Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Лекція «Нейро-маркетинг і Нейро-менеджмент: що ми знаємо про мозок?»

28.03.2018, 18:00 - 20:00,

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Лекція «Нейро-маркетинг і Нейро-менеджмент: що ми знаємо про мозок?»

Лекція присвячена важливим знанням із нейробіології, еволюційної психології та медицини, які можуть бути використані для управління ірраціональністю та максимізації ефективності маркетингу і управлінських кадрових рішень.

Нобелівська премія з економіки-2017 присуджена професорові Чиказького університету, раднику президента США Р.Талеру за відкриття, що фінансова поведінка людей абсолютно ірраціональна.

Офіційно визнано, що парадигма раціональності споживачів (вигоди і цінність в обмін на ціну-гроші), якою останні 100 років керується економічна наука і бізнес-освіта, є невірною. Поведінкова економіка – ось тренд маркетингу і менеджменту. Насправді, рішеннями і мотивацією керують зовсім інші чинники – настрій, емоції, погода, і навіть почуття голоду … але як?

Кому: маркетологам, HR, підприємцям, викладачам економічних вузів, керівникам організацій та підрозділів, зацікавленим в розумінні сучасних світових технологій для успішності своїх справ.

Лектор: Олег Катюхин – лікар, вчений, магістр медицини, дослідник ірраціональності людини, експерт з нейро-технологій у маркетингу та менеджменті

Реєстрація за посиланням.

Деталі

Дата:
28.03.2018
Час:
18:00 - 20:00
Сайт:
https://www.facebook.com/events/1574448292624404/

Місце проведення

Київський будинок вчених ,
вул. Володимирська 45-а
Київ, Украина
+ Google Map