Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Лекція «Як електронні послуги спрощують життя громадян та бізнесу в Україні»

20.06.2018, 19:00 - 21:00,

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Лекція «Як електронні послуги спрощують життя громадян та бізнесу в Україні»

Оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати ФОП чи земельну ділянку, розпочати приватне будівництво, і все це – онлайн? Без відвідування органів влади? Так, усе це можливо в Україні!

Наразі українцям доступні понад 50 е-послуг, які значно економлять нерви, зусилля та час. А ще – мінімізують ризики корупції та всіляких зловживань. До кінця 2018 року таких е-послуг уже буде близько 100. І всі вони – найбільш затребувані серед громадян і бізнесу.

20 червня у креативному просторі «Часопис» відбудеться відкрита лекція про електронні сервіси, які впроваджує Уряд. Від тих, хто займається електронним урядуванням в Україні, ми дізнаємось, як е-послуги здатні спростити наше життя і що потрібно, аби ними користуватися.

Під час заходу спікери розкажуть:

Що таке електронні послуги?
Які послуги вже доступні для громадян і представників бізнесу в Україні?
Чому е-послуги важливі для розвитку держави? Як вони здатні долати корупцію, економити людські й фінансові ресурси, покращувати роботу держорганів?
Як створюють електронні послуги? Чому не можна перевести всі послуги в е-формат за одну мить?

Спікери:

Олексій Вискуб, перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування. Одним із векторів роботи Держагентства є переведення державних послуг в онлайн-формат.

Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа. Фонд є виконавцем швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Захід буде актуальним для всіх, хто цікавиться темою е-урядування і слідкує за його розвитком в Україні.

Участь у події безкоштовна. Для того, щоб потрапити на неї, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням. Кількість місць обмежена!

Деталі

Дата:
20.06.2018
Час:
19:00 - 21:00
Сайт:
http://www.chasopys.ua/events/event-2518.html

Місце проведення

Креативное пространство “Часопис” ,
ул. Льва Толстого, 3
Киев, Украина
+ Google Map
Телефон:
+(38)044-591-25-35