Форум видавців: що почитати у вересні

З 15 по 19 вересня у Львові проходив 28 BookForum. Спеціально для наших читачів підготували книжкові новинки від видавництва BookChef, вихід яких був запланований спеціально до міжнародного Форуму видавців.

Маємо для вас приємний подарунок – до 30 вересня включно ви можете придбати будь-яку книгу з добірки зі знижкою 10%. Промокод robotaua діє за умови замовлення на сайті 🙂

«Зелене світло», Метью Макконагі

Ілюстрована автобіографія актора, яку очікували мільйони прихильників у всьому світі, зайняла топові книжкові позиції ще до того, як вийшла з друку. У мемуарах автор розповідає про своє життя, про злети та падіння й ділиться своїм досвідом у притаманній йому манері.

Ви дізнаєтеся про життя Метью до кінематографа, про першу велику роль і головну людину у житті актора. Книга наповнена споминами та роздумами автора про те, що надихає і допомагає на життєвому шляху: як бути чесним, як уникати стресу, як радіти життю, як не ображати людей, як домогтися бажаного та, врешті-решт, як знайти сенс життя та бути собою.

«Вільна», Ґленнон Дойл

Книга, обцілована кращими відгуками від світових видань, зокрема, New York Times та The Washington Post, розійшлася світом накладом понад 2 мільйони примірників.

Авторка впевнена, що досягти гармонії з собою можна лише за умови, якщо вмієте прислухатись до себе і чути свій внутрішній голос. Саме так трапилось кілька років тому, коли після тривалих років у шлюбі з чоловіком Ґленнон зрозуміла, що живе не власним життям. Знайомство з її майбутньою дружиною Еббі повністю перевернуло життя авторки. Віднайшовши справжнє кохання і саму себе, Ґленнон ділиться своєю історією зі світом, надихаючи на «звільнення» від шаблонів, які нав’язує нам суспільство.

«Вісім релігій, що панують у світі: чому їхні відмінності мають значення», Стівен Протеро

Автор переконаний, що наполегливі спроби представити всі релігії як різні шляхи до одного Бога не враховують проблему, яку кожна традиція прагне вирішити. Книга складається з восьми основних розділів, кожен з яких присвячено окремій релігії. Вона буде цікавою не лише філософам та релігієзнавцям, а й пересічним українцям, адже написана вона у художньому стилі та чітко передає усі важливі історичні й наукові факти, пояснюючи, чому та чи інша релігія виникла саме у цьому просторі і які культурно-історичні чинники вплинули на її розвиток та до чого це призвело.

«Воскреситель. Анатомія фантастичних істот», Ерік Б. Гадспет

Друга половина XIX століття. Часи зародження сучасної медицини. Юний геній медицини Спенсер Блек, почав вивчати й досліджувати досить незвичну тему – вроджені патології людського організму. Можливо, вроджені патології зовсім не примха природи, не випадковість, а дісталися нам від міфічних істот? Що, як ці істоти були нашими предками? Лікар Спенсер Блек створює роботу, яка тривалий час була недоступною для читача – «Кодекс вимерлих тварин». Наразі у вас є унікальна можливість довідатися, якою була міфічна фауна та чи була вона насправді – вирішувати вам.

«Улюблений керівник», Чан Чжін Сон

Втеча заради життя. У нього немає іншого вибору. Він – придворний поет Кім Чен Іра. Після того, як друг Чан Чжін Сон загубив примірник іноземного журналу, він більше не міг розраховувати на милість улюбленого керівника Північної Кореї.

Уся правда про жахіття повсякденного життя та устрій тоталітарної держави, яка вразить вас своєю сміливістю. Адже перед вами – реальна історія Чан Чжін Сона, який проливає світло на життя у Північній Кореї, яке так відрізняється від образу, нав’язаного нам ЗМІ.

 

Бонус

Підготували для вас ще один сюрприз! Ви маєте шанс виграти книгу «Зелене світло» (автор – Метью Макконагі) від видавництва BookChef, а також брендовану екоторбинку та закладку для книг від robota.ua! Беріть участь у нашому конкурсі в Instagram. З умовами можете ознайомитись, перейшовши за посиланням.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також