Гаряча пора: 12 вакансій для сезонної роботи

Ви теж вважаєте, що літо – пора відпусток? Редакція The Point переконає вас у протилежному – це ще й гарна можливість заробити. Сезонна робота має свої плюси: непоганий заробіток за досить короткий проміжок часу; чудовий варіант для тих, у кого немає постійного місця роботи; можливість отримати новий досвід. Пропонуємо 12 вакансій сезонної роботи, які допоможуть провести літо з фінансовою користю.

Флорист, помічник флориста у Moon Garden

У флористичну майстерню потрібен активний працівник. Розглядаються кандидати без досвіду роботи, але з величезним бажанням працювати у цій сфері. Вимоги: досвід роботи у галузі флористики; наявність профільної освіти або сертифікатів про закінчення курсів флористики; відчуття смаку та стилю; пунктуальність, акуратність, доброзичливість, комунікабельність, креативність, працездатність, стресостійкість; без шкідливих звичок; готовність до інтенсивної роботи та вміння оперативно реагувати на поставлені завдання; знання квіткового асортименту та сезонності квітів; зацікавленість у зростанні компанії на ринку, вміння працювати в команді на загальний залік.

Кандидатам, що пройдуть відбір, компанія пропонує: місце роботи – комфортна студія, обладнане робоче місце; локація – смт Козин (Конча-Заспа); графік роботи – 2/2 або за домовленістю, з 10:00 до 20:00, сб-нд – з 10:00 до 19:00; заробітна плата залежить від підсумків співбесіди та досвіду роботи.

Офіціант у Toscana Grill

Заміський ресторан італійської кухні запрошує у свою дружну та професійну команду. Вимоги до кандидатів: досвід роботи офіціантом; вміння створювати атмосферу гостинності та надавати першокласний сервіс; бажання навчатися, розвиватися і працювати в команді.

Пропонується: позмінний графік роботи; високий дохід; харчування двічі на день; навчання коштом компанії.

Тревел-менеджер у bodo

Туроператор шукає у команду спеціаліста. Портрет ідеального кандидата: мультизадачний та гіпервідповідальний; володіє англійською мовою на достатньому рівні, щоб вести ділове листування, замовляти послуги та бронювати номери й авіаквитки на іноземних сайтах; має досвід роботи з візовими й авіаагентствами; грамотний; уважний та скрупульозний; спокійний та врівноважений.

Гарантується: виплата зарплати двічі на місяць, офіційне працевлаштування з першого дня роботи; дружний колектив; зрозумілі обов’язки; можливість професійного розвитку; зручне розташування офісу та комфортний робочий простір.

Адміністратор квест-кімнати у «Думай та біжи»

Компанії, яка організовує спортивно-логічні квести, потрібні адміністратори. Розглядають кандидатури студентів-заочників. Очікується, що претенденти матимуть досвід роботи адміністратором або з дітьми (буде великою перевагою). Серед вимог: порядність, акуратність, стресостійкість, самостійність; впевнено користуватися комп’ютером, інтернетом, соцмережами; уміння користуватися будівельним інструментом (для хлопців); уміння та бажання спілкуватися з людьми (обов’язково); вміти знаходити контакт з дітьми; неконфліктність, відкритість і доброзичливість; бажання розвиватися, креативити та творити.

Умови роботи: графік – позмінний (близько 15 змін на місяць) або неповний робочий день зі змінними вихідними; зарплата – від 400-600 грн/зміну; робота в хороших умовах, на локації є чай/кава/цукерки; чудовий колектив; є можливість для особистісного зростання та підвищення заробітної плати у перспективі.

Менеджер з доставлення, піший кур’єр у Green Post

Компанія, яка допомагає інтернет-магазинам доставляти кур’єрські відправлення, відкриває вакансію. Розглядають кандидатури студентів на половину робочого дня. Очікування від кандидатів: емпатія – любов до людей та бажання допомогти у вирішенні завдання; готовність піклуватися про клієнта та ставитися до нього як до друга; добре знання міста (бажано); уміння володіти смартфоном і картами; досвід роботи кур’єром (бажано); активний, амбітний, відповідальний, готовий навчатися та ніколи не зупинятися на досягнутому.

Умови роботи: корпоративна SIM-карта; графік роботи – повний робочий день: пн-пт з 10.00 до 21.00 + можливо, 1 робоча субота у 2 тижні з 11.00 до 18.00; обов’язкова наявність смартфона з підключенням до інтернету та 1 порожнім слотом для SIM-карти; часткова зайнятість: половина дня, пн-пт з 15.00 до 21.00; зарплата – 9 000-13 000 грн/міс + чайові, виплати щоп’ятниці, без затримок: можливість професійного та кар’єрного зростання; стабільна робота в динамічній компанії; доброзичливий колектив.

