Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Київський флешмоб «Велосипедом на роботу»

13.04.2018, 08:00 - 10:00,

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Київський флешмоб «Велосипедом на роботу»

Асоціація велосипедистів Києва запрошує працівників київських офісів взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу», який відбудеться в п’ятницю, 13 квітня.

За традицією учасників флешмобу очікує на Майдані Незалежності сніданок з кавою, фото на згадку і конкурси.

«Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Для бізнесу це чудова можливість тімбілдінгу і створення позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов для пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря та витрати на охорону здоров’я. Весняний день “Велосипедом на роботу” уже став доброю традицією, яка популяризує серед жителів Києва велосипед як вид транспорту», – пояснює директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

У весняний день «Велосипедом на роботу» заїхати перед роботою на Майдан Незалежності можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району або разом з колегами у складі корпоративної колони. На Майдані буде конкурс Best Corporate Team, в якому переможе найчисленніша корпоративна велоколона, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Для участі в конкурсах потрібно зареєструватись тут.

Смачний сніданок для учасників флешмобу забезпечує мережа гіпермаркетів «Ашан Україна», а велопрокат для корпоративних велоколон зможуть якісно організувати партнери події – cервіс активного відпочинку veliki.ua.

Для тих, хто хоче спробувати їздити велосипедом на роботу чи навчання, Асоціація велосипедистів Києва підготувала 10 порад, як спланувати свій щоденний веломаршрут.

До флешмобу можна долучитись також онлайн у Facebook, поставивши фоторамку і обкладинку Bike to Work.

Реєстрація на подію
 тут.

Деталі

Дата:
13.04.2018
Час:
08:00 - 10:00
Сайт:
https://www.facebook.com/events/2043412075675940/

Місце проведення

Майдан Незалежності ,
площа Майдан Незалежності
Київ, Украина
+ Google Map

Організатор

Асоціація велосипедистів Києва