Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

UKRAINIAN PORTS FORUM-2019 в Одесі

30.05.2019, 12:00 - 17:30, Безкоштовно

Share on FacebookTweet about this on Twitter

30 травня в межах UKRAINIAN PORTS FORUM-2019 відбудеться друга галузева HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE DEVELOPMENT, яка має стати визначною подією весни в HR-ком’юніті.

Це вже друга спеціалізована конференція, яку ініціює Адміністрація морських портів України (АМПУ) для розвитку кадрового потенціалу галузі. Перший такий захід відбувся рік тому – HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE AGENDA була присвячена трансформації HR-функції в рамках портової реформи, сучасним глобальним трендам на ринку праці та викликала високий інтерес у портового співтовариства, банківських установ та профільних асоціацій, галузевих профспілок, державних і приватних стивідорних компаній.

Цього року АМПУ пропонує зробити наступний крок до розвитку кадрового потенціалу морських портів. HR-конференція UKRAINIAN PORTS: PEOPLE DEVELOPMENT буде присвячена створенню корпоративної системи управління знаннями на підприємствах портової сфери, сучасним підходам у розробці й впровадженні корпоративних програм навчання.

На конференції будуть представлені успішні кейси провідних міжнародних та вітчизняних компаній. У панельній дискусії та подальшому обміні досвідом візьмуть участь: Deloitte, Київська школа економіки (КSE), Адміністрація порту Антверпен, Офіс підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, Національне агентство України з питань державної служби, «Дельта-Вілмар СНД», НАК «Нафтогаз України», «ДТЕК», «Портінвест», «Метінвест», «Кернел» тощо.

Компанія Deloitte планує провести напередодні конференції анонімне опитування учасників на тему: «Критичні компетенції та оптимальний формат навчання» та винести його результати на обговорення під час конференції.

Партнери конференції – Deloitte, Boyden Global Executive Search, Київська школа економіки (КSE), «Портінвест».
Інформаційні партнери – Rabota.ua, «Академія ДТЕК», «Порти України», «Судоходство»

З повною програмою Форуму можна ознайомитись тут.

Організатори Ukrainian Ports Forum 2019 – Адміністрація морських портів України та Центр транспортних стратегій.

Деталі

Дата:
30.05.2019
Час:
12:00 - 17:30
Ціна:
Безкоштовно
Сайт:
https://upf.com.ua/hr.html

Місце проведення

Bristol Hotel Odessa ,
ул. Пушкинская, 15
Одесса, 65026 Украина
+ Google Map