Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

XVII Міжнародний PR-фестиваль

25.04.2019, 09:00 - 21:00, 3500 грн

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Робота з репутаційними викликами для компаній і публічних осіб – центральна тема XVII Міжнародного PR-Фестивалю. Це знаковий міжгалузевий захід індустрії комунікацій, який протягом багатьох років щороку збирає понад 200 провідних українських і зарубіжних професіоналів у сфері корпоративного та продуктового PR, GR і IR, КСВ, маркетингу, медіа та digital. Тут виступають яскраві спікери, йде жваве обговорення свіжих новин, ведеться безперервний пошук ефективних технологій роботи з репутацією, що забезпечують творче спілкування між бізнесом, владою, суспільством, споживачами й ключовими стейкхолдерами.

Фестиваль відкриє keynote speech Олени Дерев’янко – голови Оргкомітету, партнера Агентства PR-Service, віце-президента Української PR-Ліги, авторитетного вченого-методолога і одного з найуспішніших і відомих PR-практиків. Прозвучить мотиваційна промова Макса Бахматова, керуючого партнера UNIT.City і голови правління Radar Tech.

До дискусії запрошено 5-й канал, segodnya.ua, ІА «Українські новини», журнал VIVA! У програмі – виступи спікерів від Coca-Cola, Mazda, АТБ, Kyivstar, МХП, WOG. Чільне місце в програмі посідає digital-тематика: мережеві хайпи (на прикладі рекламної кампанії «Гарний крАсовер» від Mazda), сучасний відеоконтент для social media, стратегії створення особистого бренду в Instagram на прикладі Поліни Логунової. Окрему дискусію «топових» PR- і HR-експертів буде присвячено темі рескіллінга кадрів у сфері public relations, вимогам до претендентів вакансій, ефективним моделям створення PR-команд та управління ними.

ТерраФуд розкажуть про подолання комунікаційних бар’єрів через PR-кампанії в країнах-імпортерах продукції компанії. І як Федір Сердюк займається PR-просуванням свого соціального проекту FAST.
Також відбудеться церемонія нагородження переможців V Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти». Країна дізнається про своїх героїв, а гості PR-Фестивалю-2019 піднімуть традиційний келих шампанського за їх успіх.

Деталі

Дата:
25.04.2019
Час:
09:00 - 21:00
Ціна:
3500 грн
Подія Tags:
Сайт:
http://pr-festival.com.ua/

Місце проведення

Grand Hall Khreschatyk ,
ул. Крещатик, 14
Киев, 01001 Украина
+ Google Map