Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Ярмарок Вакансій Kyiv Post

Квітень 13 - Квітень 14, Безкоштовно

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ярмарок Вакансій Kyiv Post – захід, який організовується англомовним виданням Kyiv Post двічі на рік, починаючи з 2004 року. За 17 років існування проєкту, команда Kyiv Post організувала понад 30 кар’єрних заходів, на яких роботодавці мали можливість зустрітись з талановитими кандидатами, а пошукачі могли особисто поспілкуватись з HR-директорами компаній та отримати цінні кар’єрні поради.

До 2020 року захід завжди проходив в офлайн форматі та збирав разом на одному майданчику близько 50 роботодавців та 1000 відвідувачів. Але минулого року у зв’язку з пандемією захід був вперше проведений в онлайн форматі. Компанії мали змогу провести онлайн інтерв’ю з перспективними кандидатами та запропонувати роботу відразу після співбесіди.

Цього року захід також пройде в онлайні. Активності в рамках проєкту відбудуться 13 та 14 квітня. У компаній буде можливість:

  • провести онлайн співбесіду з перспективними кандидатами;
  • провести онлайн дискусію на цікаву тему зі студії Kyiv Post;
  • записати онлайн відео про компанію, корпоративну культуру та кар’єрні можливості.

Як правило до Ярмарку Вакансій Kyiv Post приєднуються топові українські та міжнародні компанії. Серед наших попередніх учасників: UNOPS, American Chamber of Commerce, ProCredit Bank, Mars, Winner, National Bank of Ukraine та інші.

Тож якщо ваша компанія знаходиться в пошуках нових талантів або ж бажає підсилити свій бренд роботодавця, приєднуйтесь до нашого заходу!

Наші контакти: events@kyivpost.com, 044 591 77 88

Якщо ж ви шукаєте роботу і хотіли б ознайомитись з актуальними вакансіями компаній, реєструйтеся за посиланням.

Деталі

Початок:
Квітень 13
Закінчення:
Квітень 14
Ціна:
Безкоштовно
Подія Tags:
,
Сайт:
https://employment.kyivpost.com/

Організатор

Kyiv Post
Телефон:
044 591 77 88
Е-mail:
events@kyivpost.com