Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Garage Idea: «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами»

08.06.2018, 17:00 - 21:00,

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Garage Idea: «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами»

Розриваєтесь між улюбленою справою і роботою? Не уявляєте, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У вас вже є бізнес – хочете дати йому «людське обличчя»? Вам шлях у соціальні підприємці. Робіть перший крок – приходьте на Garage Idea!

Протягом 4 годин на Garage Idea ви:

– розберетеся, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
– дізнаєтеся, які соціальні проблеми найбільше хвилюють киян і мешканців інших міст України.
– попрацюєте за динамічною технологією «світове кафе»: пересування від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
– здобудеде шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Подія буде цікавою для:

– соціальних стартаперів;
– власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
– представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
– активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
– студентів, які думають про власну справу.

Для того щоб потрапити на Garage Idea необхідно заповнити анкету до 4 червня включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 5-6 червня ви отримаєте запрошення, якщо ваша мотивація до участі в заході була переконливою.

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea у Києві: Український форум благодійників, ГО “SILab Ukraine”, Chasopys Creative Family та компанія Civitta.

Умови участі: усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для вас участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Деталі

Дата:
08.06.2018
Час:
17:00 - 21:00
Сайт:
https://www.facebook.com/events/2076412292635863/

Місце проведення

Chasopys Eduspace ,
ул. Большая Васильковская, 30, 3 этаж
Киев,
+ Google Map