Студент-практикант на літній період у «Да Вінчі»

Рекламному агентству потрібен практикант/практикантка на декілька літніх місяців для участі в поповненні та уточненні баз даних довідника «Поліграфія України». Практика оплачувана. Перевага надається студентам-гуманітаріям (напрями «Видавнича справа та редагування», «Соціальна комунікація»), а також спеціальностей, що стосуються поліграфії («Технологія поліграфічного виробництва», «Репрографія» тощо). Можливий комбінований режим проходження практики: офіс/вдома.

Інструктор центру активного відпочинку в «Азовець»

Національно-патріотичний табір шукає фахівця. Вимоги: фізична витривалість; відповідальність, вміння забезпечувати комунікацію з відвідувачами. Обов’язки: проведення інструктажів з техніки безпеки для відвідувачів; контроль роботи мотузкового парку та інших локацій центру; забезпечення чистоти на робочому місці.

Умови роботи: сезонно на літо: п’ятниця, субота, неділя з 11.00 до 19.00 (іноді можливі додаткові зміни посеред тижня); харчування забезпечується.

Вожатий у дитячий табір у PROFYCAMP

Проєктний табір шукає вожатих у свою команду для літніх програм. Вимоги: багатозадачність і стресостійкість; досвід роботи вожатим вітається; відповідальність; проживання в Києві чи Київській області (обов’язково).

Пропонується: молодий, дружний колектив; можливість розвиватися, втілити креативні ідеї, «прокачати» навички; зміна – 14-21 день (залежить від програми); оплата за кожну зміну – 4 000-5 000 грн; безкоштовне проживання в готелях і базах; п’ятиразове харчування.

Майстер з монтажу кондиціонерів в «Укрмайстер»

Компанія оголошує конкурс на вакантну позицію. Вимоги до кандидата: досвід роботи у сфері встановлення кондиціонерів; відповідальність, дисциплінованість здатність виконувати завдання без контролю; чесність, порядність; висока працездатність; клієнтоорієнтованість. Додаткові вимоги: знання технічних правил і норм безпеки під час монтажу кондиціонерів; знання необхідних витратних матеріалів та інструментів для установлення кондиціонерів.

Садівник-озеленювач у «ВС ПАРК»

Ландшафтній фірмі потрібні різнороби (садівники, фахівці монтажу поливу, фахівці з будівництва ставків) для роботи на присадибних ділянках Києва та Київської області. Вимоги до кандидата: відповідальність, порядність, енергійність, досвід роботи (перевага в зарплаті); практичний досвід з догляду за розарієм і газонами для садівників; володіння садовою технікою.

Умови роботи: випробувальний термін – 1 місяць; зарплата – 13 000 грн на період випробувального терміну; якісна садова техніка та інвентар; дружний колектив, можливість проявити себе; розвіз на об’єкти на авто від метро; графік роботи: з 09.00 до 18.00, п’ятиденка; вихідні – сб-нд, всі свята.

Сервісний інженер (механік) з обслуговування сільськогосподарської техніки у BKW Group

Компанія-дистриб’ютор сільськогосподарської техніки, запрошує спеціалістів. Основні вимоги: вища технічна освіта; базові технічні знання, розуміння роботи механічних, електричних та гідравлічних компонентів; впевнений користувач ПК (Word, Excel, Internet Explorer, Outlook); посвідчення водія категорії «В» (обов’язково), наявність посвідчення на експлуатацію с/г техніки (бажано); знання та вміння ремонтувати закордонну техніку (комбайни, трактори, сівалки); готовність до відряджень.

Роботодавець пропонує: офіційну заробітну плату; високий рівень оплати (оклад + бонусна система); випробувальний термін – 3 місяці; службовий автомобіль; корпоративний мобільний зв’язок; забезпечення спецодягом; проведення постійних навчань з підвищення кваліфікації як в Україні, так і за кордоном; ненормований графік роботи; можливість професійного та кар’єрного зростання; розташування офісу: с. Білогородка.

Медсестра у дитячий табір (на літо) в Up-Hunt

Дитячий табір запрошує на роботу. Вимоги до кандидатів: середня спеціальна медична освіта; досвід роботи від 2-х років; навички ведення медичної документації; охайний зовнішній вигляд.

Обов’язки: надавати першу медичну допомогу; проводити первинний огляд; контролювати якість харчування та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Поспішайте відгукнутися, адже вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також