Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Лекція «Як управлінцю опанувати публічні виступи»

04.07.2018, 19:00 - 20:30, 400 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Лекція «Як управлінцю опанувати публічні виступи»

Часто наші страхи та хвилювання під час публічного виступу стають причиною неточного донесення інформації до людей. Чому так трапляється? Як мені як управлінцю зуміти донести свою ідею, не загубивши сенси, і водночас запалити ідеєю інших?

На зустрічі мова піде про публічні виступи в різних форматах: інтерв’ю, TV та радіо коментарі, спіч на велику аудиторію, elevator pitch, політичний виступ тощо. Через практичні вправи більше дізнаєтеся про свої теперішні можливості під час виступів та суттєво розширите їх кордони.

2-годиний вихід з зони комфорту, роботи зі страхами у фановій атмосфері з малознайомими людьми і, звісно, практика публічних виступів.

Лектор:

Андрій Сусленко, за свою кар’єру провів понад 1000 інтерв’ю в прямому ефірі і в записі на телеканалах «Еспресо.ТВ» і «5 канал». Гостями найчастіше були політики, дипломати, посли різних країн, політологи, соціальні і громадянські активісти, діячі культури, волонтери, військові, спортсмени та інші. За останні 3 роки провів близько 70 заходів в ролі ведучого, модератора чи фасилітатора. Типи заходів: презентації, модерування дебатів і конференцій, проведення аукціонів і спортивних змагань, гостьових інтерв`ю. В роботі використовує психологічні та коучінгові методики.

Деталі

Дата:
04.07.2018
Час:
19:00 - 20:30
Ціна:
400 грн
Сайт:
https://kmbs.ua/event/yak-upravlincyu-opanuvati-publichni-vistupi

Місце проведення

Киево-Могилянская бизнес школа ,
ул. Волошская, 8/5
Киев, Украина
+ Google Map