Лютневі снігопади: добірка вакансій, в яких пропонують 100 000 грн

За вікном сніг і мороз – зима розгулялася не на жарт, а от на ринку праці гаряче: чимало цікавих пропозицій від роботодавців та активних кандидатів. Аналітики robota.ua підготували добірку актуальних пропозицій від роботодавців, які пропонують кандидатам винагороду за працю від 100 000 гривень.

Переходьте на вакансії та знайомтеся з умовами, можливо, ви маєте необхідні знання та навички, щоб претендувати на достойний заробіток.

Team leader (German) у Dream Consult Group (Київ)

Міжнародна компанія, яка спеціалізується на наданні консультаційних послуг у сфері маркетингу та IT, відкриває конкурс на посаду. Вимоги: досвід роботи на даній позиції від 8 місяців; німецька – не нижче Advanced; знання техніки та стратегії продажів на високому рівні, вміння керувати командою та мотивувати співробітників на результат; досконале володіння CRM-системою; вміння налаштовувати командний дух, робочий процес, знайти спільну мову з командою, постійно покращувати ефективність роботи менеджерів у команді.

Пропонується: комфортний офіс біля метро; молодий та дружний колектив; графік – 5/2, з 10:00 до 19:00; гідна оплата праці: ставка 850 $ + % (в межах 4 000-5 000 $).

Лікар-стоматолог (терапія, ортодонтія, ендодонтія, ортопедія) у «Перший Одеський Приватний Стоматологічний Центр» (Одеса)

Стоматологічна клініка відкриває вакансію. Вимоги до кандидатів: вища медична освіта, наявність спеціалізації за напрямом; досвід роботи стоматологом понад 2 роки; володіння сучасними методиками лікування; комплексне мислення, акуратність, дисциплінованість, грамотна мова, дотримання стандартів сервісу клініки; прагнення розвиватися, пізнавати нові сучасні технології, методики лікування; вміння працювати в команді однодумців та у тісній взаємодії з профільними фахівцями. Умови роботи: сучасне обладнання, кабінет діагностики, цифрова лабораторія, простір для лекцій та семінарів; сучасний підхід до лікування; сучасні матеріали; гідний рівень зарплати – 100 000 грн; внутрішньокорпоративне навчання.

Авіатехнік з ВіД/АіРЕО вертольота Мі-8МТВ в «Українські вертольоти» (Київ)

Авіакомпанія запрошує на роботу спеціаліста. Серед вимог до кандидатів: середня технічна освіта; 2 роки практичного досвіду технічного обслуговування (переважно вертольота Мі-8МТВ); свідоцтво персоналу з ТО Part-66; готовність до відряджень. Умови роботи: високий рівень заробітної плати – 100 000 грн; робота у миротворчих і гуманітарних місіях в різних країнах світу; кар’єрний ріст; соціальні гарантії; медичне страхування; 4-тижнева оплачувана відпустка; навчання та підвищення кваліфікації коштом компанії; можливість вивчення англійської мови на базі авіакомпанії.

Magento 2 Developer у Kozak Group (Київ)

IT-компанія оголошує конкурс на вакансію. Вимоги до кандидатів: знання технологій: PHP, HTML, CSS, JavaScript, MYSQL; досвід з Magento 2 Back-End Development; Docker; GIT; OOP; SOAP, REST; JavaScript фреймворки (jQuery, Prototype, RequireJS, Knockout.js); Linux (the ability to install LAMP and Magento on a Linux server); NoSQL; Elasticsearch, Redis, RabbitMQ; CSS preprocessors (SASS, LESS).

Пропонується: зарплата на початковому етапі – до 4 000 $ + бонуси після адаптації (2 місяці); можливість отримувати вищу зарплату; оплачувана відпустка 24 календарних дні та лікарняні; гнучкий графік; сучасний офіс біля метро; чай, кава, фрукти, солодощі; все необхідне для роботи; робота в колективі професіоналів під керівництвом досвідченого ментора; можливість кар’єрного росту; оплачуване навчання, тренінги та майстер-класи (до 2 на місяць); корпоративи щомісяця (до 15 на рік).

