Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Nobilitet 2018: все про цьогорічну Нобелівську премію

08.12.2018, 11:30 - 17:30, 750 грн - 1000 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Nobilitet 2018: все про цьогорічну Нобелівську премію

8 грудня, напередодні вручення Нобелівської премії у Стокгольмі, відбудеться київська пре-паті – головна щорічна подія проекту Nobilitet.

Протягом дня молоді українські науковці, інтелектуали, освітяни популярно розкажуть найважливіше про Нобелівку 2018 у форматі FAQ: кому, за що, і, головне, «щоби що»?

Ви почуєте шість лекцій від кращих спікерів, які фахово розуміються на відкриттях та досягненнях у галузі фізіології та медицини, хімії, економіки, фізики, захисту миру та літератури, що ось-но премійовано.

У програмі: ліки від раку, лазери, мутанти, дресировані віруси, секс-насилля, кліматичні зміни і ще трішечки про кращих письменників, що так і не отримали Нобеля.

Спікери:

ЕКОНОМІКА
Андрій Длігач, CEO Advanter Group, економіст, маркетинговий стратег, викладач, реформатор, футуролог, пояснить найважливіше про інтеграцію змін клімату та технологічних інновацій в довгостроковий макроекономічний аналіз.

ЗАХИСТ МИРУ
Олександра Романцова, громадська активістка, правозахисниця, виконавча директорка «Центру Громадянських свобод», зазначить важливість запобігання сексуального насилля під час збройних конфліктів.

ФІЗИКА
Юлія Безвершенко, кандидат фізико-математичних наук, співавтор пакету наукових реформ, докладно розкаже про прорив у галузі лазерів.

МЕДИЦИНА та ФІЗІОЛОГІЯ
Василь Нагібін, кандидат медичних наук та один з провідних спеціалістів країни з досліджень патологічних процесів в організмі, розкаже про досягнення у лікування раку, за який дали Нобелівську премію, та про те, як вони застосовуються в Україні.

ХІМІЯ
Оксана Півень, кандидат біологічних наук, спеціаліст з генетики, та Борис Донськой, кандидат біологічних наук, фахівець з імунології, розкажуть про премію з хімії за спрямовану еволюцію ферментів, а також про фаговий дисплей пептидів та антитіл.

ЛІТЕРАТУРА
Богдана Романцова, відома літературознавиця та критикиня, у рік невручення Нобелівської премії з літератури поміркує про “тих, хто ні”: видатні письменники, які так і не дочекалися своєї премії.

Купити квиток можна тут.

Деталі

Дата:
08.12.2018
Час:
11:30 - 17:30
Ціна:
750 - 1000 грн
Сайт:
http://www.nobilitet.com/

Місце проведення

Пространство mOre ,
ул. Большая Васильковская, 100
Киев, Украина
+ Google Map