Вісім додатків для продуктивної роботи

Не відриватися під час роботи майже неможливо, але часто працівники зловживають такими перервами та зривають дедлайни, неякісно виконують роботу, і як результат отримують невдоволеного керівника. Особливо важко налаштуватися на продуктивну роботу під час дистанційної роботи, коли з одного боку манить холодильник, а з іншого – смикає дитина. Тож ми вирішили зібрати для вас найкращі додатки, що допоможуть спланувати свій час та працювати ефективно.

Todoist

Ефективна робота починається з планування. Найкраще в цьому допоможе додаток Todoist. Він допомагає не лише скласти список ваших запланованих справ, а й пріоритезувати їх. Додаток також синхронізує плани з подіями в календарі та дає змогу виконувати завдання спільно з іншими. Todoist нагороджує вас за кожне виконане завдання, не дає випасти з графіку та оцінює продуктивність. До його переваг можна також віднести простий інтерфейс.

Деталі: iOS, Android безкоштовно.

RescueTime

Набридло підраховувати, скільки часу витратили на складання звіту або скільки зайняло листування у Facebook? За вас це найкраще зробить RescueTime. Програма працює у фоновому режимі на вашому комп’ютері та телефоні й підраховує, скільки ви витрачаєте часу на різноманітну діяльність там. А в платній версії (за 6$) є можливість на певний час заблокувати деякі сайти, що заважають вашій продуктивній діяльності.

Деталі: iOS, Android, MacOS та Windows безкоштовно.

Asana

Цей застосунок найкраще підходить для організації командної роботи. За його допомогою можна виставляти завдання, встановлювати дедлайни та спостерігати за проміжними результатами його виконання. Тут також можна делегувати завдання, залишати коментарі та завантажувати файли. Багатофункціональний додаток дає змогу отримати злагодженість дій під час роботи над одним проєктом. Єдиний мінус додатку Asana – він не підходить для великих колективів.

Деталі: iOS, Android безкоштовно. Можливе використання у браузері комп’ютера.

Evernote

Це як ваш улюблений блокнот, тільки ще краще. У застосунку можна створювати текстові, голосові або візуальні нотатки. Він синхронізується на різних пристроях, тож допоможе вам зберегти вподобане та легко його віднайти. Тут також можна додавати посилання, сканувати документи і складати плани. Перевагою є і те, що з Evernote можна працювати як в онлайн, так і в офлайні.

Деталі: iOS, Android та Windows безкоштовно.

Google Календар

Простий у користуванні й незамінний для ділових людей Google Календар. Ви можете заносити сюди заплановані зустрічі та справи, ставити нагадування або прописувати цілі, які додаток допоможе довести до кінця. Величезним плюсом є те, що застосунок синхронізується з Gmail: якщо ви забронювали готель у Карпатах – Google Календар автоматично створить захід.

Деталі: iOS, Android безкоштовно.

Trello

Це ще один додаток для організації командної роботи, особливо його переваги відчуваються у віддаленому форматі. Ви можете розкладати усі завдання на одній дошці, додавати до них коментарі та правки, вказувати дедлайни, а також етикетки і наклейки, які допоможуть виділити термінові справи і ніхто їх не зможе пропустити. Щоправда, є декілька обмежень у функціоналі, які знімаються у платній версії.

Деталі: iOS, Android безкоштовно.

Focus@Will: Control Your ADD

У цьому додатку зібрані плейлисти, що допоможуть вам зосередитися на роботі. Не відволікатися на розмови колег чи поведінку нового працівника допомагають навушники, а коли в них лунає правильна музика – рівень концентрації дивує. Якщо ви працюєте в open space і не знаєте, як зосередитися, через постійний шум, радимо спробувати Focus@Will.

Деталі: iOS, Android безкоштовно.

Headspace

Вже, мабуть, всі точно знають, що для продуктивної роботи необхідний правильний відпочинок. Headspace допоможе вам у цьому. Ви зможете опанувати навички медитації та усвідомлення від справжніх гуру. Тут зібрані сотні медитацій: від керування стресом і боротьби з безсонням до концентрації уваги та здоров’я душі й тіла.

Деталі: iOS, Android безкоштовно.

Продуктивна робота несе винагороду. Тож завантажуйте додатки і більше не відволікайтеся на непотрібні справи, щоб стати тим, хто працює на всі сто.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також