Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

7-й форум лідерів бізнесу та держави Employer Leadership Summit

01.11.2018 - 02.11.2018, 15000 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
7-й форум лідерів бізнесу та держави Employer Leadership Summit

1—2 листопада в Києві пройде щорічний форум із розвитку лідерства, бренду роботодавця та ефективних комунікацій ELS 2018. У фокусі події цього разу – вміння вчитись, розучуватись і перевчатись – як головна та єдина стійка конкурентна перевага у будь-якому діловому середовищі майбутнього, що вже настало. Мова піде про те, як сформувати світогляд постійного розвитку, як полюбити виклики та перетворювати помилки на інвестиції. Насичену програму конференції розділено на чотири напрями:

LEARNING MIND Які відкриття нейробіологів та психологів про наш мозок допоможуть справлятися з великими об’ємами інформації швидше та ефективніше?

LEARNING LEADER Як бути лідером, який постійно навчається та надихати інших йти з вами?

LEARNING CULTURE Чи є майбутнє у корпоративного університету та як плекати культуру обміну знаннями всередині організації?

LEARNING FUTURE Що саме слід вивчати у часи, коли навички застарівають ще до того, як ми встигнемо ними повністю оволодіти?

Всі аспекти теми персонального та професійного розвитку будуть розглянуті протягом двох днів саміту, який щороку збирає понад 150 власників та управлінців міжнародного та українського бізнесу, керівників ключових функцій в організаціях, HR та L&D експертів, науковців та комунікаційників.

Серед спікерів Employer Leadership Summit цього року:

Луїс Еванс, засновниця та директорка «5 chairs project», коуч, TEDx-спікер та фасилітаторка

Мет Стівенс, засновник Inpulse – платформи, що вимірює залученість працівників через емоції та автор бестселлеру “Revolution in a heartbeat”

Алан Хіп та Робін Фрітц, засновники Purple Monster – однієї з найбільш творчих у світі компаній із залучення енергії працівників

Олександр Акименко, підприємець та консультант, засновник «Yes&Design» та «Платформедіа», стипендіат програми JSK Fellowships Stanford University

Олександр Стародубцев, засновник ProZorro, український реформатор

Наталія Кадя, коуч та консультантка, партнерка компанії Marchenko Danevych

Оксана Семенюк, співзасновниця та СЕО Changers Leadership Consultancy

Наталія Попович, президентка One Philosophy Group of Companies, співзасновниця Українського кризового медіацентру та інші.

Організатори: One Philosophy Group of Companies та Changers Leadership Consultancy

Партнери події: Coca-Cola, ING Bank, Sandoz, Raiffeisen Bank Aval

Інформаційні партнери: rabota.ua, Platfor.ma, EY, EBA, ACC, СУП, CEO Сlub, Happy Mondaу, Smart People, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Ideas First.

Гостинний партнер: Hyatt Regency Kyiv

Деталі

Початок:
01.11.2018
Закінчення:
02.11.2018
Ціна:
15000 грн
Сайт:
https://els2018.events/

Місце проведення

IQ Business Center ,
Болсуновська вулиця, 13-15
Київ, Украина
+ Google Map