Зернотрейдер (Київ)

Зернотрейдингова компанія запрошує до співпраці. Шукають кандидата, який: має релевантний досвід у закупівлях від 5-ти років та розвинені навички складних переговорів; здатен аргументувати необхідний бюджет і зробити закупівлю необхідних зернових і олійних культур. Компанія пропонує: розділити прибуток за перший квартал співпраці у співвідношенні 60/40, як мотиватор для максимально швидкого старту; зарплату – 150 000 грн (постійна та змінна частини).

Виконавчий директор (Харків)

Торгово-виробнича компанія запрошує в команду спеціаліста. Головні компетенції: вища освіта (менеджмент, економіка, фінанси, управління персоналом); досвід на керівній посаді від 5 років; знання законів, що регламентують підприємницьку діяльність; розуміння фінансово-економічних принципів діяльності підприємства; уміння здійснювати стратегічне планування, бюджетування, знати роботу системи продажів дистриб’ютора. Умови роботи: зарплата – 100 000 грн; офіційне працевлаштування; оплачувана відпустка 24 календарних дні + 7 додаткових днів; службовий телефон, компенсація палива, якщо використовується особистий автомобіль; ставка + КРI.

Financial Analyst (зі знанням німецької) в Upscale (Київ)

Міжнародна продуктова IT-компанія у сфері фінансових технологій шукає фахівця. Необхідні навички: розмовна німецька мова; вміння працювати як самостійно, так і в команді; комунікабельність; спрямованість на результат; досвід роботи на даній посаді буде плюсом. Пропонується: професійне зростання, постійний розвиток; п’ятиденне оплачуване навчання для кандидатів без досвіду роботи; гарантія роботи під час локдауну; повний бухгалтерський супровід і компенсація податків; графік роботи – 16:00-01:00; високий рівень заробітної плати – 120 000 грн (ставка + бонуси); затишний офіс в центрі міста; оплачувана відпустка, лікарняні, святкові дні; корпоративне обладнання; спортивний тренажер в офісі; безкоштовні закуски, фрукти та напої; регулярні корпоративні заходи.

Менеджер ЗЕД (Київ)

Компанія, яка займається продажем продуктів олійно-екстракційніх виробників на міжнародному ринку, шукає фахівця у команду. Розглядають працівників лише із навичками продажу олійно-екстракційних продуктів (олія соняшникова, соєва, макуха, шрот); які мають напрацьованих клієнтів та досвід роботи на міжнародному ринку. Роботодавець пропонує: конкурентний заробіток – від 100 000 грн (фіксована сума 40 000 грн + KPI); офіційне працевлаштування; компенсацію палива та амортизацію, якщо використовується власне авто; надання житла для іногородніх; відвідування міжнародних виставок та навчання коштом компанії; перспективу кар’єрного росту; роботу у колективі професіоналів.

Retention-менеджер у Star Hubgroup (Київ)

Консалтингова компанія відкриває вакансію. Вимоги: досвід роботи на посаді Retention; вміння спілкуватися з клієнтами з різними фінансовими можливостями; вільно та грамотно володіти російською мовою; вміння переконати клієнта.

Умови: робота в комфортному офісі поруч з метро, графік: пн-пт з 10:00 до 19:00; спілкування з гарячою базою, яка щодня зростає; зарплата – 5 000-10 000 $; великий та дружний колектив; участь у корпоративних заходах.

Full Stack developer (Strong Middle) в Softwarium (Київ)

IT-компанія запрошує фахівця на самостійну роботу на проєкт до американського замовника. Стек технологій: angular 9, .net framework 4.5.2, WPF, java. Необхідні навички: від 3+ комерційного досвіду роботи в Web, Desktop і Mobile apps; досвід роботи з Angular; хороші знання WPF для .NET Framework; англійська – Upper-Intermediate (письмова та усна). Буде плюсом: досвід роботи та розуміння Java.

Пропонуються: зарплата – 100 000-112 000 грн; комфортні умови для роботи: просторий open space; тімбілдинги та участь у конференціях, відсутність овертаймів; 24 календарних дні відпустки, лікарняні та відпочинок у святкові дні. На період карантину можлива робота як в офісі, так і віддалено.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також