Зона відпочинку, моделінг та буккросинг: несподівані фотофакти з офісу «Укренерго»

Яким ви уявляєте офіс великої державної компанії – стриманим, наче застібнутим на всі ґудзики? Реальність вас здивує. Компанія «Укренерго» осучаснює всі елементи своєї діяльності – від  технологій до корпоративної культури та офісного простору. Чому б не провести нараду поза кабінетом – у релакс-зоні з фонтаном за чашкою кави?

Редакція онлайн-журналу The Point підготувала фоторепортаж про несподівано креативний робочий простір потужного гравця державного сектору.

Працювати у комфорті

Щоденний робочий процес зосереджений у класичних світлих кабінетах – із сучасними меблями та великими вікнами. Робочі зустрічі та оперативні комунікації відбуваються в офісах, а переговори та наради за участю багатьох людей відбуваються в просторій конференц-залі. Також тут приймають делегації з-за кордону – візити колег та партнерів «Укренерго» відбуваються все частіше, адже активізується співпраця України з європейськими партнерами.

Запалюємо зірки

Не роботою єдиною, як то кажуть 🙂 Щоб урізноманітнити дозвілля співробітників, компанія проводить оригінальні конкурси та ініціативи. Наприклад, у межах фотопроекту «Традиції» компанія підготувала серію портретів кращих працівників для корпоративного календаря. До його створення доклала руку ціла команда професійних стилістів та фотографів. Усі костюми та аксесуари – автентичні. До того ж, коли б ще працівники компанії змогли відчути себе справжніми фотомоделями?

Навчання nonstop

Рух уперед без постійного розвитку – неможливий. Це чудово розуміють в «Укренерго», тому створили для своїх працівників широку палітру навчальних програм – від одноденних тренінгів і дистанційних курсів для працівників до програми МВА для топ-менеджменту. А для бліц-навчання обладнана полиця буккросингу. Колеги активно обмінюються книжками, а читацькі поради роздають на сторінках корпоративного видання «50 Hz смарт».

Фітнес-пауза

Якщо втомився сидіти за робочим столом, можна зробити фітнес-паузу та скористатися спортивною залою, яка знаходиться прямісінько у центральній будівлі «Укренерго». Тут і зручний стіл для гри у пінг-понг із колегами, і сучасні тренажери, і навіть масажний стіл. Емоційно виснажений – для розрядки є боксерська груша.

Зона відпочинку з фонтаном

Офіс «Укренерго» має власну простору релакс-зону. Тут є декоративні рослини, зручні стільці та столики, за якими можна перекусити або випити каву, провести зустріч або просто перепочити на свіжому повітрі. У фонтані – живі рибки, грає приємна музика. Ввечері загоряються ліхтарики. А також проводяться корпоративні події – наприклад, нещодавно влаштували кулінарний конкурс. Вже скоро – кіновечори з гарячим чаєм та ковдрами 🙂

Фото: Тетяна Скуфінська. 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також