Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Дискусія «Фінансування для культурних та креативних проектів»

14.11.2018, 19:00 - 21:00, 200 грн - 250 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Дискусія «Фінансування для культурних та креативних проектів»

Фонди, міжнародні програми, бізнес та краудфандинг-платформи знаходяться у пошуку талановитих підприємців та активістів, які створюють важливі та актуальні для суспільства проекти. Останні, у свою чергу, шукають донорів та намагаються зрозуміти умови співпраці, цілі та завдання програм, критерії участі, юридичні та фінансові аспекти.

Які саме проекти мають шанс отримати фінансування та підтримку? Як зменеджерити отримані кошти? Які помилки здійснюються під час партнерства донора та апліканта/партнера? Які перспективи має співпраця з різними джерелами фінансування для культурних та креативних індустрій? Як поєднувати декілька джерел та чи це організаційно екологічно?

14 листопада відбудеться дискусія про можливості фінансування для культурних та креативних підприємців, соціальних активістів та освітян. #CreativeManagementCamp запросив представників корпоративного, державного та міжнародного сектору, щоб обговорити нюанси умов та механізми співпраці з донорами, програмами та платформами з підтримки ініціатив.

Український культурний фонд — державна інституція зі сприяння розвитку культури і мистецтв України. Має на меті підтримувати культурне розмаїття та інтеграцію української культури у світовий культурний простір.
Culture Bridges (British Council Ukraine) — програма розвитку українського культурного сектору. Має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС.
Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» — провідна експертна організація в Україні, що об’єднує 40 соціально-відповідальних компаній України. Реалізує необхідні для українського суспільства проекти в галузі корпоративної соціальної відповідальності.
ГК Новые Продукты — є одним з найбільших виробників напоїв і снеків в Україні та є засновником благодійного фонду «Нова Громада», що підтримує соціально-благодійні проекти.
Краудфандинг-платформа Спільнокошт – колективне фінансування проектів — пропонує людям стартовий капітал для соціального бізнесу, гроші на розробку винаходу, зйомку фільму, розраховуючи на підтримку друзів, колег та спільнот, зацікавлених у позитивних змінах.

Спікери:
🔸Ірина Соловей, президентка громадської організації Garage Gang Ґараж Ґенґ , співзасновниця Велика Ідея. Big Idea.
🔸Анна Карнаух, програмна менеджерка Британської Ради в Україні, кураторка програми ЄС Culture Bridges.
🔸Олена Селютіна, директорка з комунікацій та PR ГК Новые Продукты.
🔸Юлія Федів, виконавча директорка Український культурний фонд.
🔸Марина Саприкіна, керівниця Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»
🔹Модератор:
Ірина Прокоф’єва, керівниця програмного відділу Ukrainian Institute – Український інститут, державної установи, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном.

❗Увага! Кількість місць обмежено.
Квиток можна придбати онлайн за посиланням.

Деталі

Дата:
14.11.2018
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
200 - 250 грн
Сайт:
https://www.facebook.com/events/2015826871837103/

Місце проведення

Креативное пространство “Часопис” ,
ул. Льва Толстого, 3
Киев, Украина
+ Google Map
Телефон:
+(38)044-591-25-35