Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

KMBS IDEA DAYS Лекція «Як максимально розкрити потенціал клієнта?»

26.09.2018, 19:00 - 20:30, 450 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
KMBS IDEA DAYS Лекція «Як максимально розкрити потенціал клієнта?»

50% клієнтів не прибуткові через неефективну взаємодію. І неефективна взаємодія проявляється у різний спосіб.
Приймаючи всіх клієнтів за «однакових», компанія може не розкрити повністю потенціал тих, у кого він є. І, навпаки, вкладаючи занадто багато ресурсів (люди, час, гроші) у тих, куди не варто.

Крім того, існуючі клієнти часто мають гірші умови та гірший клієнтський досвід, ніж нові. Це відбувається з різних причин. Одна з них: нових ми «завойовуємо», а існуючих сприймаємо як таких, що з нами назавжди. При цьому приділяємо їм менше часу, не знаємо, що відбувається у їхньому бізнесі, не працюємо з їхньою залученістю.
Клієнти різні. Потребують різної клієнтської цінності. І одна із важливих задач: максимально розкрити потенціал клієнта, розібравшись з самого початку з тим, чи він є наш.

Спікер:

Олена Мальцева – екс-генеральний директор «Companion Group» [журнали Комп&ньоН, Стратегії, Фінансист, Професор Крейд]. Розробник і куратор проектів видань «Стратегії» та «Професор Крейд», надихаючого проекту «Перезавантаження». Олена закінчила факультет менеджменту Київського державного торговельно-економічного університету. Вона – кандидат економічних наук. Має майже 20 років досвіду викладання маркетингових курсів. В аудиторії Олена ділиться своїм досвідом роботи на позиції директора з маркетингу, запуску ефективних бізнес-проектів з нуля, репозиціювання існуючих продуктів та брендів, побудови системи результативного маркетингу в компаніях. Автор першої в Україні Школи тотального маркетингу kmbs.

Деталі

Дата:
26.09.2018
Час:
19:00 - 20:30
Ціна:
450 грн
Сайт:
https://kmbs.ua/event/yak-maksimalno-rozkriti-potencial-kliyenta

Місце проведення

Киево-Могилянская бизнес школа ,
ул. Волошская, 8/5
Киев, Украина
+ Google Map