Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

TEDxKyiv 2018: Спадок Майбутнього

08.09.2018, 09:30 - 09.09.2018, 15:00, 1500 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter
TEDxKyiv 2018: Спадок Майбутнього

Хто ви?
Що залишите після себе?
Скільки питань ви ставите собі, щоб з’ясувати яким буде ваше завтра?
Хочете поговорити про майбутнє?

Єдиний, хто не втомлюється, – час.
А ми живі, нам треба поспішати. (с)

Серед спікерів:

Денис Бігус – один з 5 провідних борців з корупцією в світі за версією Національного фонду підтримки демократії (NED), нагороджений Democracy Award-2017. Кореспондент міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP, автор та ведучий програми антикорупційних розслідувань “Наші гроші”. Автор проекту BIHUS.info, що включає в себе групу антикорупційних та інформаційних проектів, створених громадськими організаціями “ТОМ 14” та “Канцелярська Сотня”.

Олесь Петрів – інженер по розробці систем машинного навчання. Раніше займався розробкою автоматизованих систем аналітики соціальних медіа, потім розробляв системи computer vision для кіностудій, що дозволяли розпізнавати образи у відеопотоці. У 2016 почав працювати над деталізованої багатовимірної картою простору всіх можливих образів чи ідей, у якому будь-яка концепція реально існуюча чи потенційна, матиме свої прогнозовані координати.

Олександра Матвійчук – голова організації “Центр громадянських свобод” та координатор громадської ініціативи “Євромайдан SOS”, яка була створена у відповідь на розгін студентської демонстрації та захищала від переслідувань учасників протестів під час Революції Гідності. Ініціаторка кампаній #LetMyPeopleGo та #SaveOlegSentsov для звільнення українських політв’язнів. Має серію нагород щодо її правозахисної діяльності, зокрема була першою у світі, хто отримав нагороду “Democracy Defender Award” ОБСЄ (2016) та стала першою жінкою-випускницею Ukrainian Emerging Leaders Program, Stanford, CDDRL (2017).

Ілля Філіпов – співзасновник та СЕО студії онлайн-освіти EdEra, яка працює над створенням високоякісних освітніх онлайн-продуктів та займається дослідженнями в освіті. Консультант та експерт з дистанційного навчання Координтора проектів ОБСЄ Україна, лауреат премії Top 30 under 30 від KyivPost (2017). Навесні цього року команда EdEra запустила онлайн-курс для вчителів Нової Української Школи, де замість очікуваних 22 тис людей, навчається більше 150 тис, а повністю пройшли курс — 80 тисяч, що робить цей курс одним із наймасовіших серед країн СНД.

Наталя Атамась – вчений-орнітолог, зоолог, популяризатор науки. Наталя закінчила біофак в Київському Національноум університеті ім.Т.Г. Шевченка, співробітниця Інституту Зоології НАН України, співорганізаторка науково-популярного проекту “Дні науки”. Вивчає гніздову біологію водно-болотних колоніальних птахів, витоки їх колоніальності.

Квитки можна придбати тут.

Деталі

Початок:
08.09.2018, 09:30
Закінчення:
09.09.2018, 15:00
Ціна:
1500 грн
Сайт:
https://www.facebook.com/events/398492573962849/

Місце проведення

АККО Интернешнл Выставочный Центр ,
проспект Победы, 40б
Киев, Украина
+ Google Map