Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Презентація навчальної програми з кібербезпеки для ветеранів

Квітень 26, 19:00 - 20:10, Безкоштовно

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Якщо ви ветеран АТО/ООС в пошуку напрямку для саморозвитку і професійного зростання, володієте основами комп’ютерної грамотності, запрошуємо вас пройти навчання, отримати нову професію з кібербезпеки і можливість розпочати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Robota.ua підтримує нову соціальну програму професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів та ветеранок АТО/ООС «Кіберзахисники», яку впроваджує Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) за підтримки Департаменту США.

Програма «Кіберзахисники» покликана надавати нові кар’єрні та адаптаційні можливості учасникам бойових дій на сході України, які повертаються до цивільного життя. Програма допомагає ветеранам опанувати нову професію, здобути навички та знання необхідні для роботи в державних установах та у приватних компаніях у сфері кібербезпеки.

Запрошуємо 26 квітня 2021 року о 19:00 взяти участь в онлайн-презентації програми для майбутніх учасників, яка відбудеться у центрі реабілітації та реінтеграціі ветеранів АТО/ОО  Ярміз.

Автори та партнери програми розкажуть про умови навчання для ветеранів, соціальні та реінтеграційні активності, можливості з працевлаштування для випускників.

robota.ua надає головну кар’єрну підтримку для учасників програми «Кіберзахисники».

Долучитися до презентації

 

Деталі

Дата:
Квітень 26
Час:
19:00 - 20:10
Ціна:
Безкоштовно
Подія Tags:
, , , ,
Сайт:
https://www.facebook.com/events/936943373722590

Організатор

ЯРМІЗ Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС
Сайт:
https://www.facebook.com/yarmizkyiv