Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Лекція «Еволюція, мозок та магія. Homo Sapiens vel Homo Magus»

06.11.2018, 19:00 - 21:00, 100 грн - 150 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Лекція «Еволюція, мозок та магія. Homo Sapiens vel Homo Magus»

Надворі ХХІ століття, ми розшифрували код ДНК, створили неймовірні механізми, побували і в космосі, і на дні океану. Середньостатистичний житель міста щодня користується такими технологіями, що якихось 200 років тому його вважали б Богом.

І от, це «божество» працює за комп’ютером, водить авто, спілкується по скайпу, а потім… А потім іде до ворожки, щоб зняти «порчу» чи «вінок безшлюбності», звертається до тарологів та астрологів, адже треба знати, що його чекає на тижні, приймає гомеопатичні препарати і намагається не ходити біля чорних котів.
Ми сидимо в офісах та літаємо «лоукостерами» зовсім недавно. В еволюційних масштабах не минуло й секунди, як ми відклали спис та взяли смартфон. Так, ми можемо бути одягнені в «GUССI» і користуватися «айфоном», але в голові у нас досі мозок мисливця та збирача. Ми пристосовані до того, щоб вижити в савані, зібрати якнайбільше корінців та вполювати здобич.

Психолог Олександр Семенюк розповість, чому нам набагато легше та приємніше вірити в надприродне, ніж розбиратися в дійсному стані речей. Як так сталося, що в древніх племенах з’явилися шамани і яку роль вони виконували, які психологічні та еволюційні причини популярності магії. Ви дізнаєтеся, що таке магічне мислення та який вплив магічних практик і обрядів на мозок, чому саме у нашого виду з’явилася така розвинена система ритуалів та вірувань. Все, що можна сказати про магію з позиції еволюційної психології, чекає вас на цій лекції.

Вартість: 
За умови попередньої реєстрації, ціна складатиме 100 гривень. Звичайно, вам будуть раді і якщо ви прийдете без попередження, але тоді ціна за вхід буде 150 гривень.

Реєстраційна форма тут.

Деталі

Дата:
06.11.2018
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
100 - 150 грн
Сайт:
https://www.facebook.com/events/285477918961540/

Місце проведення

Коворкінг «неРобоче місце» ,
Голосіївський проспект 132,
Київ, Украина
+ Google Map