Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Зустріч «Національна служба здоров’я. Досягнення, плани, можливості»

25.04.2018, 19:00 - 21:00,

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Зустріч «Національна служба здоров'я. Досягнення, плани, можливості»

Зараз важко знайти тему актуальніше та складніше, аніж впровадження медичної реформи в Україні. У українців залишається багато питань і безпосередньо до реформи, і до Національної служби здоров’я — одного з основних елементів змін в системі охорони здоров’я.

Сфера відповідальності Національної служби здоров’я — аналіз потреби українців в ліках, замовлення медичних послуг і препаратів, внесення пропозицій щодо тарифів, договори про медичне обслуговування населення та забезпечення функціонування електронної системи охорони здоров’я (e-Health).

25 квітня у 1991 Civic Tech Center відбудеться зустріч з керівником НСЗУ — Олегом Петренком, а також з Павлом Ковтонюком — заступником міністра охорони здоров’я України. Спікери будуть розповідати про найближчі плани відомства, потреби у персоналі, а також нададуть відповіді на ваші запитання.

Запрошуються всі, кому цікава тема діяльності відомства та медична реформа, а також ті, хто зацікавлений в вакансіях НСЗУ та готовий стати державним службовцем.

Зустріч безкоштовна, але реєстрація обов’язкова.

 

Деталі

Дата:
25.04.2018
Час:
19:00 - 21:00
Сайт:
https://www.facebook.com/events/1510406729069717/

Місце проведення

1991 Civic Tech Center ,
вул. Мечникова, 2 (БЦ "Парус"), 18-й поверх
Київ, Украина
+ Google Map