Флешмоб від «Сільпо» #героїмогодня продовжився проєктом-подякою людям різних професій «НАДзвичайні. Діячі України»

Національна мережа супермаркетів «Сільпо» та клуб ілюстраторів  Pictoric  розпочали проєкт-подяку людям, які забезпечують побут країни. Його назвали «НАДзвичайні. Діячі України», підкресливши, що за простою, на перший погляд, професією можуть стояти неймовірні люди.

Проєкт став продовженням флешмобу #героїмогодня, що зібрав понад 2000 публікацій у соціальних мережах з вдячністю людям звичайних професій. Касири, прибиральники, водії, кур’єри, охоронці, електрики, заправники, трактористи – під час карантину вони стали НАДзвичайними, бо попри форс-мажори щоденною працею підтримують побут мільйонів та допомагають країні рухатися вперед.

«НАДзвичайні» розкажуть історії та покажуть портрети людей 100 професій, які зазвичай називають «сферою обслуговування».

Першого травня організатори проєкту відкрили у Києві вуличну виставку, на якій показали перші 15 портретів з історіями, зараз виставка вирушає у подорож іншими містами України.  А у спецпроєкті “Української правди” НАДзвичайні герої нашого часу розповідають про свої професії, особливості роботи під час карантину та про власні лайфхаки, як зберегти спокій у складні часи.

«Карантин зробив те, що не змогла б жодна соціальна ініціатива. Він показав, наскільки важлива праця сотень тисяч українців, які попри форс-мажори продовжують підтримувати щоденний побут і спокій людей. Коли весь світ зіштовхнувся з новими викликами, ми хочемо розповісти про звичайних людей, які стали НАДзвичайними, — говорить маркетинг-директор національної мережі супермаркетів «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Портрети героїв створює клуб ілюстраторів Pictoric, автори проєкту про видатних українців «Діячі України».

«Наразі над ілюстраціями працюють 15 художників з усієї України. Хто як не ілюстратор зможе дотепно та правдиво передати специфіку професії та характер людей, що допомагають українцям жити життя, — ділиться Олена Старанчук,  співкураторка клубу ілюстраторів Pictoric. — Кожна ілюстрація буде виконана в оригінальному стилі художника за допомогою технік колажу, аплікації, векторної графіки та малювання руками».

Клуб ілюстраторів Pictoric — активна спільнота дизайнерів-графіків, ілюстраторів та художників. Автори проєкту «Діячі України» про видатних українців, що популяризує історію та культуру України мовою сучасного графічного мистецтва.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована у 1998 році. Станом на квітень 2020-го нараховує 260 супермаркетів, у тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

 

Переглянути вакансії Сільпо

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також