштовне медичне страхування та страхування від нещасного випадку; дружний колектив.

Інтернет-маркетолог на проєкт (Аукціони.Prom) в EVO

Українська продуктова IT-компанія в пошуку фахівця. Вимоги до кандидатів: володіння інструментами інтернет-маркетингу для залучення та утримання клієнтів і вміння рахувати їх ефективність; досвід роботи з Google Analytics; здатність аналізувати та робити висновки з рекомендаціями щодо подальших дій; бажання розвивати та драйвити проєкт, проактивно підходити до роботи; готовність генерувати та реалізовувати нові ідеї. До обов’язків, зокрема, входитиме: лідогенерація (пошук нових каналів залучення трафіку, партнерські та реферальні програми, аналіз воронки продажів); планування та проведення вебінарів для клієнтів, координація роботи event-фахівця, планування і просування заходів; розробка рекламних матеріалів (буклети, банери, відеоролики); участь у плануванні та запуску рекламних кампаній; активна взаємодія з трафік-менеджером, event-, pr-фахівцем, email-маркетологом, дизайнером, менеджером з продукту, комерційним департаментом, контент-маркетологом.

Викладач англійської для дітей в JustSchool

Онлайн-школа англійської мови для дітей відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: вчителі, які люблять дітей та мотивовані працювати в компанії, що динамічно розвивається; досвід роботи не обов’язковий, але буде плюсом; рівень англійської – не нижче В2; здатність швидко навчатися та бажання працювати. Що потрібно робити: працювати з дітьми 6-17 років за розробленою компанією методикою викладання (кандидат отримає докладні інструкції та повний сценарій заняття, через недовгий період практики не потрібно буде навіть готуватися до нього). Пропонують: teacher development коштом компанії; можливість отримати доступ до навчальних матеріалів; зарплату – 12 000 грн (за результатами співбесіди); гнучкий графік, віддалену роботу.

Помічник SEO менеджера (remote) в TrafficTerminal

Компанія шукає віддаленого SEO assistant для просування продуктів компанії на міжнародні ринки. Вимоги до кандидатів: знання англійської мови на рівні Intermediate і вище; досвід роботи з Microsoft Office, Excel; вітається знання основ SEO; старанність, відповідальність, ретельність, готовність до монотонної роботи. Завдання на позиції: писати коментарі на форумах і блогах; працювати з майданчиками; вести профілі та акаунти в соціальних мережах; інші види безкоштовного розміщення. Компанія пропонує: дохід, індексований до курсу долара; гнучкий графік; можливість практикувати і вдосконалити знання англійської мови.

Модель для блогінгу, стример, ведуча трансляцій в LiveUA

Компанія запрошує в команду. Вимоги до претендентів: харизматична дівчина, талант – спів, танці, вміння утримувати та приковувати аудиторію до себе; впевнено почуватися перед аудиторією; відповідальність; наявність якісних фотографій; знання англійської (базовий розмовний рівень). Пропонують: перспективи заробітку – 2 000 $ + щомісяця, за активної участі в марафонах і конкурсах від компанії – призи в розмірі від 100 $ до 10 000 $ і можливість полетіти в Лос-Анджелес на блогер-вечірку); роботу в міжнародній компанії без прив’язки до офісу (можна працювати з будь-якого куточку світу, головне – стабільний інтернет і смартфон з камерою хорошої якості); допомогу в навчанні та адаптації; можливість проходити розвивальні тренінги та навчання від команди, акторської майстерності, вмінню комунікувати з аудиторією. Умови роботи: гнучкий графік, стабільна та довгострокова співпраця; віддалений режим роботи.

Illustrator (Remote) в Genesis

ІТ-компанія відкриває вакансію. Обов’язки кандидата: розробка та створення ілюстрацій для анімації компанії; підготовка ілюстрацій до анімації; розробка дощок для настрою та створення стильових рамок. Вимоги до претендентів: портфоліо – обов’язково; англійська – Intermediate+; володіння Adobe Illustrator та Photoshop; попередній досвід роботи в анімації; оцінка візуального дизайну та анімації; розуміння того, як працює композиція, форма та колір; здатність працювати в різних стилях, шукати різні підходи та експериментувати; сильні управлінські та організаторські здібності. Можливості для кандидатів: розуміння процесу та техніки 2D-анімації; базові знання Adobe After Effects.

Таргетолог (Facebook, Instagram) в «Сфера Нова»

Освітній центр шукає талановитого таргетолога в команду. Вимоги: працьовитість, самостійність і цілеспрямованість, аналітичний склад розуму та здатність аналізувати інформацію; постійний розвиток і здатність самостійно навчатися; досвід роботи на аналогічній позиції від 1 року та більше; вміння створювати стратегії ведення рекламних кампаній; досвід отримання трафіку з соцмереж; вміння аналізувати результати роботи рекламних кампаній. Компанія пропонує: роботу віддалено; графік роботи – 9:45-18:45, пн-пт (може бути робота у вихідні); заробітну плату – 10 000-15 000 грн (ставка + бонуси); можливості професійного розвитку.

Оператор Call-center (віддалено) в Factor.Media

Медіа-компанія в пошуку віддаленого співробітника. Від кандидата очікують: досвід роботи в продажах від 1 року; знання технік продажу; можливість працювати віддалено з дому (наявність техніки та інтернету); комунікабельність, бажання заробляти гроші. Пропонують: гідну оплату праці – ставка + KPI за виконаними показниками; графік: з 09.00 до 18.00, сб і нд – вихідні; офіційне працевлаштування, 24 дні відпустки, оплачувані лікарняні; навчання стандартам і процедурам та підтримка від наставника і керівника; робота віддалена; знижка для співробітників на книги видавництва Vivat і розвиваючі ігри в магазинах ROZUM; яскраві корпоративи, вечірки та активне дозвілля з колегами.

Контент-редактор в Englishdom

Онлайн-школа англійської мови шукає спеціаліста. Обов’язки на посаді: створювати та реалізовувати контент-стратегію з роботи із засобами масової інформації та блогами; керувати творчою командою (pr-менеджер, райтери); вести звітність і аналізувати результати. Вимоги до кандидатів: 5+ років досвіду роботи в pr; із засобами масової інформації, досвід створення /написання /редагування матеріалів для ЗМІ/блогів; наявність досвіду управління творчою командою, досвід участі або проведення брейнштормів; наявність досвіду управління проєктами, підготовки та укладення договорів, ведення документації, а також роботи з сервісами веб-аналітики. Пропонуються: амбітні завдання; команда, орієнтована на результат; можливість впливати на продукт та вивести EdTech-проєкт на світовий рівень; 50% знижки на вивчення англійської; 50% оплати мітапів, семінарів і тренінгів; оплачувані відпустка та лікарняні.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також