Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Міжнародна конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing»

21.08.2018 - 25.08.2018,

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Міжнародна конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing»

21-25 серпня у Львові відбудеться міжнародна конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018) за участю 200 науковців в області обчислювального інтелекту та аналізу потоків даних. Серед спікерів конференції фахівці з України, США, Німеччини, Китаю, Естонії, Польщі, Болгарії, Туреччини, Чехії та інших країн.

На конференції працюватиме чотири секції: гібридні системи обчислювального інтелекту, машинний зір та обробка образів, динамічний інтелектуальний аналіз даних та потоків даних, аналіз та моделювання великих даних та наука про дані. Окрім цього, на конференції проводитимуться тематичні панелі, на яких IT-компанії, які мають R&D підрозділи, що працюють в області Data Science, демонструватимуть власні розробки.

Метою конференції є обмін досвідом, науковими результатами та технологіями у сфері обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних та комп’ютерного зору.

Організатори конференції: IT STEP University (Львів), Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки та Український католицький університет під егідою IEEE Ukrainian Section, за підтримки ексклюзивного партнеру SoftServe.

Деталі

Початок:
21.08.2018
Закінчення:
25.08.2018
Сайт:
http://www.dsmp.in.ua/contact.html

Місце проведення

Виставковий центр «Південний-EXPO» ,
вул. Щирецька, 36
Львів, Украина
+ Google Map